Opinie o NetLand Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NetLand Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w NetLand Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NetLand Sp. z o.o. w Olsztyn

MarcinS

Witam, Też pracowałem kiedyś w tej firmie ale musiałem zmienić miejsce zatrudnienia z powodów mieszkaniowych, a jeśli chodzi o pracę to spoko można się dogadać z szefostwem o wolne, zarobki standardowe, a jak się wykażesz to i premia od prezesa się znajdzie. Na skali punktowej od 10 do 0 to dałbym mocne 7. Warto spróbować, fajna ekipa ... Pozdrawiam Wszystkich z NetLand.

Maaa

Co ja mogę powiedzieć, widzę, że się sporo pozmieniało i jest coraz lepiej tutaj na zakładzie, wszystko się pięknie rozwija, trochę duma, że wszystkim jest ok

Bob

A już miałem wysłać tam CV, chyba jednak sobie daruje :)

gnom

student za 2 tysiące to już nieźle by miał :) a tak na poważnie @ja, o jakich kwotach rozmawiamy? :)

Szkoleniowiec

Spotkanie z Dyrektorem, potem Prezesem. Normalna, rzeczowa rozmowa o tym co i jak będzie robione no i przede wszystkim za ile.

Żadnych dziwnych pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
fvgh

@najsi to faktycznie zarobki mega dobre, ale taka firma to w sumie nie dziwi. Widzę, że od odługiego czasu poszukują Programisty PHP do Olsztyna. Słyszałma że jest umowa o pracę. Proszę o informacje jak sie pracuje na tym stanowisku. Z góry dzięki :)

Ładnie to wygląda z zewnątrz i z opowieści prezesa...

najsi

No wiadomo, że w takiej firmie zarobki będą dobre, to nie podlega dyskusji. Jak widziałem ofertę na wdrożeniowca rozwiązań BBS gdzie wymagają tylko 2 lat doświadczenia to zarobki są 5-10 tysięcy brutto. Więc serio nieźle.

benard

W firmie gdzie głównie zatrudnia się programistów to raczej normalna sprawa @olik. Mają oni duży wybór między firmami stąd też właśnie umowa o pracę i zarobki ponad 4000 pln.

olik

to ważne, że firma chce dawać umowę o pracę (traktuje ludzi poważnie), ale jej nie narzuca. Są różne sytuacje, nie każdy może pozwolić sobie na taką umowę :)

rowor

@ofkors, jest of kors, jak zawsze umowa o pracę. Nawet jak patrzyłem na oferte pracy na testera aplikacji web, to napisali jasno, że jest możliwość współpracy na zasadzie umowy o pracę, umowy o dzieło lub w innej ustalonej formie.

ofkors

no chcą obsadzić teraz parę ciekawych stanowisk w olsztynie to prawda :) poszukują też programisty PHP oraz programisty JavaScript, jak również seniora NET developera :) of kors na umowę o pracę

hng

bardzo ciekawe oferty pracy od firmy Netland Sp. z o. o. mozna teraz znalezc w internecie a konkretnie to na przyklad na programiste Front- end w Olsztynie

Wiciak

Jeżeli ktoś jest zainteresowany podjęciem współpracy z firmą to k mojemu zdziwieniu potrzebują teraz programisty. Zastanawiam się tylko jak dużo osób się zgłosi.

miszko

wiesz co @marcin, moim zdaniem chyba ciężko określić czy któraś firma jest w 100% na tak czy w 100% na nie :) najlepiiej sprawdzić to na własnej skórze, ale tu chyba będzie z tym problem, bo niestety ja nie znalazłem ostatnio żadnych anonsów rekrutacyjnych od Netlandu, a w sumie sporo szukałem, bo praca u nich mnie interesuje

marcin

Czyli netland nie jest złym miejscem na podjęcie pracy, tak? Bo z tego co widze, to jednak sporo komentarzy jest pozytywnych.

smx76

Pracowałem na umowie zlecenie (moja dodatkowa praca), otrzymane wynagrodzenie osobiście uważam za dość godziwe- (usunięte przez administratora) . Warunków pracy na miejscu nie znam, ponieważ pracowałem w terenie. Wymagania faktycznie są wysokie (w swojej dziedzinie i programie Pomost siedzę od wielu lat, ale starając się o pracę w NetLandzie okazało się, że muszę się jeszcze wielu rzeczy nauczyć, więc studenci niech nie płaczą, że niby wszystko już potrafią), ale nie ma się temu co dziwić, skoro firma chce utrzymać się na rynku. Wynagrodzenie otrzymywałem w terminie. Na początku bałem się wejść we współpracę z tą firma (pojawiały już się pierwsze negatywne opinie), ale po przedstawieniu mi warunków zgodziłem się na nią i nie żałuję.

Hiks

Tak myślałem, jak to w Olsztynie wymagania kosmiczne, praca ponad normę a kasa mała ... :(

marek

Tam zdaje się oferują umowę o dzieło i pracę w młodym zespole, czyli pewnie z samymi absolwentami i ogłoszenia ciągle są aktualne.

nowy

a jak w tej firmie z geodezja bo widzialem ogloszenia pracy ? ktoś coś może na ten temat powiedziec ?

k

racja, po przeprowadzonych rozmowach cisza jak makiem zasiał, a ogloszenia o pracę na stronach firmy nadal aktualne.

Zostaw merytoryczną opinię o NetLand Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w NetLand Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NetLand Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NetLand Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NetLand Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NetLand Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 151 ocen.

NetLand Sp. z o.o.