PPHU DANIEL SIKORSKI

Gdynia

Opinie o PPHU DANIEL SIKORSKI

ytr

no ja nic na ten temat niestety nie wiem a tez bym byl zainteresoany praca u nich w firmie i tez wlasnie jako kierowca bo wiadomo ze trzeba miec prawo jazdy kat. C zeby rozwoziac rzeczy..no i to tez wiaze sie z czestymi wyjazdami

seba

Popieram mayka praca u tego zlamasa to ostatni kawałek chleba. Cham i beznadziejny człowiek.

mayki

Krętacz jakich mało najważniejsze żeby oobdoić cię z wypłaty robilem krótko i z umowionej stawki nigdy nic nie było. Chlopaki na zestawie ledwo dwa tys wyciagali.

Zostaw opinię o PPHU DANIEL SIKORSKI - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU DANIEL SIKORSKI