Macrosat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K. Kacprowicz

Barczewo

Opinie o Macrosat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K. Kacprowicz

Doktor Gregory House

Zatem jak widać gra OMEN polega na tym, że Dostajesz karty do gry od Właściciela ale oznaczone. Właściciel wie jak te oznaczenia stosować a Ty nie. Nie poznajesz oznaczeń bądź ich sposobów mile widzianych Wypadasz z gry. Nie Myślisz tak jak właściciel Wypadasz z gry. Już On wie najlepiej jak to rozegrać! Mimo, że Znasz zasady, metody wykonania prac, Masz wiedzę to i tak Polegniesz. Tu stosowane są takie reguły gry, które doprowadzą Cię do tego, że zasób Twojej wiedzy często i umiejętności przestanie mieć tu znaczenie. A różnice osobowości wezmą górę. I w końcu Sam Stwierdzisz, że po tym boju pozostanie tylko zły smak. Pamiętaj Pracodawca to nie Twój Właściciel. Nikt nie ma prawa Ciebie poniżać wobec innych i wystawiać na śmieszność Twoich braków. Masz prawo się wypowiedzieć co myślisz. Masz braki np. wynikające z braku znajomości jakiegoś sprzętu to nie Twoja wina. To do Pracodawcy należy obowiązek przeszkolenia Cię z jego funkcjonowania. W końcu zapewne został nie dawno wyprodukowany. I wszystko mogłoby przebiegać gładko. Ale nie tu. Jak pracodawcę nie stać jest na potrzebny sprzęt powinien problem skonsultować/rozwiązać np. z firmą zewnętrzną, która takie czynności wykonuje rutynowo. I przy tej okazji jest szansa poznać sprzęt, metody pomiaru, cechy wyników pomiarów itp. po prostu poznać problem i go zacząć stosować. Bez nieuzasadnionego wytykania Tobie błędów, które po weryfikacji i konsultacji zostaną rozwiane. Każdy ma prawo do nauczenia się świeżych technologii i każdy może czasem niewłaściwie zinterpretować zagadnienie. Ale na podstawie przetestowania i obserwacji wyników jest możliwe zrozumienie całej masy funkcjonalności. Tu natychmiast zostanie Ci wytknięte, że się Mylisz przez osoby, które o poprawnym działaniu nie mają pojęcia. Dlaczego. Bo też się uczą. Ale ofiara będzie. Będziesz nią Ty.

Doktor Gregory House

Często samodzielność nie ma tu szans zaistnieć. Ponieważ wszystko musi być zatwierdzone przez właściciela. I oczywiście tu Uważaj Jak Zrobisz coś, jakąś pracę nie po myśli właściciela również Zostaniesz osądzony. W zasadzie skazany. Myślisz może, że jak to przecież musi być realizowany jakiś plan dzienny Twoich prac. Owszem to by było super. Robisz to co Masz zrobić i ok. Zachowując zawsze drogę służbowa. Tylko skąd na litość Boską Masz wiedzieć, że jest zrobiona robota na ten dzień na 100%? Jednak podczas dnia zachodzi tu szereg zmian planu pracy, merytorycznych, mniej bądź bardziej istotnych i czasochłonnych. To co zamierzałeś wykonać Weźmiesz do domu. Kosztem czasu dla rodziny nadrobisz zaległości. Tu od Ciebie wymaga się tego żeby była robota zrobiona. Zatem. Jak Zdążysz poznać problem i kryteria stosowane przez właściciela co do wydatków, wyglądu i wykonawstwa projektów i dokumentacji, sposobów wykonania prac rzeczywistych itp. metod działania mile widzianych to Ci się uda przetrwać. Jak nie Zdążysz i Twoje propozycje rozwiązania problemu okażą się w ocenie właściciela „małoatrakcyjne”. To jeśli będzie Ci objaśnione jak właściciel to widzi (jak Będziesz miał szanse porozmawiać) najwyżej Pozmieniasz i Popoprawiasz jeszcze wszystko w domu. Jeśli nie Trafisz w tą akceptowalną wizję właściciela to Odpadniesz jak strup od ciała litego. Nie Licz na otwartą i racjonalną rozmowę, po której Będziesz wiedział jak Masz wykonać pracę. Zostaniesz poinformowany co trzeba zrobić. Jak nie zrobisz w rozumieniu właściciela tego jak On Ma to w głowie to po Tobie. Wszelkie problemy i próby zrozumienia zostają szybko skwitowane i skrytykowane bezwarunkowo. I nie próbuj się z tego tłumaczyć bo i tak już Poległeś bo pracy przecież nie Wykonałeś. Co Chciałbyś Wiedzieć co poszło nie tak? Gdzie popełniłeś błąd? Błąd, że Starasz się coś jeszcze zrozumieć i naprawić. Jesteś Skazany na fiasko. Zatem jak widać gra OMEN polega na tym, że Dostajes

Doktor Gregory House

Co jest przyczyną takiego podejścia, które wskazał Kandydat ? Podejście samego właściciela. Podkreślam właściciela bowiem właściciel a pracodawca w tym wypadku to dwa różne światy. Należy się spodziewać następującego prozaicznego podejścia właściciela do Ciebie jako osoby, dzięki której ma on pozyskać zysk (przychód-koszty). Dlatego oczekuje się tu maksymalnie możliwego zysku. Ty jako starający się pracownik w zasadzie nie jesteś tu potrzebny. Masz zarobić oczekiwany zysk. Jak? Kombinuj! Może się uda. Niestety w trakcie zatrudnienia pracownik jednak odczuwa nieprzerwany niepokój. Przede wszystkim położona jest tu z góry atmosfera pracy. Tu od pierwszego dnia Będziesz miał poczucie, że nie wolno ci popełnić błędu bo Będziesz za niego surowo skarcony i... wyśmiany/obgadany oczywiście z konsekwencjami. Ale nie ma obaw inni też się tu mylą albo mają często brzydkie wady i braki wiedzy. Ale jednak mają co najmniej 1,5 roku za sobą. I przetrwali. Bez obaw. Siedzą cichuteńko posłuszni. Pamiętaj nie Będziesz miał się tu do kogo zwrócić w związku z przemyśleniami i po tym czasie. Nie, nie po to aby ci ktoś pomógł. Po to tylko aby poczuć swobodę i potwierdzić czy dobrze zakładasz/myślisz o rozwiązaniu problemu. Taka chęć nawiązania dialogu szybko Cię zgubi. Bo wykazuje Twoją niepewność. A Kto jej nie ma? Gdy Będziesz chciał uzupełnić jakieś wiadomości to lepiej zrób to we własnym zakresie. Jak zaistnieje sytuacja (a zaistnieje bo taka jest natura ludzka), w której sam na własną zgubę Wskażesz na swoje braki nie bierz do głowy bo nie Przetrwasz do końca miesiąca. Zaczniesz się mylić częściej. Zaczniesz ważyć słowa i z atmosfery nici. I tak dzień za dniem. Oczywiście Nikt Ci nic nie zarzuci tego braku od razu tylko jak nadarzy się okazja do podsumowania twojej pracy wszystko zostanie Ci przytoczone/przypomniane. Będziesz osądzony. Często samodzielność nie ma tu szans zaistn

Kandydant

Witam nie polecam wszystkim tej firmy szkoda czasu. Zamieszczają ogłoszenie które już wisi 2 miesiące. Zapraszają na rozmowę, ustalają termin w którym będzie decyzja którego nigdy się nie trzymają po prostu olewają człowieka który był u nich na rozmowie. Po prostu mówią co innego a robią co innego. Nie polecam.

Zostaw opinię o Macrosat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K. Kacprowicz - Barczewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macrosat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K. Kacprowicz