Polfarm S.A.

Chwaszczyno

Opinie o Polfarm S.A.

Slawek

Pracuje w firmie już trzeci rok i bardzo sobie chwale

spedytor

były
@spedytor 11.07.2017 14:21
witam, czy prowadzą Państwo rekrutacje na stanowisko spedytora lub osobę odpowiedzialną za transport ale w Rzucewie>?...

daj sobie spokój z tą firmą, no-name nic nie przesadził a można by jeszcze dożo dopisać

no_name

Patologia w firmie jebiesz 12h za marne 8 a przepisowo powinno być 13 totalna olewka pracowników niech rypia bo pewnie nie mają co w domu robić...totalna klapa obiecują potem tego nie spełniają...jeśli czyta to ktoś kto chce zacząć tu pracować to dobrze radzę...omijać szeeerokim łukiem

Sławomir

Witam. Jestem zainteresowany pracą u Państwa w Firmie "Polfarm" jako kierowca . Posiadam kat. C+E

20780223

Witam. Chcialbym pracowac w Polfarm Chwaszczyno jako kierowca. CE . Pozdrawiam. 0048662339950

Polfarm S.A.
@20780223 18.01.2015 18:13

Witamy. Zapraszamy pana ze swoim cv na rozmowe kwalifikacyjną oraz testy sprawdzające w dniu 10.08.2016 na godz 12:00. Pozdrawiamy zespół Polfarm S.A.

MAŁY1996
@Polfarm S.A. 05.08.2016 11:06

Witam, Czy prowadzicie nabór do pracy jako kierowca? Bardzo mi się podobają Wasze ciężarówki i chciałbym pracować w POLFARMIE. Mieszkam w Chwaszczynie, jestem młodym kierowcą i posiadam niewielkie doświadczenie ale praca kierowcy to moje powołanie. Pozdrawiam serdecznie .Piotr (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Polfarm S.A. - Chwaszczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polfarm S.A.