Opinie o SmartRecruiters Inc. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SmartRecruiters Inc. Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SmartRecruiters Inc. Sp. z o.o. Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SmartRecruiters Inc. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Kraków

Apollo Nowy wpis

Po stronie polskiej wszystko wydaje się być w porządku. Jednak mam pewne zastrzeżenia co do sposobu traktowania aplikujących przez zarządzających po stronie UK. Sytuacja, w której kandydat jest umawiany na spotkanie "zapoznawcze" z menedżerem z UK, które de facto okazuje się być krótkim wywiadem technicznym, jest nieprofesjonalna i niesprawiedliwa. Takie działanie wprowadza zamieszanie i odczucie przedmiotowego traktowania kandydatów.

@Apollo

Jakie konkretnie stanowisko ma taką weryfikację z menedżerem z UK? Senior Backend Software Engineer też (trwa nabór)? Zrozumiałam to w ten sposób, że masz żal, że nie uprzedzili i nie pozwolili Ci się przygotować, ale może źle odczytuję Twoje intencje, to sprostuj, proszę.

Bogusia Nowy wpis

Od razu można zacząć pracę zdalną jako Software Engineer - Backend? Szukam czegoś na już tak naprawdę, akurat trafiłam na to ogłoszenie i chciałabym wiedzieć. No i czy naprawdę to jest 100% z domu czy jakieś zjazdy się zdarzają? Mam nadzieję ze nie :)

Do Jacek Nowy wpis

Jak teraz wygląda atmosfera w firmie? Czy warto zainteresować się ofertami?

Guroslaw

Aplikowalem do IT na role seniora. Pierwsza rozmowa z HR byla bardzo przyjemna i merytoryczna. Pozostawila dobre wrazenie, Otrzymalem zaproszenie na druga rozmowe z managerem, gdzie mial sie odbyc krotki screening techniczny i omowienie najtrudniejszych problemow z ktorymi sie spotkalem. Rozmowa byla chaotyczna, wtdawac sie by moglo ze bez zadnej agendy. Zaczalem opowiadac o problemach z ktorymi sie spotykam, ale wielokrotnie mi przerywano i nie pozwolono dokonczyc. Manager za to wypytywal mnie w jak duzym zespole pracuje i jaki jest jego sklad. Nie rozumiem jakie to ma znaczenie? Ogolnie to nie sprawial osoby, z ktora mozna porozmawiac na luzie i co zaskakujace dla mnie mial niski poziom umiejetnosci miekkich. Po rozmowie otrzymalem maila z automatu, ze nie spelniam wymagan. Zadnego feedbacku.

Grzegorz
@Guroslaw

Zadanie techniczne było dość trudne? Prócz tego że rekruter cię przepytywał mówił coś też o warunkach które oni proponują? Pytali cię może o wymagania finansowe? Odpowiedź z automatu była jeszcze tego samego dnia?

Re:
@Guroslaw

Bardzo mi przykro, że tak nasza rozmowa została przez Ciebie oceniona. Na początku rozmowy wspólnie ustaliliśmy, że połowę czasu poświęcimy na przekazanie informacji odnośnie tego jak pracujemy, jak działa zespół, kogo dokładnie szukamy. Kładziemy duży nacisk na to, aby była to naturalna rozmowa i nie była odebrana jak tylko i wyłącznie przesłuchanie kandydata. Być może jej luźna forma została odebrana przez Ciebie jako brak agendy i chaotyczne podejście. Przykro mi także, że próbę nawiązania dialogu oceniłeś jako przerywanie i niepozwolenie na dokończenie Twojego wątku. Moje uczestnictwo w Twojej wypowiedzi miało wyłącznie na celu aktywny udział, a nie tylko bierne przysłuchiwanie się. Przykro mi, ale nie mogę się zgodzić z tym, że miało miejsce wypytywanie o Twój obecny zespół i jego skład. Ten wątek został poruszony naturalnie w toku rozmowy i wynikał jedynie z charakteru pozycji na którą aplikowałeś. Komunikacja i współpraca z zespołami i członkami zespołów jest dość istotna w tym kontekście. Nigdy też nie wysyłamy maila z automatyczną odpowiedzią. Każda odpowiedź zawiera szczery i merytoryczny feedback odnośnie poruszanych w czasie rozmowy kwestii. Tak, także było w Twoim wypadku. Być może właśnie szczery i bezpośredni feedback miał wpływ na formę Twojej oceny procesu rekrutacji.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SmartRecruiters Inc. Sp. z o.o. Oddział w Polsce, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Software Engineer, Frontend? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Jacek2

Zwolnienia, cięcia finansowe, koniec z płatnymi platformami... A tu nagle Barcelona w Nowym Roku - wyjazd firmowy offsite. Ciekawa strategia finansowa.

Szymon
@Jacek2

Co się zmieniło od tych wpisów o zwolnieniach? Pracownicy odczuli zmianę strategii finansowej, patrząc po swoich wypłatach?

@Szymon

podwyżki były ale niewielkie, obcięcia platform learningowych itd. Ale na wyjazd kasa jest, żeby się popisać.

@Jacek2

czyli pomału i na plus idzie? nie jesteś w stanie przybliżyć ile? i czy będzie dalsza perspektywa w tym roku na więcej?

@Julia

słabo Barcelona okazała się wsią 1,5 godziny komunikacją od miasta i campusem. Szukanie biletów do 100 euro, bo firma nie ma budżetu.. xD

Magdalena
@Jacek2

A kiedy ten wyjazd planują? Dużo osób będzie mogło skorzystać? To są wyjazdy dla wszystkich pracowników czy tylko dla któregoś działu?

@Magdalena

przełom lutego i marca, tylko dział techniczny

@Jacek2

z jakiego powodu tylko oni? pozostali mają jakąś rekompensatę? :( ten dział to ile osób tak w sumie na całą firmę?

Mati

Czy sytuacja w firmie stabilna? Warto kandydować? Chce pracować w startupie, (usunięte przez administratora)

xexe

I jak obecnie wygląda sytuacja w Krakowie? Zwalniają ludzi?

Wojtek
@xexe

Sytuacja się uspokoiła. Firma zdaje się mieć plan na to żeby w przeciągu roku stać się samowystarczalną co dla startup-u nie jest sprawą oczywistą. Nastroje dużo lepsze niż pare miesięcy temu. Przyszłość wydaje się być dużo bardziej spokojna.

@Wojtek

A ten wspomniany plan to już został podany do opinii innych pracowników? każdy wie co i jak? na czym ten plan miałby polegać?

Jacek

Firma ogłosiła cięcie kosztów i już zaczęła zwalniać pracowników mimo tego iż miesiąc temu chwalili się ile to oni pieniędzy mają że mogą na nich przez 2 lata siedzieć bez redukcji personelu itd. Na all handsie managerkowie płakali się jak to im ciężko jest w tych czasach... Nie żartuje, jedna biurwa nawet udawała że niby tuż tuż się rozpłacze łzami. Również dziękowali tym kogo zwolnili... Zamiast płakać się i dziękować to można było dać jakiś bonus o wartości chociażby 1 miesięcznej wypłaty. No ale takie coś to kosztuje, słowa natomiast są za darmo. CEO na sam koniec opowiadał jak mu jest ciężko i że jest wdzięczny tym ludziom co do niego podchodzą i pytają się jak mu pomoc... Najbogatszy człowiek w firmie, mający najwięcej udziałów i największą wypłatę płakał się szeregowym pracownikom... Show jak dla przedszkolaków.

Janusz
@Jacek

To ile osób już poleciało? Zwalniają losowo czy jak?

@Janusz

Póki co w Polsce ludzi nie zwalniali, ale moim zdaniem to kwestia czasu. Muszą ocenić kto jest mniej przydatny w nowych warunkach.

@Janusz

Dzisiaj b2b oficjalnie zostali zwolnieni, kierownictwo w ciągu 1-2 tygodni ma zadecydować co z ludźmi na UOP. Startup ma przestać palić kasę i zacząć zarabiać.

@Jacek

I jak takie szybkie działania z ich strony oceniasz?

Kamil

Niezły cyrk

@Kamil

Ano a tak właściwie to co z tym dalej teraz?

@Julia

Czekamy. Podobno w tym tygodniu mają ogłosić, ale mogą pociągnąć do następnego.

ktos
@Jacek

Jacku, a wiesz czy bonusow na zwolnienie nie bylo?

@ktos

A wierzysz, że mogliby dać?

@ktos

Jedyny bonus na zwolnienie to łzawe podziękowanie od managerów na zoomie.

Fan smartów
@Jacek

Czy po podpisaniu umowy w smartach wsadzili Cię do piwnicy, z której nie możesz się wydostać? Jeśli tak, to krzycz, ruszymy z pomocą. W przeciwnym razie lepiej poświęcić ten czas, który spędziłeś na pisanie tego (usunięte przez administratora) do szukania lepszego miejsca pracy. Opisana sytuacja aktualnie nie jest niczym wyjątkowym, wystarczy zapytać znajomych devów w innych firmach. Trochę burzy i się uspokoi. I nie jestem managerem w smartach jak sobie pewnie pomyślałeś, pewnie mam nawet niższy poziom od Ciebie ;)

Pan
@Fan smartów

Dobra odpowiedź

Tomasz Grzyb
@Jacek

W pierwszej kolejności powinni zaorać zespół mobilny. Toksyczna atmosfera i kolesiostwo.

Pankracy
@Fan smartów

Jeśli uważasz, że wszystko poszło/idzie dobrze (komunikacja), łącznie z 2 krotnym przekładaniem "ogłoszenia gotowych zmian" jest w porządku i nie pozwala "Jackowi" opisywać tego (mocno, ale może tylko tak potrafi), to chyba jest to trochę wbrew standardom SR, które na onboarding mają swój 4godzinny slot (equal treatment, openness, law to voice, etc.). Powtarzasz de facto słowa Jeroma o tym odejściu i może już "Jacek" odchodzi, nie wiadomo tego. Sytuacja może i nie jest wyjątkowa w obecnym czasie, ale sposób w jaki jest to przeprowadzane to już inna sprawa i z tego co widzę, głównie o tym rozpisuje się "Jacek" :)

BLM
@Pankracy

Berlin do zaorania.....

@BLM

A co tu dla odmiany nie jest do zaorania? Bo widzę, że coraz więcej propozycji pada

Smartian

co to znaczy biurwa?

Antoni
@Tomasz Grzyb

A co nie tak z zespołem mobilnym? Z tego co pamiętam był raczej mały i trochę "na uboczu"?

@Antoni

Na uboczu tzn? nikt ich nigdy w firmie nie zauważał, nie angażowali się nigdy w nic? Może dlatego nikt niczego nie zauważył ale w sumie zależy też co on mógł mieć na myśli

JJ

Ja tam jestem zadowolony

Czemu?

Dlaczego?

@Czemu?

Ciekawa jestem co takiego tam padło, że pytasz? Możesz napisać ?

xSmartian

Masowe zwolnienia - czas start :) Firma rozpoczęła tydzien temu procedurę masowego zwalniania pracowników W moim przypadku 2 miesiące po zatrudnieniu mnie :) Oficjalnym powodem wypowiedzenia w papierach jest uzyskanie niewystarczającej ilości punktów (serio) :) Na punkty składają się: *staż, *doświadczenie zawodowe, * "wszechstronność" technologiczna (tech stack, "zdolnosc do wspierania i ulepszania wielu różnych części system") * zrozumienie produktu SmartRecruiters * kompetencje techniczne Ciekawą rzeczą jest jednak to, że wszystkie te punkty liczone są bez jakiegokolwiek feedbacku od wspolpracownikow, teamu itd :) Management wie lepiej przeciez cnie? Jak na firmę która ma "uczyć" rekrutacji, hiring success'u i reszty pięknych haseł marketingowych, [wstaw wybrane brzydkie slowo] :) Wniosek: ludzie najlepsi, nawet po ogloszeniu zwolnien pomocni i do rany przyloz ALE management to 0/10 i niestety ma to wplyw na prace tych najfajniejszych ludzi na dole

@xSmartian

Na pewno są liczone przy udziale feedbacku od kolegów, ale tych którzy się zasiedzieli i robią kupe na Ciebie za plecami pomijając transparentną komunikację :-)

@xSmartian

Myślę, ze nikt tu żadnych punktów nie liczył i nie pytał nikogo o feedback. Management po prostu zrobil to jak zwykle, po swojemu, w ukryciu... maja w tym duże doświadczenie. W tej firmie, wg managementu, liczy sie feedback od pracownikow... ?? nawet jeśli - to tylko ten pozytywny, żeby się nim pochwalić. Ten negatywny jest zbyt niewygodny. Widać to teraz - wiekszosc ludzi, którzy zadawal trudne pytania, zostalo zwolnionych. Przypadek? Atmosfera jest toksyczna i ciężko będzie ja odbudować... o ile wcześniej ten "rocketship" się nie rozbije. Podobno 25% zalogi R&D zostało zwolnione. Pytanie, ile ludzi jeszcze odejdzie? Stawiam 30% w ciagu najbliższych 3 miesięcy.

Anonim2
@Anonim

Toksycznie tam było zawsze, tylko zauważa się to po jakimś czasie. Poniżanie ludzi poprzez trzymanie ich na stażach przez 2 lata. Serio 2 lata trwa staż, gdzie oprócz SR? Brak jasnych wymagań wsparcia w rozwoju czy w podniesieniu kompetencji. Co wam z tego przyszło? Pracę, którą wykonac może byle pracownik za rosądną cenę wykonuje siwy-brodaty-zasiedziany deweloper z pensją 30k bo siedzi tam X lat i ma staff albo lead przed nazwą stanowiska xD

@Anonim2

Zgadza się. Awans tylko dla wybranych, podwyżki śmieszne (biorąc pod uwagę inflacje), a tylko obowiązków przybywa. Zatrudniamy nowych ludzi, tworzymy nowe zespoły bez większego planu na to co będą robić. A tam gdzie ludzie tona w pracy po uszy, management tego nie widzi. Kiedyś było jakoś fajniej...Ale od jakiegoś czasu to wszystko idzie w zła stronę.

Anonim3
@Anonim2

@Anonim2 zawsze czyli ile? Ile tam pracowales? Bo ja kilka lat i zapewniam Cie ze nie jest jak mowisz.

@Anonim3

Również jestem tu od kilku lat. To była kiedyś naprawdę fajna firma. Oczywiście, nie było idealnie - ale nigdzie nie jest Natomiast kilka lat temu jeszcze doceniano tu ludzi, którzy dobrze / uczciwie / mądrze pracują. Teraz docenia się głównie tych , którzy potrafią robić dużo szumu.

Kajakarz
@Jacek

Owe kryteria są chyba g. warte, bo z niektórych zespołów zwolnili np Juniorów i Seniorów, zostawiając średniego szczebla. Ludzi z np. Niemiec wywalili bez tych kryteriów AFAIK, więc wydaje mi się że wymyślone zostały razem z punktami żeby podciągnąć to pod jakiś paragraf. Ogółem wrażenie jakie dostałem to że nawet nie leadership a sami udziałowcy wzięli listę pracowników, zaczęli rzucać do niej rzutkami aż pozwalniali jakiś % ludzi. Zero jakiegokolwiek kryteriów, czy nawet brania pod uwagę zespołów (słyszałem że zwolniono większość zespołu który podtrzymywały najważniejsze projekty, a potem podoklejali ludzi z innych zespołów (?? XD)) Tragicznie rozwiązana sytuacja.

@Anonim2

Drogi autorze, mam dla Ciebie prywatną wiadomość, którą odczytasz używając swojego prywatnego klucza SSH z GitHub: SSH-VAULT;AES256;db:3b:e4:55:6d:59:13:34:23:e9:de:dc:1a:12:c8:1a B56xVVgd4eSBkJTGHNmdH0oPGxRoL73/2FxxbnZcsqT9efhunQxK/ZzrusDLVEQ3 vOBEvvNK9krLUPYKHCcn5ab5dsT/7XCxQFMXHZbIjTAURcYS07D1P8TTqmVFfG+B zaPy6GvXKczyBVPE9dZEEc60OPXNg9pMoeu5b8KIUF8tFnA7QtI94GRWBVeg3bjl EFGgssRGXDg0w/otNsnbaJN4MPNGT5yu7Bzc7L4n5L+D0KMbMXDtRO2ExrN1MYAT wuSeXgajgQxTWHyUxj2OpxPtDUxvUL/QsJIvMgSsXTZ7XSSZbfAHtY5Zgg0+LeWn IcTbBp2A/3+SbhlHter+ng==;1A03WceeJbOKfU35A8EZetfQahAo75OS8uAZBMq 6GPEC4Kv2vTB1VNm6neWOVTNJUDaNpbtt/rAwqz0nH+cCNMRkweedlio7TGHsIRF LLmSpPsFid7ZsTS63h7pnlXMNYN0y1B41KdvXlH81pH68uE1kOBHX6KPtSnAoQ5u j5RfTBeAUP07Vq0yL8nAvvtz03HXYKYR4esbC9ybDQncSvLrqpwD/Nqni/5N/rgb AQqhcGazuvGdis1xk5MOCCVJBnyHea2rUgG5qQbkaTRT08VXZr1I/0FcyixzuvKh mS9bdl8VmYBYLL1gUP0r7oPDCU3F9MoitnGo6xP5I4BAtlLasz6GmqCHH+zRS5m7 J/4tA3+Z0k0eSX6RvlPxoCmI/4T7ISTsRCKfdaQ91rjJN9SFkgfxIU1JY5LJ2LxS m46w0Xs9Pil4zw1p3nSmmzb5rZk4lUx3+4vywHj0ifUmcCHhPW5Bga4jemoo9abW dR/yTg9RQuC+T1npYSFHIMekKNfrfdQAhRF8mm1owKIIxGyQSzu/IBIDjMh4Yw0i kKeMrleR5hjr+p4OXfx+9h7Ntmm6Gq/uL7szivRYrz8GNJZW3IMHE38021TXEWio KDTs9+Z6l4tUXNcafjwTJSSIhdJWbMTNEoIZ6EPcpx0SL1RCS1hGwfg4Vn4DbcaE JjLap8inJxj7yiSfZlcfOREBzPjrHvRxVb53LnsSIFM14499D1DgDaPAX5pkj7p+ gNuiYBnDqfP1cEVUig2mFrFhW/B/XZul4JAnvYbbXR7QvmHqlLEhMvPV38HPZAew ogP8ce7k6o0lZq/cNQH9nKIdlygRg5sz/h2CPf0X9Ew9vEFRw1o1ACnjH7snUV2R 0vI+ptDnCjuY78VVwnDBD3NHfsX9EgPBlBCAI5tMDRktGRhjJFIJ16Q8vYUEJOmc IRs0Sl15Atfk+j4FgdNUvoW09p2e7gMF1iWlZuTRogbEy+YVybMohnzfSdtIn7dO rZlqP5STB8bwLA/1puBEOE9uTSig+I6x+y3DZ/rHaOoTVHXIrpDZ+fq4aBL3XCBB +EbyO5drL7p+P9BrhDogXk1PRdMqnkPsTWy4/GDhTa8FAHPs6znSiS0U76OBcToV dyAhTOY3KljaoCIPK9sRmM5ZvtWGry+JI7OQ=

Smartian

Pomijając ostatnie wydarzenia i całe niechlubne zamieszanie jakie wywołało, które mocno odbiło się na moralach pracowników, to wrażenia jakie ma się o tej firmie zależy mocno od zespołu do którego dany pracownik trafi. Są tam świetni eksperci chętni do pomocy/współpracy, są świetni ale bardzo aroganccy ale są też tacy z którymi gdy zajdzie kontaktu między zespołowego to aż skręca na samą myśl. Warto podczas Interview postarać się ocenić waszego przyszłego kolegę pod kątem miękkich skili. Jak zadaje pytania, jakie daje uwagi. Może uchroni was to przed trafieniem w nieodpowiednie miejsce.

Jacek

Wczoraj był wspólny all-hands. Głowna przesłanka powtórzona wielokrotnie - R&D jest zbyt drogi. CEO (założyciel firmy) został zwolniony (pewnie polecial razem z CTO, tyle że postanowili tego nie ujawniać). Gadali bzdury o jakichś tam "popełnionych błędach". Ciekawe jakich skoro inwestorom bardzo, i to bardzo, odpowiadało że firma mocno puchnie przed planowanym IPO. Osobiście obstawiam zwolnienia rzędu 30+% już za tydzień-dwa. Nie zdziwię jeśli częściowo przekażą utrzymanie projektów do Indii. Nic, tylko uciekać gdzie indziej.

Anonimowy
@Jacek

O rany! Dobrze, że piszesz bo za miesiąc mam tam zacząć pracę (rozmowy miałem jeszcze czerwcu) w jednym z zespołów produktowych. Nie pamiętam dokładnie jaka nazwa, ale to była jakaś gra słów (tak mi powiedziano). Zdaje się zajmują się ofertami o pracę. Nie wiesz czy cięcia dotkną też tej części?

Ignorant_Ignacy
@Anonimowy

Anonimowy, a jakie benefity pracownicze ci zareklamowali?

Jerome

Jerome został wywalony?

Pankracy
@Jerome

Jacek

Show dla przedszkolaków część 2: "R&D All-hands edition". Po 5 tygodniach obiecanek wszystko wyjaśnić okazało się że dalej nic nie wiadomo. Zwolnienia będą na 100%, ale ciągle nie mają tego poukładanego. CTO już został wywalony - jego plan na zmiany w RnD nie spodobał się boardowi. Kolejna managerka prawie się popłakała publicznie. Czyżby moda? Wielokrotnie zostało podkreślone: "trust the leadership" oraz "keep the ball rolling".

kandydat

Nie polecam, proces rekrutacyjny długi, na końcu firma i tak daje ofertę poza widełkami płacowymi (znacznie mniej niż widełki).

@kandydat

Poważnie? A o jakim stanowisku piszesz i o ile mniej zawołali? Masz jakieś doświadczenie?

uuuu

Polecam, bardzo szybki i zwinny proces rekrutacyjny, troszkę rozbudowany aczkolwiek dogłębny i praktyczny :) Praca sama w sobie bezstresowa, bez monitoringu czy śledzenia ile kto jak ciężko pracuje. Luźni managerowie, fajne biuro, praca w pełni zdalna na dobrym, zapewnionym przez firme sprzęcie. Budżet na home office, częste integracje, benefity jak np multisport, nie ma na co narzekać :)

Rekruter
@uuuu

Mam pytanie - czy praca zdalna jest z Polski czy bez ograniczeń terytorialnych? Pozdrawiam

Emilia
@Rekruter

Dobre pytanie, chociaż mi osobiście się wydaje że nie powinno być takich ograniczeń, ale właśnie kto wie. A ciebie jakie stanowisko dokładnie interesuje?

Olga

@Niuniek, napisałeś, że brałeś udział w procesie rekrutacyjnym w SmartRecruiters Inc. Sp. z o.o. Oddział w Polsce, z którego nie jesteś zadowolony. Czy mógłbyś jednak napisać z ilu etapów się składał, jak długo trwał? Jakie pytania usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Informacje, które zdecydujesz się pozostawić na tym forum będą ważne dla osób, które czekają na swoją rekrutację w tej firmie.

Lumesse
@Olga

Potwierdzam - brak informacji zwrotnej, system chyba jest też obugowany, bo maila się nie zapisują w systemie. Trzeba się upominać, brak info o dalszych etapach... Jak na firme, która się w tym specjalizuje i ma być innowacyjna w tym obszarze to bardzo cienko świadczy i raczej odpycha od zatrudnienia się tam

Maro
@Olga

Brałem udział w pierwszej rozmowie HR, w sumie nawet fajnie się rozmawiało. Natomiast nie zaprosili na kolejny etap techniczny. Jako powód podali brak doświadczenia z chmurą. Marnowanie czasu, można było to wyłowić na poziomie CV. Podejrzewam że powód był inny, po prostu rekruterka była bardzo otwarta więc też się otworzyłem i zadałem kilka kontrowersyjnych pytań

@Maro

Napisałeś to tak sucho, że śmiem wątpić w tę kontrowersję.XD Ale dawaj zaskocz nas, o co ją podpytałeś? Życie zawodowe czy prywatne? ;)

Juno

Jak na firmę zajmującą się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie rekrutacji personelu, proces rekrutacji wymaga znaczących usprawnień. Po złożeniu aplikacji dość szybko przyszedł e-mail z zaproszeniem na rozmowę online. Sama rozmowa trwała około 40 min. i była raczej ogólnikowa, nie padły żadne merytoryczne pytania. Rozmowę przeprowadzał bezpośrednio hiring manager, nie było żadnych wstępnych spotkań z rekruterami czy HR. Obiecano informację zwrotną w przeciągu miesiąca, bez względu na ostateczny wynik. Minęły już dwa miesiące i jak dotąd nikt nie wysłał nawet automatycznego maila z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji. Brak szacunku do osób aplikujących i elementarnej kultury biznesowej.

Halina
@Juno

No dobra, a próbowałeś się kontaktować z nimi telefonicznie albo mailowo? Przy dużej rekrutacji może kontakt do Cb się zgubił.. Tak wiem, takie rzeczy nie powinny się zdarzać, ale jednak czasami tak się dzieje...

Jacek

Bardzo zdawkowy feedback po rozmowie rekrutacyjnej.

P.

Proces rekrutacyjny bardzo przyjemny. Wszystko odbyło się profesjonalnie, szybko, w mega przyjemnej atmosferze. Ludzie są świetni. Bardzo pomocni. Do tej pory najprzyjemniejszy proces rekrutacji w jakim brałem udział.

Zostaw merytoryczną opinię o SmartRecruiters Inc. Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Kraków

• Jak się pracuje w SmartRecruiters Inc. Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy SmartRecruiters Inc. Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SmartRecruiters Inc. Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SmartRecruiters Inc. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
2.3/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Fabryczna 20 A
    31-553 Kraków