Opinie o H.Cegielski-Energocentrum Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie H.Cegielski-Energocentrum Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w H.Cegielski-Energocentrum Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.Cegielski-Energocentrum Sp. z o.o. w Poznań

Jarek

Zawsze znajdzie ktoś kto potrafi tylko oczerniać. Dobra firma pod każdym względem to ma swoich hejterów.

Jarek idź już na emeryturę. Nowy wpis
@Jarek

Kiedyś mówiono ze jesteście 100 lat przed murzynami, a teraz Energocentrum na ilu latach się uklasyfikowało. Chodzi mi np o zakłady usługowo-handlowe, zagranicznych kapitałów.

Prawy Nowy wpis

Firma standardowo zawiera umowę o pracę. Zlecenia stanowią wyjątek.

Zainteresowany Nowy wpis

Witam Na jakie zarobki musi liczyć osoba zatrudniona w waszej firmie, na stanowisku elektryk.

Ilu zmianowa jest praca jako monter?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie H.Cegielski-Energocentrum Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Kokos

Ludzie którzy tam pracują mają 50+ i to jest ich ostatnia szansa zarabiają śrubki ale im to najwyraźniej pasuje. Ale jak po pracy tam startuje młoda osoba to dla mnie jest zje.em totalnym który nie ma pojęcia o pracy i jest cymbałem totalnym .

@Kokos

Wychodzi na to ,wnioskując z sposobu wypowiedzi, że sam jesteś totalnym zerem , z zerowymi perspektywami na życie. Jeśli chodzi o zarobki, to zorientuj się dobrze a nie piszesz glupoty wyssane z palca.

Gwiazda wieczoru

Hehehe Ciasteczkowa Basiu takich pieniędzy to nawet Amazon wstydzi się dawać swoim ludziom :) A polecam zrobić pracowniczą ankietę poufną i zapytać się kto jest zadowolony z tych pieniędzy. Proszę przestań mydlić oczy o jakimś sektorze energetycznym bo zaraz wyjedziesz o wartościach firmy która tych wartości nie ma.Jeżeli nie zależy nikomu na wysokich zarobkach tupu 1560,- to polecam ale jeżeli chcesz prace jako technik obiektu ( cieć ) w galerii Malta ma ok 2400,- w Amazonie na produkcji tyle samo, tyle samo ma w Luboniu w Luvenie Zadbajcie lepiej o zadowolenie pracowników z wypłaty a później pisz o sektorach, które nic nie wnoszą do przedmówców.Fakt jest taki że możesz we firmie pracować z iq 1-1/2 i jesteś nie do ruszenia pozdrawiam kierownika a raczej byłego z takowym iq co lampę Aladyna na liczniku w swojej skodzie potraktował jak rezerwę paliwa i połowa osób z Veolia się z niego śmieje

Pracownik roku

Powiem tak: tam jest [usunięte przez moderatora] a nie robota, jak ktoś ma klapki na oczach i boi się iść gdzie indziej to świat kończy się na murach [usunięte przez moderatora], i o jakieś sensownych pieniądzach niech zapomni. Zarobki jak min. średnia krajowa czyli [usunięte przez moderatora] (prezesowi) i dyrektorowi ten drugi to masakra istna polewka wozi się po [usunięte przez moderatora] jak saruman po lesie elfów. Wiara ok chociaż bywają niektórzy [usunięte przez moderatora] i poprostu [usunięte przez moderatora] jak wszędzie.[usunięte przez moderatora] I tak bym jeszcze pisał ale szkoda mi czasu na [usunięte przez moderatora] faktów. Pozdrawiam ekipę energo

BYŁY PRACOWNIK

:) co tu dużo pisać do tego komentarza firma jest fajna czy ludzie tam pracujący ???? Jak jesteś pracownikiem tej firmy to nie mydlij oczu innym Sama firma ok wywiązuje się z zobowiązań swoich, wypłata do 10 każdego miesiąca a nawet wcześniej. Nie którzy z firmy tej [usunięte przez moderatora] jak dzikie reksy, a jedni mogą troszeczkę ściemnić to zależy gdzie się jest. Jak dostaniesz wypłatę i zobaczysz ile masz to se można barana o ścianę je.nąć średnio pracownik fizyczny zarabia w pracy na III zm. 1300,- 1500,- + dodatki ok 180,- za pracę zmianową, o ile te zmiany masz bo z tego co pamiętam to tylko elektrycy je mieli.

Nie polecam, wpierw przyjmują potem wykorzystują, a na końcu w tyłek kopną i dadzą wypowiedzenie. ODRADZAM TEJ FIRMY

Zostaw merytoryczną opinię o H.Cegielski-Energocentrum Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w H.Cegielski-Energocentrum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H.Cegielski-Energocentrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H.Cegielski-Energocentrum Sp. z o.o.?

H.Cegielski-Energocentrum Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.

H.Cegielski-Energocentrum Sp. z o.o.