JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.

Slimsingle Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam Chciałem się zorientować jakie mogą być oferowane widełki płacowe na stanowisku Inżynier systemów OT w CK Technologie Operacyjne Specjalizacja: Projektant instalacji elektrycznych Wymagają dużego doświadczenia, wyższego wykształcenia oraz uprawnień budowlanych. Czy ktoś wie plus minus ile mogą zaproponować? Bo nie wiem czy warto w gole składać papiery i tracić czasn na rozmowy rekrutacyjne jak na koniec zaproponują 4k netto. pozdro

JKM Nowy wpis
Pracownik
@Slimsingle

Zawsze możesz wysłać CV i się przekonać, że informacje zawarte na tym portalu pokrywają się z prawdą - a konkretnie te ok. 4k netto o których wspominasz. Możesz też zerknąć do publicznie dostępnych informacji w KRS, czyli sprawozdań spółki: W JSW IT Systems w 2022 roku średnia płaca miesięczna wyniosła 8.746,08 PLN, czyli jakieś 6.291,76 PLN na rękę. Należy jednak zauważyć, że jest to średnia i realne zarobki świeżych pracowników (szczególnie tych "nienamaszczonych" politycznie lub rodzinnie) są oczywiście odpowiednio mniejsze. A pociotków i pracujących "przez zasiedzenie" w spółce nie brakuje... co również możesz sprawdzić online. np. na LI. Do tego należy zauważyć, że przeważnie ludzie mylą spółkę córkę JSW IT Systems z spółką matką czyli JSW S.A. gdzie zarobki na kopalniach są znacząco wyższe od tych w spółkach wspierających biznes górniczy. Publicznie dostępna informacja o średniej miesięcznej płacy za 2022 rok w JSW (spółce matce/kopalniach) to wartość rzędu ~11.000,00 PLN brutto... a więc średnia rzędu ~8.700,00 PLN brutto w JSW IT Systems jest znacząco niższa...

LV Nowy wpis
Inne

Witam, widzę ze ludzie zaczynają o widełki podpytywać. Mnie także by one interesowały podczas pracy jako administrator infrastruktury. Ciekawi mnie przede wszystkim co wpłynie na ostateczna wysokość? Piszą o wymaganym min 2-letnim doświadczeniu. Im go więcej tym można spodziewać się wyższej stawki? I jak oceniacie samą pracę?

KR
Kandydat

Witam, na pewnym portalu jest wystawiona jak na razie jedna oferta a na stronie firmowej znajduje się ich znacznie więcej, one wszystkie są aktualne? głównie interesuje mnie praca jako Admin od serwerów aplikacji ale na poziomie poczatkującym. Widzę po opisie ze doświadczenie na podobnym stanowisku jest wymagane. Co jeśli się go nie ma? mam na myśli samouka? Jest sens w ogóle aplikować? Lub czy będą oferowane jakieś staże?

JKM
Pracownik
@KR

Bez udokumentowanego doświadczenia nie masz najmniejszych szans. Nawet jeśli jesteś genialnym samoukiem to musisz mieć coś na potwierdzenie swoich umiejętności - a gdyby tak było to nie wykazywałbyś zainteresowania taką firemką z podrzędnymi wynagrodzeniami ;-) Taki chętny do pracy samouk to co najwyżej na słuchawkę do helpdesku lub wożenia starych klamotów na serwisie może trafić... Niemniej aplikować zawsze możesz. Nic to nie kosztuje. Potwierdzisz sobie co napisałem powyżej ;-)

YD
Inne
@JKM

Czyli w zasadzie od tego hlepdesku można ten wspomniany powyżej staż zacząć? Ja akurat mam doświadczenie ale ciekawi mnie sytuacja osób bez niego, w niektórych firmach otwierają dla takich chętnych opcje na rozwój. czy tutaj występują awanse poziomie? Z helpdesku można potem gdzieś indziej przeskoczyć?

Pracodawca

@KR

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj: https://www.jswits.pl/kariera/oferty-pracy Zachęcamy do aplikowania, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pracodawca

@YD

Oczywiście, że tak.

Yellow
Inne
@KR

Moim zdaniem zawsze warto spróbować swoich sił. Jeśli nie masz doświadczenia, bo nie pracowałeś wcześniej, a wiesz, że spełniasz większość wymagań oprócz tego doświadczenia właśnie, sądzę że możesz wykazać się podczas rozmowy rekrutacyjnej, jeśli zostaniesz zaproszony na taką.

Ruda Nowy wpis
Inne
@Yellow

Pytanie tylko czy zostanie się na nią zaproszonym? Ile one tak średnio trwają i czy sporo osób się zgłasza? Ciekawi mnie podejście do tego od strony rekrutujących. Chyba że rozmowa teraz jest realizowana z przyszłym przełożonym?

Koko
Inne
 Pytanie

JSW IT rekrutuje na stanowisko Analityk biznesowy w CK Systemy ERP. Ktos miał styczność z tym stanowiskiem? Jakieś widełki?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista w Dziale Zarządzania Usługami. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Doma
Inne

Jeszcze na pytanie odnośnie tego czy praktyki są płatne odpowiedz nie padła ale czy by się ktoś może odniósł do pracy w dziale zarzadzania usługami? Jest właśnie oferta na takim portalu, gdzie w zasadzie nie zostały wskazane żadne widełki. z opisu tez wynika, że istnieje opcja na tryb zdalny, mimo wszystko jaki jest aktualny zespól? i jak pracuje się bezpośrednio w biurze?

Pracodawca

@Doma

Zachęcamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty w Dziale Zarządzania Usługami. Wszelkie informacje udzielane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej po której kandydat będzie mógł określić, czy rodzaj proponowanej pracy będzie dla niego satysfakcjonujący. Praca w tym dziale pozwala na rozwijanie umiejętności z zakresu zarządzania usługami, przy współpracy z doświadczonymi specjalistami w branży. Opis stanowiska oraz wymagania znajdzie Pan tutaj: https://www.jswits.pl/kariera/oferty-pracy/specjalista-w-dziale-zarzadzania-uslugami

JKM
Pracownik
@Doma

Widełki w dziale zarządzania usługami będą się wahać pomiędzy 3.000-4.000 PLN netto na rękę. To jest dział wsparcia biznesu a nie techniczny w związku z czym wartość potencjalnego pracownika jest bardzo niska. Jeśli ma się wykształcenie techniczne i szuka się po prostu pierwszej pracy to lepiej tam się nie pchać bo żadna korzyść dla człowieka z tego nie wyniknie. Karierę w takich działach - gdzie liczy się tępo przekładania kartek z jednej kupki na drugą - robią przeważnie pociotki, osoby z plecami lub partyjniaki. Wówczas możliwe, że pieniądze na takiego "idealnego" kandydata znajdą się kapkę większe - ale też oczywiście bez szaleństw. Osoba z ulicy - o ile się dostanie - otrzyma propozycję właśnie na poziomie 3.000-4.000 PLN netto na rękę

Jadźka
Kandydat
@JKM

Co przy tym o czym teraz tu piszecie z podwyżkami? Kiedyś jakoś ich temat był już poruszany. Osoba nieznana jeszcze pracodawcy dostanie max 4 tys z tego co piszesz? Ale co po dłuższym stażu gdy się sprawdzi? Jak to będzie docenienie?

Patryk
Kandydat
 Pytanie

Czy program praktyk na okres 3 msc który jest na waszej stornie jest jak najbardziej płatny?

Pracodawca

@Patryk

JSW IT Systems Sp. z o.o. prowadzi różne rodzaje praktyk, takie jak obowiązkowe praktyki zawodowe jak i praktyki nieobowiązkowe. Program praktyk w JSW IT Systems Sp. z o.o. jest zasadniczo bezpłatny. Jednakże, w trakcie trwania praktyki, w zależności o zaangażowania i wiedzy praktykanta, Zarząd JSW IT Systems Sp. z o.o. może podjąć decyzję o przekształceniu praktyki bezpłatnej w praktykę płatną. Praktyki obowiązkowe są bezpłatne, gdyż stanowią część programu edukacyjnego.

Pytanie
 Pytanie

Czy w JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracodawca

@Pytanie

Dodatkowymi świadczeniami finansowymi są premie kwartalne oraz przysługujące raz w roku tzw. "wczasy pod gruszą".

Pracodawca

Szanowni użytkownicy portalu GoWork.pl Chcielibyśmy poinformować. że wszystkie komentarze zamieszczane na profilu firmy JSW IT Systems Sp. z o.o. pochodzące od Pracodawcy zostają oznaczone firmowym logo oraz nazwą Spółki. Dzięki temu, będziecie mieli pewność, że treści te pochodzą od oficjalnego pracownika firmy, a nie od osób trzecich podających się za firmę/administratorów/moderatorów. Wierzmy, że ta informacja przyczyni się do jeszcze lepszej komunikacji między pracodawcą, a osobami zainteresowanymi pracą w JSW ITS. Zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami i doświadczeniami oraz zadawania pytań. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie, które pozwolą nam doskonalić jakość naszych usług i pracy w firmie.

Bartoszek
Kandydat
 Pytanie

Specjalista ds. Teletechniki w Dziale Serwis PC/LAN - Jak jest maksymalna pensja która firma może zaproponować na tym stanowisku bo nie wiem czy jest sens wysyłać cv?

JKM
Pracownik
@Bartoszek

Około 3k netto w najlepszym przypadku. To stosunkowo mało wymagające stanowisko. Odkurzanie i reanimacja starych łupów z kopalni i zakładów w GK JSW - wymiana baterii w UPS, pamięci, dysku etc. Czasami zaangażują Cię do targania i wożenia złomu...

Dorota
Inne
@JKM

Czy to już jest wszystko co można uzyskać wraz z podstawą? Ile ona w praktyce wynosi i co z jakimiś dodatkami niefinansowymi, przysługują?

Pracodawca

@Dorota

Pozafinansowe benefity dla Pracowników, które oferuje firma to m.in. opieka zdrowotna (pakiet medyczny), karta sportowa, lekcje języka angielskiego. Jeśli chodzi o finansowe dodatki są to kwartalne premie oraz przysługujące raz w roku tzw. "wczasy pod gruszą".

Dorota
Inne
@JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.

Dziękuję. Jeśli chodzi o te dodatki pozafinansowe to w przypadku ich poszerzenia pracownik ponosi koszt? Do tego tylko jeszcze chciałabym się zorientować co do tych właśnie finansowych. dla każdego są bardzo zróżnicowane i dlatego nie da rady ich wysokości mniej więcej przybliżyć?

Pracodawca

@Dorota

dziękuję za zadane pytanie dotyczące dodatków poza finansowych oferowanych przez pracodawcę, takich jak Medicover i podobne. Cieszę się, że zwracasz uwagę na aspekty inwestowania w dobrostan pracowników poza finansowymi korzyściami. Naszym celem jest zapewnienie pracownikom pełnego pakietu świadczeń, który obejmuje nie tylko wynagrodzenia finansowe, ale także szereg dodatkowych korzyści. Pracodawca udziela dofinansowania do pakietu medycznego oraz karty sportowej Medicover, natomiast lekcje języka angielskiego są darmowe. Wysokość premii kwartalnej zależy od wyników uzyskanych w danym kwartale i wynosi 25% zarobków brutto. Wierzymy, że takie rozwiązanie motywuje pracowników do osiągania wyznaczonych celów.

Tomek90
Kandydat
 Pytanie

Na czym polega praca specjalisty ds. Teletchniki w dziale pc/lan?

Pracodawca

@Tomek90

W JSW IT Systems Sp. z o.o. w Dziale Serwisu PC-LAN zatrudniamy specjalistów ds. serwisu oraz ds. techniki. W zakres obowiązków tego działu wchodzi utrzymanie i konserwacja sieci łączności stacjonarnej, wykonywanie oraz naprawa instalacji teleinformatycznych, alarmowych, przeciwpożarowych, informatycznych, teletechnicznych, światłowodowych, utrzymanie i konserwacja systemów alarmowych, utrzymanie i konserwacja systemu monitoringu zakładowego, usuwanie usterek i awarii występujących w wyżej wymienionych systemach. To oczywiście tylko część zadań, którymi zajmują się Pracownicy PC-LAN.

Batek
Kandydat
 Pytanie
@Tomek90

Jak jest maksymalna pensja która firma może zaproponować na tym stanowisku bo nie wiem czy jest sens wysyłać cv?

Daniel
Kandydat
@Batek

3400 brutto :)

Zenon
Kandydat
@JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.

Szkoda czasu na taką firmę. Ba rozmowie powiedzieli, że tak czy inaczej zadzwonią nawet jak mnie nie wybiorą. Minął prawie miesiąc i cisza. Wymagania jak na trzech różnych stanowiskach a pensja jaką zapewnie dadzą na rękę tragedia

Krystian
Kandydat
@Batek

Nie warto w ogóle wysyłać CV. Kolega był na rozmowie, ktoś była w Jastrzębiu Zdroju. Zrobił ponad 320 km w dwie strony. Osoby, które się zajmują rekrutacją mały zadzwonić do niego czy go wybierą czy też nie (tak mu Pani powiedziała na rozmowie) ale widoczne numeru telefonu nawet nie umieją wybrać. Ogolnie dno.

Anna
Inne

Witam, czy rekrutacja na stanowisko Administrator MS Exchange jeszcze trwa? Chciałam spytać, jak się przedstawiają u nich zarobki, zwłaszcza na tle innych firm. Jeśli ktoś może mi coś na ten temat napisać, to będzie to ogromną pomocą.

Pracodawca

@Anna

Anno, jeśli jesteś zainteresowana pracą w JSW IT Systems to zapraszamy do kontaktu z Działem Wynagrodzeń i Zarządzania Kadrami nr tel.: 32 700 2793.

JKM
Pracownik
@Anna

W najlepszym wypadku 3-4k PLN netto. Od 05.09.2022 spółka jest w sporze zbiorowym. Zarządzającym "dobrej zmiany" nie zależy na szarych pracownikach... Aby zarabiać więcej w JSW IT Systems nie są potrzebne kompetencje a znajomości.

Pracodawca

@JKM

Spór Zbiorowy został zakończony 15.11.2022 r.

Weronika
Inne
@JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.

Czego dokładnie dotyczył ten spór? czy wpłynęło to na polepszenie warunków pracy? przy okazji chciałabym zapytać jak wygląda proces rekrutacyjny? ponieważ widzę ze firma szuka osoby na stanowisko analityka biznesowego, czy jest to stanowisko gdzie dopuszczalna jest praca zdalna?

1
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Wynagrodzenie zasadnicze Pracownika ustalane jest w umowie o pracę zgodnie z: - zaszeregowaniem Pracownika tj. zakwalifikowaniem Pracownika do odpowiedniej grupy płacowej określonej w taryfikatorze stanowisk, -tabelą stawek wynagrodzeń uwzględniające minimalne i maksymalne stawki wynagrodzenia dla poszczególnych grup płacowych. Zasady wynagradzania za pracę określone są w Regulaminie Wynagradzania Pracowników JSW IT Systems Sp. z o.o., który podaje się do wiadomości każdego Pracownika.

Anna
Inne
@Pracodawca

Rozumiem, a skoro tak się trzymacie tych minimalnych pensji i innych wyznaczników, to są jakieś coroczne podwyżki czy niezbyt? Bo wypadałoby żeby były.

Pracodawca

@Anna

Anno nikt nie napisał, że w JSW IT Systems Sp. z o.o. wszystkie pensje są na minimalnym poziomie. Wynagrodzenie zależne jest od zajmowanego stanowiska, doświadczenia, umiejętności oraz wkładu Pracownika w dobro firmy. Nasi Pracownicy otrzymują premie kwartalne.

Były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Wynagrodzenia dalej odstają od rynkowych, na porządku dziennym są podwyżki w formie tzw. "funkcyjnego" dla szeregowych pracowników, który w przypadku L4 nie wlicza się w stawkę, co oczywiście zachęca pracowników do pracowania będąc chorym.

1
zarobki
Pracownik
 Pytanie
@Pracodawca

Taki sposób wynagradzania jest w JSW S.A. czyli rozumiem JSWIT zgapiło system wynagradzania od spółki "matki". No to teraz już wszystko rozumiem. Czyli wynika z tego drogi kandydacie: - nie ważne ile chcesz zarabiać i tak nie zaproponują Ci inaczej niż "taryfikator" na to nie wskazuje. - to ile chcesz zarabiać jest mało ważne bo patrz wyżej. Bardzo nie na czasie komunistyczny system wynagradzania nie mający bytu w obecnych realiach rynkowych. No to nie dziwię się, że co mądrzejsi już dawno uciekli a zostali Ci którym takie zarobki odpowiadają. Odnośnie argumentu bezpieczeństwa w obecnych realiach to nie jest jakiś tam atut bo jak jesteś dobry to sobie pracę zawsze znajdziesz a kwestia ew tylko kwoty za ile. A jak nie jesteś dobry to zawsze możesz iść np na montera sieci tam prawie nic nie musisz umieć no może trzymać wiertarkę i za 3500zł+ 500zł premii spokojnie znajdziesz pracę w obrębie +30km od Jastrzębia. Teraz rynek należy dla pracownika a nie pracodawcy. Niestety jak widać nie wszystkie firmy o tym wiedzą lub chcą wiedzieć. Pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej nie poinformował kandydata o "tabelkowym" systemie wynagradzania pracownika. Nie wspomniał słowem o regulaminie wynagradzania pracownika ba nawet o jego istnieniu. Gdybym miał taką wiedzę jak teraz, że są widełki których nie przeskoczysz to nawet nie traciłbym czasu na rozmowę kwalifikacyjną. Sorry za przy długi tekst ale wynika z tego: Nie ważne jakie masz wykształcenie, nie ważne jaki masz staż pracy, nie ważne jakie masz umiejętności itd - widełek nie przeskoczysz bez znajomego dyrektora. Teraz rozumiem dlaczego na rozmowie pierwsze pytanie jakie padło to "kogo znajomego mam w JSWIT" ? Firma dobra na start kariery zawodowej, kiedy można się coś jeszcze do firmy nauczyć i tylko tyle. To mnie zaskoczyliście i to bardzo bo idąc na rozmowę do JSWIT myślałem, że macie zarobki większe niż w JSW S.A. A tutaj nie dość, że nie macie żadnych przywileji i wypłat z zysków, które są w JSW S.A. to na dodatek bazując na wypowiedzi @JKM okazuje się w takim razie, że zarabiacie mniej nawet niż w JSW S.A. W JSW S.A. nie będąc na kierowniczym stanowisku można spokojnie zarabiać między 5-6tyś bazując na zaszeregowaniu i karcie górnika + posiłki regeneracyjne oczywiście z większym stażem pracy bo za to tam jest osobny bonus za to. Nie wierzysz przejdź się do biurowca i podpytaj pracowników albo zdobądź regulamin karty górnika i się przekonasz. A jak jesteś z IT to bez wychodzenia z biurowca powinieneś mieć dostęp do tych dokumentów ;) @JKM serio macie związki? :) A co one robią? Nie wiem czy Ci współczuć czy śmiać się. Pierwszy raz widzę firmę w której administracja biurowa więcej zarabia od działu IT (w tym przypadku firmy córki). Pozdrawiam.

JKM
Pracownik

Niskie wynagrodzenia. Twoje wykształcenie i doświadczenie nie ma znaczenia. Niektórzy pracują na minimalnej krajowej. Niektórzy dostają 3,5-4k netto (pracując już kilka lat). Jest garstka ludzi z wynagrodzeniami 5-6k netto (staż pracy 10+). No i oczywiście najwyższe wynagrodzenia są dla pociotków. Kumoterstwo i nepotyzm. Ostatnie kilka lat to jest istny cyrk w zakresie obsadzania stołków. Zarządzanie pokroju "czempionów" z pierwszych stron gazet. Firma podlega pod Grupę JSW w związku z czym obrywa tym politycznym chlewem po całości. Zacofanie technologiczne potężne. Możliwości rozwoju żadne. Spółka istnieje tak naprawdę tylko z uwagi na optymalizacje kosztową GK JSW. Nie ma co liczyć, że coś kiedykolwiek się zmieni.

Pracodawca

@JKM

Od początku działalności (1998 r.) firma JSW IT Systems Sp. z o.o. ciągle się rozwija i udoskonala swoją działalność, wprowadzając innowacyjne rozwiązania oraz tworząc nowe projekty z zakresu szeroko rozumianego IT. Zasady wynagradzania za pracę określone zostały w Regulaminie Wynagradzania Pracowników JSW IT Systems Sp. z o.o., który podaje się do wiadomości każdego Pracownika. Wynagradzanie ustalane jest w umowie o pracę zgodnie z:  zaszeregowaniem Pracownika tj. zakwalifikowaniem Pracownika do odpowiedniej grupy płacowej określonej w taryfikatorze stanowisk,  tabelą stawek wynagrodzeń uwzględniające minimalne i maksymalne stawki wynagrodzenia dla poszczególnych grup płacowych. W firmie obowiązuje „Procedura planowania i organizacji podnoszenia kwalifikacji zawodowych”, w której określono zasady podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez zdobywanie lub uzupełnianie wiedzy i umiejętności przez Pracownika. Pracownik ma zatem możliwość rozwoju m.in. poprzez udział w szkoleniach lub rozpoczęcie studiów. W JSW IT Systems Sp. z o.o. obowiązuje również procedura definiująca zasady rekrutacji polegającej na pozyskaniu jak najlepszych kandydatów z rynku pracy. Proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów (m.in. wywiad behawioralny, test kompetencji oraz zadań praktycznych odzwierciedlających prace na danym stanowisku).

JKM
Pracownik
@JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!

JKM
Pracownik
@JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!

majster(ka)
Były pracownik
@JKM

Opinia pokrywa się z tym co sama doświadczyłam w firmie i jak wiem od kolegów oraz koleżanek, które tam nadal pracują, nic się nie zmieniło od mojego odejścia.

kandydat_nn
Kandydat
@JKM

Twoja opinia potwierdza w 100% moje spostrzeżenia. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Nie byli w stanie zapłacić 6k netto (posiadam duży staż pracy).

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jakie są widełki płacowe na stanowisko Tester oprogramowania – Specjalista ds. testów? Nigdzie nie można znaleźć takiej informacji.

Pracodawca

@kandydat

Informacje o wynagrodzeniach przekazywane są na etapie rozmów kwalifikacyjnych.

JKM
Pracownik
@kandydat

W najlepszym wypadku 3-4k PLN netto. Od 05.09.2022 spółka jest w sporze zbiorowym. Zarządzającym "dobrej zmiany" nie zależy na szarych pracownikach... Aby zarabiać więcej w JSW IT Systems nie są potrzebne kompetencje a znajomości.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

W JSW IT Systems Sp. z o.o. panuje przyjazna atmosfera. Pracownicy darzą się wzajemnym szacunkiem i dbają o otwartą komunikację. Wzajemna pomoc i wyrozumiałość budują pozytywne relacje pomiędzy pracownikami, co wpływa na zaangażowanie w wykonywane zajęcie oraz efektywność działań.

JKM
Pracownik
@JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.

@JSW IT SYSTEMS A pomijając propagandę zacytujmy wypowiedź JSW IT Systems z dnia 27.08.2020 13:00 na tymże portalu: "Pracowniku, jeżeli warunki w firmie są takie złe, nikt nie zmusza Cię byś tutaj pracował." To taki mały przykład otwartej komunikacji... pomocy... wyrozumiałości...i generalnie budowania pozytywnych relacji :-)

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Jakie benefity finansowe przewidziane są dla pracowników JSW IT Systems? Czy zalicza się do nich np.: 13 pensje, tzw. wczasy pod gruszą, premie kwartalne lub uznaniowe, barbórkę? Gdzie ewentualnie potencjalny pracownik może znaleźć informację na ten temat?

Pracodawca

@Zainteresowany

Pracownicy JSW IT Systems Sp. z o.o. mają możliwość uzyskania premii kwartalnej wg zasad przyznawania premii określonej w Regulaminie Premiowania. Każdemu Pracownikowi, który wykorzysta 10 dni urlopu wypoczynkowego, raz w roku przysługuje wypłata świadczenia tzw. "wczasy pod gruszą". Pracownik może także ubiegać się o premię uznaniową lub dodatek funkcyjny.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Wartości cenione w pracy zawodowej to m.in. profesjonalizm, kreatywność i przedsiębiorczość, uczciwość, odpowiedzialność, partnerstwo, praca zespołowa, samorealizacja, a przede wszystkim praca zgodnie ze swoimi wartościami oraz szanowanie wartości innych osób.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.?

Pracownik
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego jak awans... No chyba że masz znajomości. Jedyna forma awansu to zmiana firmy. Pozdrawiam

JSW IT SYSTEMS
@Pytanie

Awans w firmie zależy od jego rodzaju. Podejmując decyzję o zatrudnieniu potencjalny pracownik informowany jest o perspektywie rozwoju zawodowego. Możliwość awansu uzależniony jest od kilku czynników np. potencjału pracownika, wkładu danej osoby w rozwój firmy, stażu pracy, nabywanego doświadczenia i osiągnięć.

1
Pechowy
@Pytanie

Prawie nadal czekam

To_masz_albo_nie
Pracownik
@Pytanie

Jestem pracownikiem tej firmy od dłuższego czasu i coś takiego jak awans istnieje ale na samym początku. Od umowy na czas określony (3 m-ce, 6 m-cy, rok-1,5) a potem umowa na stałe i tutaj kończy się awans na poziomie specjalista, starszy/główny specjalista lub kierownik projektów. Potem pracujesz za tą samą stawkę. Znaczy jest awans: więcej obowiązków. Na zarobki narzeka każdy, ale tutaj to przesada. Gdyby nie ZZ w firmie to nie którzy nie mieli by nic do tej pory. Oszczędza się na pracownikach. Premie kwartalne są, jak nikt nie każde zmieniać mierników (od taki przypadek się zdarzył :) ). Premie są opisane w regulaminie, ale do tego trzeba mieć łeb do wzorów na poziomie doktora. Po prostu nieczytalne dla pracownika co i skąd się bierze. Bardzo skomplikowane dla zwykłego zjadacza chleba i nie tylko. Każdemu robi się pod górkę. Plus jest taki że firma stabilna i bezpieczna.

JSW IT SYSTEMS
Pracownik
@JSW IT SYSTEMS

Pracowniku, jeżeli warunki w firmie są takie złe, nikt nie zmusza Cię byś tutaj pracował. Ze zdziwieniem przyjmujemy takie informacje, ale gwarantujemy, że wyliczanie premii jest zadaniem, któremu sprosta każdy przeciętny absolwent gimnazjum.

Były pracownik
Były pracownik
@To_masz_albo_nie

Jeżeli chodzi o premie i awanse to dużo zależy od działu w jakim się pracuje. Pracując w działach "krytycznych" (pozdrawiam dział Pana Artura B.), można liczyć na jakieś podwyżki czy sensowne premie, ale będąc nisko w hierarchii jako typowy informatyk od podłączania myszki na kopalni niestety jest się traktowanym jak tania siła robocza.

Administrator

JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 11000 i Administrator. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Pracodawca

@Administrator

W JSW IT Systems Sp. z o.o. zasady premiowania określa Regulamin Premiowania Pracowników, którego celem jest motywowanie osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę do podejmowania wysiłku zmierzającego do uzyskania jak najlepszych wyników w realizacji powierzonych zadań. Premia kwartalna zostaje przyznana na podstawie kilku kryteriów, w tym oceny indywidualnej Pracownika. Poza premią kwartalną, przyznawane są także innego rodzaju dodatkowe wynagrodzenia.

Pytanie
 Pytanie

Czy w JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pracodawca

@Pytanie

Pracownik może zgłaszać wszelkiego typu problemy u swojego bezpośredniego przełożonego. Przełożony w porozumieniu z pracownikiem stara się znaleźć rozwiązanie danego problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o.
Przejdź do nowych opinii