Opinie o NetLand Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NetLand Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w NetLand Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NetLand Sp. z o.o. w Olsztyn

Aktualność
Pozostajemy w stałej współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie. Rok 2018 zaczęliśmy od wykładu na temat Automatic Testing prowadzonego w języku angielskim. Przed nami udział w Projektach Zespołowych. No i oczywiście widzimy się na praktykach :)

Aktualność
Obecnie jesteśmy zaangażowani m.in. w projekty telemetryczne i IoT. Mamy platformę GlobeOMS, rozwijamy funkcjonalność LightOMS, mamy własny produkt uL 3.0 (więcej info na netland.com.pl/produkty).

Aktualność
Platforma GlobeOMS, koncentrator uL 3.0 - inteligentne opomiarowanie w ofercie produktowej NetLand.
Iwona

@Jarek Góral czyli jesteś zadowolony z pracy, pomimo, że to ciężka praca. Piszesz, że podwyżki były, a czy udało Ci się zdobyć awans?Co najbardziej podoba Ci się pracując w NetLand Sp. z o.o.? To pomocne informacje dla nowo zatrudniających się osób.

Szkoleniowiec

Spotkanie z Dyrektorem, potem Prezesem. Normalna, rzeczowa rozmowa o tym co i jak będzie robione no i przede wszystkim za ile.

Żadnych dziwnych pytań.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jarek Góral

Witam wszystkich. W Firmie pracowałem ponad 8 lat - w pewnym okresie najdłużej, nie licząc Prezesa i Jakuba. Różnie bywało - dostawało się i premię, i zjebkę, w zależności od zasług. Zajmowałem się wdrożeniami szkoleniami z aplikacji "urzędowych" - Pomost, Świadczenia rodzinne, Fundusz Alimentacyjny, Syriusz i pewnie parę innych. Dostawałem podwyżki - uwaga! - z inicjatywy Prezesa. Dostawałem premie w wysokości przyzwoitej. Praca była (i jest - o czym za chwilę) niełatwa i niekiedy ciężka. Odszedłem z kilku powodów, z których najistotniejsze były przyczyny zdrowotne (badania lekarskie :)) oraz chęć sprawdzenia samego siebie w działalności "na własnym garnuszku". Z Netlandem współpracuję do chwili obecnej - i ja nie żałuję, Prezes i Dyrektor chyba też nie ;) P.S. Dane możecie sprawdzić w wielu urzędach, w Netlandzie też.

Chips

Wadim, a na ścieżce widnieją ślady łap niebieskiego kota... Zamiast snuć przypuszczenia, zapraszamy do Nas. Z chęcią oprowadzę po firmie i porozmawiam o prowadzonych przez nas projektach. Myślę, że od strony programistycznej są to obecnie najciekawsze projekty w regionie. P.S. Działu wymyślającego opinie na własny temat nie mamy, wypowiedzi poniżej pewnego poziomu kultury jesteśmy zmuszeni moderować.

Wadim

Opinie wyglądają na wytwory działu PR. Ostra moderacja.

Iwona

@michu mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Co sprawia, że firma Netland Sp. z o. o. jest warta polecenia?

michu

Dobra firma, fajnie się pracuje. Polecam.

MLAGASZ

Fajna firma fajne projekty ;)

NIK

IKA Powiedzcie jak z programowaniem? Fajne projekty? Słyszałem że jeden jest w telemetrii i jest mega ciekawy.

ed

no ale przecież każdy może mieć swoje zdanie o firmie jednym się praca pododoba a innym nie nie ma sensu tak uogólniać przecież najlepiej to jest wtedy kiedy każdy się przekonać na własnej skorze jak to wszystko przecież wygalda i niech sobie da szanse

nice

nice ;)

Hej

Może opinie podzielone ponieważ , oddziałow jest kilka i w każdym panuje zupełnie inna atmosfera i dlatego, chociaż widzilem oferte pracy i jak dla mnie to oferują przyzwoite warunki pracy

Miki

Są oferty pracy do prostego skanowania, geodezji ale tez na doświadczonych developerów czy HR. Dużo różnych propozycji w zależności od umiejętności i przede wszystkim kasa na czas i normalna umowa.

Hej

Zależy tez wszystko od Stanowiska, poza tym wybierasz tez lokalizacje która ci odpowiada przede wszytkim a możesz z czegos wybrać ofert tez jest sporo, wystarczy aplikować i zaczekać jak zadzwonią

mi no\

a te miejsca parkingowe są darmowe czy jednak się coś do nich dopłaca? daj przede wszystkim przyjacielu info czy mówimy o Olsztynie czy o Grudziądzu?

Mi

Moim zdaniem jest fajnie. jasna wizja, jasne cele, na czas wynagrodzenie i parking przed biurem. Jest ok.

ed

Skoro zapewnione jest odpowiednie zakwaterowanie i odpowiednie napiwki, to przecież te ich oferty pracy są dość opłacalne. Ja o takie warunki chętnie bym walczył, ale czy wypłata jest teraz terminowa?

Nx

Praca jest naprawdę bardzo dobra, jedna z lepszych w tym regionie, naprawdę bardzo polecam wszystkim poczytać o nich kilka opinii więcej, są pozytywne i naprawdę szczere, bardzo fajna sprawa polecam Wam

Zostaw merytoryczną opinię o NetLand Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w NetLand Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NetLand Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NetLand Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NetLand Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NetLand Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 151 ocen.

NetLand Sp. z o.o.