Opinie o Green Taxi Bożenna Trzeciak w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Green Taxi Bożenna Trzeciak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Green Taxi Bożenna Trzeciak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Taxi Bożenna Trzeciak w Olsztyn

Coś słabo z wpisami odnośnie pracy jako taksówkarz. Da radę ktoś napisać jakieś szczegóły; przede wszystkim jakie pieniądze można zarobić i jak to wygląda, jeśli chodzi o auto? Spotkałem się z kilkoma przypadkami; raz dawali auto do jeżdżeni, raz trzeba było mieć swoje, więc jestem ciekaw jak tutaj jest.

Natan Nowy wpis

Taksówka zawsze na miejscu za maksymalnie 3 minuty. Kierowcy zawsze mili. Zdecydowanie polecam! Pełen profesjonalizm! Chyba jedna z lepszych firm taksówkarskich w Polsce.

Jak dużo osób pracuje w Green Taxi Bożenna Trzeciak?

Jatyr Nowy wpis

Tragedia sprawdziłem cennik w internecie ceny poszczególnych korporacji taxi do siebie zbliżone. Wybrałem green taxi miało być 3 zł a było 5 zł za km. Za przejazd Bartąg szpital uniwersytecki zapłaciłem 40 zł. Zadzwoniłem na info.zeby dowiedzieć się dlaczego tak drogo, a moło uprzejmą pani poinformowała mnie, że cennik znajduje się na drzwiach taxi i trzeba było się z nim zapoznać. Szok nie polecam

Brałeś udział w rekrutacji do Green Taxi Bożenna Trzeciak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wystraszony klient

Uwaga na kierowców green taxi samochody niesprawne za kierownicą osoby bez doświadczenia kto wie czy posiadają badania dziś jeden spowodował wypadek

Ilona
@Wystraszony klient

A co się dzieje konkretnie z tymi samochodami skoro niesprawne?? I dlaczego uważasz że kierowcy sa bez doświadczenia i badań ? Wypadek może zdarzyć się nawet doświadczonemu kierowcy...

Wystraszony klient
@Ilona

Stuki zawieszenia, kontrolki na desce rozdzielczej pracujący silnik jak sieczkarnia. Autosany ciszej pracują z tym że kierowcy autosanow posiadają kulturę osobista!!!

Misek
@Ilona

18 lat swiezo co zrobione prawo jazdy to ile ma doswiadczenia taki kierowca. Na taxi powinien byc wymóg posiadania prawa jazdy minimum 5 lat. No i w kierowcy green taxi powinni przechkdzic co roku egzamin z z prawa jazdy, bo to jak jezdza to wola o posmte do nieba. Kodeks ruchu drogowego to kazda z tych złotów ma napisany swoim prawem. Na gminie lamia przepisy ruchu, pracuja po 20 godzin dzienie bez odpoczynkow, a potem doprowadzaja do wypadkow.

Stefan
@Misek

Przede wszystkim na taxi powinno być wymagane zawodowe prawo jazy a tu widać nikt na tego nie potrzebuje. Skąd wiesz że siedzą 20 godzin za kółkiem? Ktoś znajomy tam pracował czy tylko z obserwacji?

Ivi

Bardzo czesto kiedy rano dzwonie po taxi nawet tdzisiaj kiedy dzeonilalam kilkakrotnie nikt mie odbiera telefonu. Prosze cos z tym zrobic.

Użytkownik

Hm... Właśnie teraz chciałam zamówić kurs na jutro na 4:50.Uslyszalam od pani że owszem ale nie gwarantuje że będzie taxi punktualnie????????????????... Z 6 godzinnym wyprzedzeniem Pani mi nie daje gwarancji.... Zniechęcające podejście do klienta

K

Ostatnio zauważyłam, że Panie na infolinii często nie odbierają telefonów - jest sygnał a po chwili znika, jakby ktoś się rozłączył lub cały czas jest sygnał ale nikt nie odbiera. Ostatnio miałam sytuację, że ktoś, chyba przez przypadek, odebrał telefon i szybko się rozłączył..... bardzo nieładnie. Coraz częściej doświadczam tak niemiłych sytuacji. Z resztą nie tylko ja, bo wiem, że dużo osób z mojego otoczenia także ma problemy z dodzwonieniem się po taksówkę... i to w dzień powszedni (bo oczywiście rozumiem sytuację, jeśli dzieje się tak podczas jakiegoś wydarzenia w mieście i każdy dzwoni w tym samym momencie, wtedy ciężko o pretensję). Nie jest to nagminne, ale zdarza się coraz częściej. Co do samego przejazdu - jestem na tak! Sympatyczni kierowcy i szybki dojazd do miejsca docelowego.

Kierowca
@K

Jak Pani zależy na szybszym zamówieniu taxi to proszę wejść na stronę greentaxi.pl i tam w kilku szybkich krokach można zamówić ją online. Często jest duży ruch na centrali i Pani będzie miała normalny sygnał przez co wydaje się że nikt nie odbiera. Niestety nie da się naraz odebrać kilku telefonów a odkładając słuchawkę i dzwoniąc ponownie trafią Pani na koniec kolejki telefonicznej. Pozdrawiam.

Marlena
@K

Oczywiście nie odbierają i nie ważne w jakich godzinach... Potwierdzam

Użytkownik
@Kierowca

Nie koniecznie jest to prawda. Sobota godz 4:00tez nie panie nie odbierają... Cóż po 10 latach korzystania z taxi Green trzeba było zmienić korporacje... Namawiam

Nie daj Boże zamawiać z zakupów z dowozem w nocy kierowca dopisał sobie 10zł extra do rachunku gdy się zorientowałem na drugi dzień po moim telefonie dystrybutorka zadzwoniła do niego i przekazała mi informację że było z wniesieniem gdy powiedziałem że ja wyszedlem do niego stwierdziła że zostawiłem napiwek !!!! Wielki żart

klaudia

dystrybutorka ??

Agata

Witam serdecznie, wspominasz w swoim komentarzu o jakiejś niepokojącej sytuacji z Green Taxi, jednak nie napisałeś, co takiego się konkretnie wydarzyło i jeżeli możesz, to doprecyzuj, byłoby naprawdę super. Co takiego się stało?

Martrz154

Sprawnie i na czas w miłej atmosferze , pozdrawiam Pana Krzysztofa z srebrnego Renault, Moje sugestie dla Green Taxi Bożenna Trzeciak: Oby tak dalej Lubię atmosferę w Green Taxi Bożenna Trzeciak za: Sprawność zgłoszeń i krótki czas oczekiwania.

Przyszły TaXiarz

Witam, jakie są warunki pracy w Green Taxi? Czy opłaca się zostać taksówkarzem w tej korporacji w Naszym mieście? Bardzo proszę o opinie na ten temat. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Green Taxi Bożenna Trzeciak - Olsztyn

• Jak się pracuje w Green Taxi Bożenna Trzeciak?

Zobacz opinie na temat firmy Green Taxi Bożenna Trzeciak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Taxi Bożenna Trzeciak?

Green Taxi Bożenna Trzeciak
3.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Melchiora Wańkowicza 2 lok. 48
    10-684 Olsztyn