Fota s.a. od łódź

Gdynia

Opinie o Fota s.a. od łódź

Weronika

@Ja a co jesteś pracownikiem Fota s.a. od łódź, że to wiesz? Jesteś jednym z tych niewielu pracowników, co tam zostali jak twierdzisz? Skoro piszesz takie informacje to warto, żebyś je udowodnił, bo mogą wprowadzać wiele osób w błąd.

Ja

a kto się zatrudnia w bankrucie? tak już nic nie ma... kompletnie nic, nawet kompetentnych ludzi nie ma...

Weronika

@Maciej B a powiesz coś więcej o socjalu w firmie Fota? Możesz wymienić na co mogą liczyć pracownicy tej firmy? Nie ukrywam, że w poszukiwaniu pracy wiele osób zwraca właśnie na to uwagę i jest to dla nich bardzo istotne.

Maciej B

Na bogato, dobry socjal

Weronika

Jesteś zatrudniony w Fota s.a. od łódź? Co więcej możesz napisać o panujących warunkach w firmie? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

xyz

KIEDY bosch przejmie fote?

er

@xza ale widocznie jest ku temu jakis powod..chyba ze po prostu te ososby sie same zwalniaja no sam juz nie wiem jak ejst dobry pracownik to beda go trzymac

fisher

Spójrz na nazwe firmy na stronie www.fota.pl

Daniel'S

Miałem do czynienia z tą firmą. Oszukali i okradli mnie. Nie wypłacili należnego wynagrodzenia za ostatni miesiąc uczciwie dla nich przepracowany. W związku ze to franczyza to pensje pracownikom musiałem zapłacić z własnej kieszeni, odprowadzić należne państwu podatki od faktury którą wystawiłem a pieniędzy nie otrzymałem. Zamrozili mi również pieniądze za faktury przeterminowane klientów. Pytanie moje brzmi : a jeśli już zwindykują klientów i pieniądze odzyskają to będą mieli zapłacone podwójnie ??? , bo mnie nie zamierzają oddać pieniędzy. Fota zalega spore pieniądze. Na współpracy z firmą Fota jestem do tyłu kilkadziesiąt tysięcy złotych . Mogłem postąpić jak i oni ze mną , przed odejściem zabrać sobie towaru na tą kwotę, ale chciałem być uczciwy. Z PERSPEKTYWY CZASU PYTAM PO CO ???

andrzej

pracuję tu kilka lat i powiem, że dziwią mnie opinie na temat pensji...u mnie w odziale najniższa pensja to 2600 brutto plus premia i serio co miesiąc ją dostajemy.

klient

FOTA STARGARD SZCZ. OBSŁUGA BEZNADZIEJNA, PODAŁEM NUMER NADWOZIA,SYMBOL SILNIKA-MÓWIE ŻE WIOZE TOWAR 1000KM, A ONI MI SPRZEDALI NIE WŁASCIWE KABLE, ZAWOŻE JEDE DO WYMIANY,A ONI ROZKŁADAJĄ RĘCE,ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM,,,,,,,,,BEZUŻYTECZNA KIEROWNIK DNO , IDIOT... TO MAŁO POWIEDZIANE, NIE POLECAM ,NIE ZROBIĘ TAM WIĘCEJ ZAKUPÓW I SPORA GRUPA MOICH ZNAJOMYCH TEŻ

Fociarz

Fote już dawno rozkradli pozdro dla zumiego... Zumi Zumi :)

***

fota w upadłości zatrudnia na stanowisko KIEROWNIK DZIAŁU ZARZĄDZANIA NALEŻNOŚCIAMI śmieszna jest to że oferuje: Pracę w Centrali dużej Spółki notowanej na GPW - firmy w upadłości nie są notowane na giełdzie Możliwość rozwoju zawodowego - śmiechu warte Narzędzia pracy - standart, aby wykonywać pracę to trzeba wyposażyć pracownika w narzędzia do jej wykonania Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów pracowniczych - jakie benefity śmiechu warte pracowałem w fota i uciekłem...gdy usłyszałem kiedyś na korytarzu jak stary fota krzyczy na pracowników oskarżając ich o kradzież gdy spółka padała na ryj przy beznadziejnym zarządzaniu i zarządzie...bardzo dużo ludzi odeszło zostali tylko...no własnie

miro
@*** 15.11.2014 10:52

Kolo na pewno słyszałeś jak

kazimierz

10 lat temu pracowalem w firmie fota sa w oddzale gdynia a potem gdansku i bylo ok mozna bylo zarobic .a atrosfera byla dobra . teraz moze sie duzo zmienilo.bylo to za czasuw radoslaw awojtkiewicz

ms

jestem w tej firmie już prawie 8 lat i jest oki.

===========
@ms 26.04.2014 12:42
jestem w tej firmie już prawie 8 lat i jest oki.

chyba któś z rodziny fota to napisał

kinia

Byłam kiedyś pracownikiem foty do połowy 2013roku, jeśli chodzi o zarząd to mogą ich w kosmos na miotłach wysłać, brakuje im madrych, doświadczonych ludzi w zarządzie(usunięte przez administratora)

hahahahhaha ale się usmiałem

ja

jakie głupoty nie którzy tu wypisują.... W Gdyni wszyscy się zwalniają, (usunięte przez administratora)itp.itd. Bzdury bzdury. były ciepłe dni w firmie - przyznaje ale pracownicy zawsze dostali wypłatę na czas, mało tego rekrutacje do firmy są na bieżąco bzdurne komentarze konkurencji lub ludzi którzy słyszeli dzwony ale nie wiedzą w jakim kościele dzwoniło

Marek

podobno przejeciem zainteresowany jest Stahlgruber z Niemiec. wie ktos cos wiecej bo mi akurta dobrze sie w focie pracowalo a ze teraz nie mam roboty to chetnie bym wrocil ale na dluzej niz kilka miesiecy

***

dostali co wprawiło w osłupienie...a mówią że sądy są...

***

Jak w firmie której zarząd nie podejmuje jednogłośnych decyzji ma być dobrze, gdzie właściciel nie szanuje pracowników i co więcej twierdzi że wszyscy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W tej chwili w Fota SA w Gdyni wszyscy szukają pracy. Firma która nie ma przyszłości, tak to jest jak zyski inwestuje się w prywatne profity a nie w rozwój firmy i pracowników. Firma która jest w upadłości bez inwestora się nie odbije, chyba że inwestor będzie sam podejmował decyzje strategiczne firmy bez udziału obecnego zarządu i właściciela. Na premie nie ma co liczyć od kliku ładnych lat, tylko wyzysk. Firma dostała upadłość tylko dlatego żeby zaspokoić swoich dłużników w jak najwyższej kwocie kosztem wyzysku swoich pracowników. Kto może niech ucieka.

fociarz

2200 na rękę? więcej niż 1600 -1700 nie dostaniesz taka prawda niestety...wczoraj byl u nich komornik :) szczerze zycze im zeby splajtowali bo nie szanuja pracownikow oraz klientow ...wymagania to oni maja ale od siebie nic :( Firma Okazuje Tylko Arogancje FOTA

dawny fociarz

Darujcie sobie z tą firmą. Ona tonie. Mają 80 mln. złotych długu. Brak jest towaru bo brak pieniędzy. Jeśli chcecie pracować za pensję 1600 + 1000 premii, która non-stop jest ucinana to jest firma dla Was. Znam to od podszewki. Pracowałem. Wyzysk i nic więcej. Teraz pracuje w firmie, która dostarcza im części. Nie płaca od 4 miesięcy. Już nie dostarczamy im towaru. Mają u nas długi na 100 tyś. Tylko pobranie.

nie

fociarz

Cudowna firma , pracuje sie tam jak w raju, doceniaja kazdego pracownika wysokimi premiami , zero stresu no po prostu bajka , zarobki wspaniale pracownikow stac na zagraniczne wakacje i nowe auta .... P.S. zauważyliście mam nadzieje ironie;)

restrukturyzacja

polny

Na razie trwają zwolnienia, kolejne zwolnienia. Odpuściłbym tę firmę na razie.

polny

Normy stale rosną, tak żeby trudno było je zrobić, jak się zrobi podniosą znowu. Za niewyrobienie normy ucinają premie 250 miesięcznie można być do tyłu. Dochodzą jeszcze błędy na kompletacji (za dużo, za mało, nie taki towar) i one obniżają wydajność i też premia leci w dół. Za tydzień chorobowego 100 mniej

Tempus A Piotrkowska 55

polny

na zlecenie bo nawet starzy pracownicy wracają na agencje, jak chcą tam zostać

polny

Zlikwidowali sporo oddziałów, pracy jest mniej, normy są stale większe, zwalniają co trochę po parę osób, lecą najsłabsze ogniwa

aplikant

Czy nalezy w Fota rozpoczynac prace? Gazety pizza ze firma w upadlosci.. A jak jest naprawde?

Anonim

Co z dniami wolnyni?

fotomat

Po premii nie tną, bo jej nie ma; pensja na czas 1460 na rękę.

HENRYK

OSZUSCI I TYLE ZADNEMU NIE POLECAM

Zostaw opinię o Fota s.a. od łódź - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fota s.a. od łódź