Polfarm S.A.

Chwaszczyno

Polfarm S.A.
0 0

Opinie o Polfarm S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Polfarm S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Slawek

Pracuje w firmie już trzeci rok i bardzo sobie chwale

sinatra
@frank 11.01.2018 09:03

Frank, w tej firmie niektórzy czują się niezastapieni , bo wiedzą niby coś czego nie powinni:) :)

spedytor

witam, czy prowadzą Państwo rekrutacje na stanowisko spedytora lub osobę odpowiedzialną za transport ale w Rzucewie>?

były
@spedytor 11.07.2017 14:21

daj sobie spokój z tą firmą, no-name nic nie przesadził a można by jeszcze dożo dopisać

no_name

Patologia w firmie jebiesz 12h za marne 8 a przepisowo powinno być 13 totalna olewka pracowników niech rypia bo pewnie nie mają co w domu robić...totalna klapa obiecują potem tego nie spełniają...jeśli czyta to ktoś kto chce zacząć tu pracować to dobrze radzę...omijać szeeerokim łukiem

Sławomir

Witam. Jestem zainteresowany pracą u Państwa w Firmie "Polfarm" jako kierowca . Posiadam kat. C+E

20780223

Witam. Chcialbym pracowac w Polfarm Chwaszczyno jako kierowca. CE . Pozdrawiam. 0048662339950

MAŁY1996
@Polfarm S.A. 05.08.2016 11:06

Witam, Czy prowadzicie nabór do pracy jako kierowca? Bardzo mi się podobają Wasze ciężarówki i chciałbym pracować w POLFARMIE. Mieszkam w Chwaszczynie, jestem młodym kierowcą i posiadam niewielkie doświadczenie ale praca kierowcy to moje powołanie. Pozdrawiam serdecznie .Piotr (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Polfarm S.A. - Chwaszczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polfarm S.A.