Ukraińki Polak

O tej firmie można książkę napisać. Ilu ludzi przeszło przez tą firmę. Jebiesz za marne kilka zł po 12 godz Żadnych premi stawka ta sama. Soboty też tak samo płacone jak stawka godzinowa. Gdzie jest inspekcja pracy? Wiele by tu pisać....

Kris

Ja nie wiem co wy tak ciągle na tą firmę narzekacie. Praca fajna zarobki ok ludzie w porządku ale 85 % bo zdarzają się też taborety bez obrazy i nienawiści. Praca nie jest ciężka no chyba że ktoś się urodził miękki nie moja sprawa. A jeżeli chodzi o nimfomanke kurde chciałbym aby tu były takie ????????????????????????

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Polfarm S.A. na Pracownik Biurowy? 27 czerwca ogłoszenie na Trojmiasto.pl.

Black Men Nowy wpis

Najmidrzejszym pracownikiem polfarmu był murzyn który wykształcił się na pilota i odleciał za ocean

Murzyn Nowy wpis

Najlepszą robotę w polfarmie zrobił koleś który wykształcił się na pilota i odleciał za ocean

ANONIM
Kandydat

czy ktoś z pracowników obecnych bądź były mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w imporcie/exporcie bądź zakupach (głównie stanowiska operacyjne) w oddziale w Rzucewie dziękuje

Helena Nowy wpis
@ANONIM

Cześć, a widziałeś gdzieś takie oferty pracy w Polfarmie? Ja teraz natrafiłam na ogłoszenie o pracę dla pracownika biurowego, który ma się zająć zarządzaniem bezpieczeństwem żywności i zna systemy HACCP, GHP, GMP i BRC. Niestety, nic nie piszą o warunkach, jakie zarobki, dodatki i tak dalej. Może ktoś z pracowników się odezwie tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Polfarm S.A.?

Nicus

Znowu szukają frajerów to już Ukraina im nie wystarczy chyba że mają zakaz wjazdu przez tą pandemie teraz szukają przez pup Kartuzy bo finansowanie dostaną tylko zrobili błąd w ilości godzin nie 77 a chyba 277 w mc

Beti

Czy jest ktoś, kto pracuje na dziale sortowni warzyw w Rzucewie i podzieli się opinią? Czy rzeczywiście pracuje się do 15tej? Jak z weekendami?

@Beti

Nie wiem jak jest w rzucenie ale chyba podobnie jak w chwaszynie a tam pracowałem przy przyjmowaniu do pracy miało być 8 godz dla chętnych nadgodziny ale okazało się że od świt do nocy nie polecam

Pracownica

Kto nie chce pracować i się obija niech nie narzeka że słabo zarabia. W tej firmie denerwuje mnie to że pracownicy nie otrzymują premii, bonów na święta za swoją ciężka pracę. A przecież jest coś takiego jak fundusz socjalny. Wstyd, żal firmo. (usunięte przez administratora)

Alex
@Pracownica

Ile byś nie robił to i tak ciągle mało i (usunięte przez administratora) płacą taka prawda

Tadeusz
 Rekomendacja
@Pracownica

Poczekaj dostaniesz bon słodyczy. Może w końcu coś dorzuca do wizyty dentysty bo już mnie zęby bolą od tyłu lat

@Pracownica

Pracuj pracuj aż padniesz powodzenia kiedyś zrozumiesz

Wiecie czy Polfarm S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pyton
 Rekomendacja

Tak dają jeszcze samochody służbowe BMW lub Jeppa

Seb
@Pytanie

Jedynie co tam dostaniesz to złamaną łopatę do przerzucania błota.

@Pytanie

A do czego do marchewki czy pietruszki tam nawet telefonu nie możesz odebrać chyba że w szatni haha

Nicus

W tej firmie stawiają tylko dla Ukraińców . Pracowałem w niej to wiem ,jak przychodzisz do pracy to ci mówią że pracujesz 8 godz jak chcesz to możesz robić nadgodziny ,prawda jest taka że przy pracy po 9 godz. codziennie cię zwolnią bo za krótko pracujesz bo Ukraińcy jak się dowiedziałem wyrabiają po 350- 400 godz w mc. tak mi powiedział p.kierownik który mnie zwolnił z tego powodu , napisałem do pip że skarga dostałem odpowiedź że to umowa zlecenie więc oni nie interesują się tym .Skończyć pracę po 8 godzinach to absurd bo drzwi są zamykane a czip który dostajesz nie działa , najwcześniej otwierają po 9 godz gdy idą na przerwę w tedy masz szansę opuścić zakład .Nie polecam .kierownik który mnie zwolnił stwierdził że również pracuje po 12 -14 godzin a prawda jest taka że sam pracuje po 8 godz bo przyjeżdża do pracy na którą se chce a jak zostaje trochę dłużej to potem bierze dzień wolny tak samo jak inne osoby z rządzących a Tobie każą pracować od świtu do zachodu a jak nie to won Firma naprawdę zasługuje na jakąś kontrolę chociażby z tego powodu że w Polsce jest coraz większe bezrobocie a oni zatrudniają Ukraińców bo im taniej tak nie powinno być nie polecam nie nie

Tomi
@Nicus

To może pisać tylko ktoś kto został zwolniony bo mu się robić nie chciało. Gdy dostał reprende, to obrażony poszedł na L4. Cała zmianę przesiedział w sztaplarce i palił głupa. A teraz fochy strzela bo go zwolnili. Żal mi cię człowieku. Z każdej pracy cię wyrzucają bo jesteś leser i leń.

Winek

@Seb Jeśli ktoś ma w zakresie obowiązków taką pracę to z pewnością dostanie odpowiednie narzędzie. Generalnie dobra firma dla dobrych i chcących opracować ludzi

Stary
@Winek

Czy Ty jesteś normalny ? Przestań kłamać ta firma to wyzysk i nie płacą w terminie i do tego koperty pod stołem. Szefostwo plus kierownicy po spedycje to zwykle (usunięte przez administratora) Nikt kto posiada trochę mózgu nie pisze tak pozytywnie o tej firmie. Firma (usunięte przez administratora) a właściciele to zwykle (usunięte przez administratora)

Rzucewski

Praca wporzadku nie jest ciężka, jakiekolwiek stanowisko nie wymaga ani siły ani wiekrzych kwalifikacji (Operatorzy jeżdżą bez UDT) Lecz tak jak ktoś wcześniej napisał - taborety, emeryci, renciści, osoby uposledzone, grupy inwalidzkie itp. Tam się idzie pracować już w ostateczności. Najniższa krajowa jeśli chodzi o zarobki.

Ukraińki Polak

Franc
@Ukraińki Polak

Też mam nadzieję że ktoś w końcu zgłosi firmę do inspekcji pracy i skończy się podpisywanie dziwnych dokumentów. Prędzej czy później będą mieli kontrolę.

Byly
@Ukraińki Polak

Ciesz się że tylko po 12 godzin. Pracowałem jako kierowca i 13-15 godzin to minimum. I jeszcze pretensje że jechać nie chcesz.

Kick
@Byly

Trzeba było się postawić i powiedzieć nie. Pfzez takie sieroty później jest jak jest.

Kick
@Franc

Sam zgłoś jak jest coś nie tak...a jeśli liczysz na kogoś innego to pewnie poczekasz...

Kajtek
Klient
@Ukraińki Polak

A co mają powiedzieć producenci? 50 % towaru jest wyrzucane na śmietnik. Przynajmniej tak się mówi,a wiosną towar i tak idzie na sklepy?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Polfarm S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Magazyn
@Pytanie

Żadna możliwość rozwoju..firma chyli się do upadku zero organizacji zero zarobków nie ma niczego lepiej już szukać sobie innego zajęcia

Kris

?
@Kris

ten PEAN na cześć firmy pisany o 14 40 pisany służbowo w pracy ? przecież pracujesz oficjalnie do 15 wierzysz w to co piszesz czy takie polecenie ?

Driver
@Kris

Czy Ty jesteś normalny ? No chyba że trzymasz palec głęboko. Takich ludzi co pisze pozytywne opinie na temat wyzysku jaki jest w tej firmie, powinno się zamykać w domu bez klamek.

Klaudia

Czy jest możliwość pracy w firmie po Towaroznawstwie/Kontroli Jakości ?

Klaudia

Dzięki za odpowiedź, ale w tej branży warunki wszędzie tak samo kiepskie

tak

jaka jest stawka godzinowa netto ?

Polak

Ja pracuje kilka lat a mam mniejsza stawkę niż świeży pracownik z Polski jaka sprawiedliwość. (usunięte przez administratora) i tyle

Byłem widziałem...

O tej firmie i pracy można książkę napisać! Pracownicy co niektórzy przez szefa są doceniani a ci co sie starają są niewidoczni i pracują za marne 10zl!!!!!! Z moich obserwacji wynikło że ci co zarabiają więcej naj mniej pracują a szefostwo udaje że tego nie widzi jak pupile się chowają pod maszynami A Pani od BHP to jakaś kpina!!!! Nie polecam tej firmy!!

byłem / pracowałem
@Byłem widziałem...

obecnie panuje tam promocja na (usunięte przez administratora) i głupotę a wazeliniarstwo jest mile widziane, pokażesz że coś potrafisz to ci dołożą obowiązków a premia jeśli jest to właśnie za wazeliniarstwo nie za prace

Xxx

Ktoś w tej firmie jest uzależniony od tego. Ci, co go znają to wiedzą i zwala na innych ,bo w życiu mu nie wyszło:)

gall anonim

Akurat Pani od BHP to bardzo miła osoba zarówno jak i w pracy czy prywatnie, bardzo lubiana. Szkoda, że nie ma więcej takich pracowników w tej firmie. Kto ją zna to wie, jaka jest i nie wierzyć w takie (usunięte przez administratora) komuś się nudzi...

...

Nie bądź śmieszny...pogadaj z tymi od widlaków z tyłu...rogaty...

...

Człowieku zdajesz sobie, że to co jest karalne? To się nazywa przestępstwo zniesławienia i to się nadaje do zgłoszenia. Także lepiej przeproś tą Panią zanim będzie za późno.

.....
@...

Przestępstwo a zniesławienie to dwa odmienne zagadnienia, nie padło tu żadne nazwisko więc to tylko domysły...a o kim ty myślisz to twoja sprawa...ja myślałem o kimś kto już tam nie pracuje...przepraszam wszystkich urażonych ...a że na tym świecie mamy tylko dwie płcie to zawsze jest jakiś pan lub pani.

@.....

Tak dla wiadomości : Zniesławienie jest przestępstwem, którego przedmiotem jest naruszenie czci i godności człowieka. Ustawodawca mając na uwadze znaczenie tych wartości uregulował kwestię pomówienia nie tylko w kodeksie cywilnym jako naruszenie dobra osobistego, ale również w kodeksie karnym. Wystarczy poczytać w internecie :)

niewidzialny/a

Szczerze mówiąc jest tu coraz gorzej z atmosferą i z płacą nie najlepiej dlatego się zwolniłem/am. W pracy człowiek robi za dwóch, a wynagrodzenie jest,jakie jest. Pani Barbara od jakości jest bardzo specyficzną osobą. Czepia się i krzyczy na ludzi, wiecznie bez humoru łazi. To nie jest dobra wizytówka firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o Polfarm S.A. - Chwaszczyno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polfarm S.A.
1.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Węglowa 5