Krysgum Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Wyza

Olsztyn

Opinie o Krysgum Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Wyza

Baronica

Może zacznę od początku: Auto z salonu rocznik 2006 [dbam o swoje auta] Czas naprawy od początku roku 2015 serwis odwiedzany średnio raz na miesiąc, a auto do dzisiaj 07.11.2016 nie jest naprawione. Szczerze mówiąc silnik pracuje gorzej niż jak pierwszy raz tam przyjechałem. Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu. Przyjeżdżasz i na wejściu płacisz 260 zł bez pytań. Czas oczekiwania, kolosalny. W tym roku na jedną naprawę czekałem ponad miesiąc (Tak auto stało w serwisie przez ponad miesiąc)! Zostawiłem tam już dobre 10 tysięcy, a samochód pracuje najgorzej niż kiedykolwiek. Dla zdrowego rozsądku i własnego portfela, polecam omijać ten serwis szerokim łukiem. Jeszcze na koniec przestawię plan napraw samochodów. Oddajesz samochód, a następnie dlatego, że mam lekkie drgania na kierownicy to wymieniamy ci wtryski oraz łańcuch rozrządu. Jeśli z 6-7 takich napraw i mógłbym mieć o wiele lepsze nowsze auto. Jeszcze dodam, że obsługa jest bardzo niemiła kiedy zwraca się im uwagę. Dodam jeszcze, iż dwa razy prosiłem o zwrot starych części, ponieważ mogą mi się przydać. Raz usłyszałem, że zostały zutylizowane po 3 dniach, a przy drugim podejściu usłyszałem, że komponenty zostaną przygotowane, i na tym się skończyło, do dzisiaj ich nie zobaczyłem.

maciek

w 100 % zgadzam sie z moim poprzednikiem firma pod tytułem " kant i oszust " , szef bez pojęcia o niczym nie mówiąc już o mechanice akończąc na samochodach marki BMW . Wszyscy kradną na potęgę jak pracować w atmosferze " w kasie 300 ale u mnie zapłacisz 200 bez kwitu " szok , nie polecam

akserftol

Raz spróbowałem. Nigdy więcej. (usunięte przez administratora)Nie polecam. Poszukaj innych opinii...

Zostaw opinię o Krysgum Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Wyza - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krysgum Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Wyza