Opinie o Fota s.a. od łódź w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fota s.a. od łódź. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fota s.a. od łódź o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fota s.a. od łódź w Gdynia

Ja Nowy wpis

a kto się zatrudnia w bankrucie? tak już nic nie ma... kompletnie nic, nawet kompetentnych ludzi nie ma...

Weronika Nowy wpis

@Maciej B a powiesz coś więcej o socjalu w firmie Fota? Możesz wymienić na co mogą liczyć pracownicy tej firmy? Nie ukrywam, że w poszukiwaniu pracy wiele osób zwraca właśnie na to uwagę i jest to dla nich bardzo istotne.

Maciej B Nowy wpis

Na bogato, dobry socjal

Weronika Nowy wpis

Jesteś zatrudniony w Fota s.a. od łódź? Co więcej możesz napisać o panujących warunkach w firmie? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Fota s.a. od łódź? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
xyz

KIEDY bosch przejmie fote?

er

@xza ale widocznie jest ku temu jakis powod..chyba ze po prostu te ososby sie same zwalniaja no sam juz nie wiem jak ejst dobry pracownik to beda go trzymac

fisher

Spójrz na nazwe firmy na stronie www.fota.pl

Daniel'S

Miałem do czynienia z tą firmą. Oszukali i okradli mnie. Nie wypłacili należnego wynagrodzenia za ostatni miesiąc uczciwie dla nich przepracowany. W związku ze to franczyza to pensje pracownikom musiałem zapłacić z własnej kieszeni, odprowadzić należne państwu podatki od faktury którą wystawiłem a pieniędzy nie otrzymałem. Zamrozili mi również pieniądze za faktury przeterminowane klientów. Pytanie moje brzmi : a jeśli już zwindykują klientów i pieniądze odzyskają to będą mieli zapłacone podwójnie ??? , bo mnie nie zamierzają oddać pieniędzy. Fota zalega spore pieniądze. Na współpracy z firmą Fota jestem do tyłu kilkadziesiąt tysięcy złotych . Mogłem postąpić jak i oni ze mną , przed odejściem zabrać sobie towaru na tą kwotę, ale chciałem być uczciwy. Z PERSPEKTYWY CZASU PYTAM PO CO ???

andrzej

pracuję tu kilka lat i powiem, że dziwią mnie opinie na temat pensji...u mnie w odziale najniższa pensja to 2600 brutto plus premia i serio co miesiąc ją dostajemy.

klient

FOTA STARGARD SZCZ. OBSŁUGA BEZNADZIEJNA, PODAŁEM NUMER NADWOZIA,SYMBOL SILNIKA-MÓWIE ŻE WIOZE TOWAR 1000KM, A ONI MI SPRZEDALI NIE WŁASCIWE KABLE, ZAWOŻE JEDE DO WYMIANY,A ONI ROZKŁADAJĄ RĘCE,ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM,,,,,,,,,BEZUŻYTECZNA KIEROWNIK DNO , IDIOT... TO MAŁO POWIEDZIANE, NIE POLECAM ,NIE ZROBIĘ TAM WIĘCEJ ZAKUPÓW I SPORA GRUPA MOICH ZNAJOMYCH TEŻ

Fociarz

Fote już dawno rozkradli pozdro dla zumiego... Zumi Zumi :)

***

fota w upadłości zatrudnia na stanowisko KIEROWNIK DZIAŁU ZARZĄDZANIA NALEŻNOŚCIAMI śmieszna jest to że oferuje: Pracę w Centrali dużej Spółki notowanej na GPW - firmy w upadłości nie są notowane na giełdzie Możliwość rozwoju zawodowego - śmiechu warte Narzędzia pracy - standart, aby wykonywać pracę to trzeba wyposażyć pracownika w narzędzia do jej wykonania Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów pracowniczych - jakie benefity śmiechu warte pracowałem w fota i uciekłem...gdy usłyszałem kiedyś na korytarzu jak stary fota krzyczy na pracowników oskarżając ich o kradzież gdy spółka padała na ryj przy beznadziejnym zarządzaniu i zarządzie...bardzo dużo ludzi odeszło zostali tylko...no własnie

miro
@***

Kolo na pewno słyszałeś jak

kazimierz

10 lat temu pracowalem w firmie fota sa w oddzale gdynia a potem gdansku i bylo ok mozna bylo zarobic .a atrosfera byla dobra . teraz moze sie duzo zmienilo.bylo to za czasuw radoslaw awojtkiewicz

ms

jestem w tej firmie już prawie 8 lat i jest oki.

===========
@ms

chyba któś z rodziny fota to napisał

kinia

Byłam kiedyś pracownikiem foty do połowy 2013roku, jeśli chodzi o zarząd to mogą ich w kosmos na miotłach wysłać, brakuje im madrych, doświadczonych ludzi w zarządzie(usunięte przez administratora)

hahahahhaha ale się usmiałem

jakie głupoty nie którzy tu wypisują.... W Gdyni wszyscy się zwalniają, (usunięte przez administratora)itp.itd. Bzdury bzdury. były ciepłe dni w firmie - przyznaje ale pracownicy zawsze dostali wypłatę na czas, mało tego rekrutacje do firmy są na bieżąco bzdurne komentarze konkurencji lub ludzi którzy słyszeli dzwony ale nie wiedzą w jakim kościele dzwoniło

podobno przejeciem zainteresowany jest Stahlgruber z Niemiec. wie ktos cos wiecej bo mi akurta dobrze sie w focie pracowalo a ze teraz nie mam roboty to chetnie bym wrocil ale na dluzej niz kilka miesiecy

***

dostali co wprawiło w osłupienie...a mówią że sądy są...

***

Jak w firmie której zarząd nie podejmuje jednogłośnych decyzji ma być dobrze, gdzie właściciel nie szanuje pracowników i co więcej twierdzi że wszyscy to (usunięte przez administratora) W tej chwili w Fota SA w Gdyni wszyscy szukają pracy. Firma która nie ma przyszłości, tak to jest jak zyski inwestuje się w prywatne profity a nie w rozwój firmy i pracowników. Firma która jest w upadłości bez inwestora się nie odbije, chyba że inwestor będzie sam podejmował decyzje strategiczne firmy bez udziału obecnego zarządu i właściciela. Na premie nie ma co liczyć od kliku ładnych lat, tylko wyzysk. Firma dostała upadłość tylko dlatego żeby zaspokoić swoich dłużników w jak najwyższej kwocie kosztem wyzysku swoich pracowników. Kto może niech ucieka.

Zostaw merytoryczną opinię o Fota s.a. od łódź - Gdynia

Fota s.a. od łódź