Olsztyn

NetLand Sp. z o.o.

Opinie o NetLand Sp. z o.o.

VRX

Czemu nie można się z Państwem skontaktować drogą mailową - zero odpowiedzi? Niby współpracujecie Państwo z wydziałem ale nie ma żadnej reakcji na różnego pytania ws. praktyki.

DJ
@VRX 09.08.2018 13:41

Witam, Przeżywamy istne oblężenie jeśli chodzi o zapytania w temacie praktyk i staży, stąd opóźnienia w odpowiedzi. Przez okres wakacyjny raczej już nikogo nowego nie weźmiemy, bo inaczej zamienimy się w szkołę :)

VRX
@DJ 10.08.2018 11:06

Rozumiem rozumiem, dziękuję za błyskawiczną odpowiedź :)

Mira

Czy firma normalnie funkcjonuje? Czy jest powód tej ciszy na forum?

DJ
@Mira 09.08.2018 19:47

Witam, Firma funkcjonuje, owszem :-) Ponieważ jesteśmy zajęci pracą, nie udzielamy się aktywnie na wszystkich portalach. Zapraszam na FB, LinkedIn i, oczywiście, naszą stronę :-)

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o NetLand Sp. z o.o. jako pracodawcy.

pracodawca
Pozostajemy w stałej współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie. Rok 2018 zaczęliśmy od wykładu na temat Automatic Testing prowadzonego w języku angielskim. Przed nami udział w Projektach Zespołowych. No i oczywiście widzimy się na praktykach :)

pracodawca
Obecnie jesteśmy zaangażowani m.in. w projekty telemetryczne i IoT. Mamy platformę GlobeOMS, rozwijamy funkcjonalność LightOMS, mamy własny produkt uL 3.0 (więcej info na netland.com.pl/produkty).

pracodawca
Platforma GlobeOMS, koncentrator uL 3.0 - inteligentne opomiarowanie w ofercie produktowej NetLand.

Zuzia

Gdyby było źle to forum by wrzało. Nikt nie pisze czyli jest dobra praca!

pracodawca

Pozdrawiamy, życząc Wam miłego kodowania i świętowania!!!

Iwona

@Jarek Góral czyli jesteś zadowolony z pracy, pomimo, że to ciężka praca. Piszesz, że podwyżki były, a czy udało Ci się zdobyć awans?Co najbardziej podoba Ci się pracując w NetLand Sp. z o.o.? To pomocne informacje dla nowo zatrudniających się osób.

Integrujemy systemy medyczne.
Dzięki wysokiej jakości i innowacyjności świadczonych usług zaufali nam kolejni klienci. NetLand podpisał umowę na wykonanie systemu informatycznego do sterownia salami operacyjnymi.

Jarek Góral

Witam wszystkich. W Firmie pracowałem ponad 8 lat - w pewnym okresie najdłużej, nie licząc Prezesa i Jakuba. Różnie bywało - dostawało się i premię, i zjebkę, w zależności od zasług. Zajmowałem się wdrożeniami szkoleniami z aplikacji "urzędowych" - Pomost, Świadczenia rodzinne, Fundusz Alimentacyjny, Syriusz i pewnie parę innych. Dostawałem podwyżki - uwaga! - z inicjatywy Prezesa. Dostawałem premie w wysokości przyzwoitej. Praca była (i jest - o czym za chwilę) niełatwa i niekiedy ciężka. Odszedłem z kilku powodów, z których najistotniejsze były przyczyny zdrowotne (badania lekarskie :)) oraz chęć sprawdzenia samego siebie w działalności "na własnym garnuszku". Z Netlandem współpracuję do chwili obecnej - i ja nie żałuję, Prezes i Dyrektor chyba też nie ;) P.S. Dane możecie sprawdzić w wielu urzędach, w Netlandzie też.

Chips

Wadim, a na ścieżce widnieją ślady łap niebieskiego kota... Zamiast snuć przypuszczenia, zapraszamy do Nas. Z chęcią oprowadzę po firmie i porozmawiam o prowadzonych przez nas projektach. Myślę, że od strony programistycznej są to obecnie najciekawsze projekty w regionie. P.S. Działu wymyślającego opinie na własny temat nie mamy, wypowiedzi poniżej pewnego poziomu kultury jesteśmy zmuszeni moderować.

Wadim

Opinie wyglądają na wytwory działu PR. Ostra moderacja.

Iwona

@michu mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Co sprawia, że firma Netland Sp. z o. o. jest warta polecenia?

michu

Dobra firma, fajnie się pracuje. Polecam.

MLAGASZ

Fajna firma fajne projekty ;)

NIK

IKA Powiedzcie jak z programowaniem? Fajne projekty? Słyszałem że jeden jest w telemetrii i jest mega ciekawy.

ed

no ale przecież każdy może mieć swoje zdanie o firmie jednym się praca pododoba a innym nie nie ma sensu tak uogólniać przecież najlepiej to jest wtedy kiedy każdy się przekonać na własnej skorze jak to wszystko przecież wygalda i niech sobie da szanse

nice

nice ;)

Hej

Może opinie podzielone ponieważ , oddziałow jest kilka i w każdym panuje zupełnie inna atmosfera i dlatego, chociaż widzilem oferte pracy i jak dla mnie to oferują przyzwoite warunki pracy

Miki

Są oferty pracy do prostego skanowania, geodezji ale tez na doświadczonych developerów czy HR. Dużo różnych propozycji w zależności od umiejętności i przede wszystkim kasa na czas i normalna umowa.

Hej

Zależy tez wszystko od Stanowiska, poza tym wybierasz tez lokalizacje która ci odpowiada przede wszytkim a możesz z czegos wybrać ofert tez jest sporo, wystarczy aplikować i zaczekać jak zadzwonią

mi no\

a te miejsca parkingowe są darmowe czy jednak się coś do nich dopłaca? daj przede wszystkim przyjacielu info czy mówimy o Olsztynie czy o Grudziądzu?

Mi

Moim zdaniem jest fajnie. jasna wizja, jasne cele, na czas wynagrodzenie i parking przed biurem. Jest ok.

ed

Skoro zapewnione jest odpowiednie zakwaterowanie i odpowiednie napiwki, to przecież te ich oferty pracy są dość opłacalne. Ja o takie warunki chętnie bym walczył, ale czy wypłata jest teraz terminowa?

Nx

Praca jest naprawdę bardzo dobra, jedna z lepszych w tym regionie, naprawdę bardzo polecam wszystkim poczytać o nich kilka opinii więcej, są pozytywne i naprawdę szczere, bardzo fajna sprawa polecam Wam

MarcinS

Witam, Też pracowałem kiedyś w tej firmie ale musiałem zmienić miejsce zatrudnienia z powodów mieszkaniowych, a jeśli chodzi o pracę to spoko można się dogadać z szefostwem o wolne, zarobki standardowe, a jak się wykażesz to i premia od prezesa się znajdzie. Na skali punktowej od 10 do 0 to dałbym mocne 7. Warto spróbować, fajna ekipa ... Pozdrawiam Wszystkich z NetLand.

Maaa

Co ja mogę powiedzieć, widzę, że się sporo pozmieniało i jest coraz lepiej tutaj na zakładzie, wszystko się pięknie rozwija, trochę duma, że wszystkim jest ok

Bob

A już miałem wysłać tam CV, chyba jednak sobie daruje :)

gnom

student za 2 tysiące to już nieźle by miał :) a tak na poważnie @ja, o jakich kwotach rozmawiamy? :)

Zostaw opinię o NetLand Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NetLand Sp. z o.o.