Chwaszczyno

Opinie o Polfarm S.A.

Igor

Może trzeba bardziej zaangażować się w pracy i nie będzie powodu do posądzania innych o nieuczciwe praktyki?

Kontrolujący

Miałem okazję przebywać w tej firmie jakiś czas temu w oddziale Rzucewo i napiszę jedno pierwszy raz widziałem że w takiej firmie ludzie poruszają się sprzętami bez uprawnień i pod wpływem !!! Ciekawe kiedy będzie jakiś wypadek oby nie był bo będzie prokurator i kryminał .

anonymous
@Kontrolujący 16.09.2018 22:22

Jeśli był Pan świadkiem takiego zachowania, proszę o podanie szczegółów. Nie są znane w firmie sytuacje aby na terenie przebywały osoby pod cyt: " wpływem", które w sposób nieuprawniony posługiwały by się sprzętem. Proszę o informację na adres mailowy. Pozdrawiam

Kontrolujący
@anonymous 17.09.2018 10:59

Jeśli państwo nie widzicie takich żeczy to naprawdę jestem w szoku .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Polfarm S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Slawek

Pracuje w firmie już trzeci rok i bardzo sobie chwale

xxx
@Slawek 13.12.2017 14:39

chyba nie do końca, skoro szefostwo chciało wymienić za plecami

sinatra
@xxx 09.01.2018 12:55

Kto chciał Sławunia wymienić za plecami, no kto ? :) pupilek wymieniony-nie może być !!! Kto by to ogarnął ja się pytam ? :) :)

frank
@sinatra 09.01.2018 18:25

Nie ma pracowników niezastąpionych. Także nie czuj się zbyt pewnie :)

sinatra
@frank 11.01.2018 09:03

Frank, w tej firmie niektórzy czują się niezastapieni , bo wiedzą niby coś czego nie powinni:) :)

spedytor

witam, czy prowadzą Państwo rekrutacje na stanowisko spedytora lub osobę odpowiedzialną za transport ale w Rzucewie>?

były
@spedytor 11.07.2017 14:21

daj sobie spokój z tą firmą, no-name nic nie przesadził a można by jeszcze dożo dopisać

no_name

Patologia w firmie jebiesz 12h za marne 8 a przepisowo powinno być 13 totalna olewka pracowników niech rypia bo pewnie nie mają co w domu robić...totalna klapa obiecują potem tego nie spełniają...jeśli czyta to ktoś kto chce zacząć tu pracować to dobrze radzę...omijać szeeerokim łukiem

Sławomir

Witam. Jestem zainteresowany pracą u Państwa w Firmie "Polfarm" jako kierowca . Posiadam kat. C+E

20780223

Witam. Chcialbym pracowac w Polfarm Chwaszczyno jako kierowca. CE . Pozdrawiam. 0048662339950

@20780223 18.01.2015 18:13

Witamy. Zapraszamy pana ze swoim cv na rozmowe kwalifikacyjną oraz testy sprawdzające w dniu 10.08.2016 na godz 12:00. Pozdrawiamy zespół Polfarm S.A.

MAŁY1996
@Polfarm S.A. 05.08.2016 11:06

Witam, Czy prowadzicie nabór do pracy jako kierowca? Bardzo mi się podobają Wasze ciężarówki i chciałbym pracować w POLFARMIE. Mieszkam w Chwaszczynie, jestem młodym kierowcą i posiadam niewielkie doświadczenie ale praca kierowcy to moje powołanie. Pozdrawiam serdecznie .Piotr (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Polfarm S.A. - Chwaszczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polfarm S.A.