Opinie o Art-Rox Roksana Borko w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Art-Rox Roksana Borko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Art-Rox Roksana Borko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art-Rox Roksana Borko w Olsztyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy Art-Rox Roksana Borko zapewnia kartę multisportu?

Krystian Nowy wpis

Nie polecam firmy! Szef zwalnia z dnia na dzień bez podstawnie nie mówiąc dlaczego. Praca raz jest a raz jej nie ma. Umowy na oczy do tej pory nie zobaczyłem. Jeśli wydarzy się wypadek przy pracy szef się śmieje i nie zwraca na to uwagi ani nie wykazuje chęci pomocy. Gdy poprosiłem o wypłacenie mi pieniędzy to stwierdził, że jest do końca tygodnia na urlopie gdy dzień wcześniej normalnie byl w pracy. (usunięte przez administratora)

Mały Nowy wpis

Cały czas chodzi i krzyczy ten jej niby fagas , jakby od tych krzyków miały by się sprzęty ponaprawiać .Jedno auto spełnia wymogi BHP reszta to na ryzyko pracownika jeżdzi .

Były Nowy wpis

Nie polecam tej firmy najgorszeu wrogowi sprzet porażka na święta bez życzeń nie mówiąc o bonusach dla dzieci umowa o dzieło albo umowa widmo pracujesz to ci coś zapłacą nie ma pracy to siedzisz za free.(usunięte przez administratora) to przy nich to gość.Generalnie firma powinna nazywać się Porażka nikt w olsztynie nie chce u nich pracowac jeszcze pretesje ze nie chcesz na budowie leżec w błocie pod samochodem.zero warsztatu druciarstwo.Generalnie wtopa nie wiem jak takie firmy funkcjonują?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Art-Rox Roksana Borko? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Żona

Firma dla tych, którzy lubią pracować 24 na dobę 7 dni w tygodniu. Za. Marny grosz. A na koniec i tak zostajesz z ręką w nocniku. Pozdrawiam.

Zapytał bym, się raczej jakie umiejętności trzeba posiadać, żeby dobrze zarabiać? Firma ART-ROX jest dobrze zorganizowana, właścicielka dba i inwestuje w nowy sprzęt,. Jak sam dbasz o sprzęt to mało się psuje. Choć zawsze będę powtarzał wszystko zależy od umiejętności ktoś kto potrafi ładować wozidła stojąc gąską na hałdzie, raczej nie powinien zazdrościć koledze , który longiem rzeźbi skarpy wzdłuż autostrady czy kopie rowy. W poprzedniej firmie robiłem głównie na kołówce prace drogowe ( wykopy pod budynki, instalacyjne, niwelacje terenu itp ) miałem 17 zl na łapę za godz. zatrudniony na najniższej. Ile zrobiłem godz. tyle zarobiłem.

Lipa

Firma nieporozumienie powinna sie nazywac. Sprzet tragedia itd.Omijac szerokim lukiem naprawde. Chyba,ze ktos lubi takie klimaty typu siedzenie w domu za fryte bo roboty nie ma albo klamot roz..... to szef ci powie napraw sobie:) hehe powodzonka

Pablo

Nie polecam jako były pracownik

Dawno i nie prawda

Krotko mowiac lipa.Sprzet w oplakanym stanie i gdy cos w nim psuje zawsze jest wina tego ktory akurat mial pecha i w tym momencie na nim robil.Goraco nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Art-Rox Roksana Borko - Olsztyn

• Jak się pracuje w Art-Rox Roksana Borko?

Zobacz opinie na temat firmy Art-Rox Roksana Borko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Art-Rox Roksana Borko
  • Żurawia 43
    11-041 Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042