Opinie o Polfarm S.A. w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polfarm S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polfarm S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polfarm S.A. w Chwaszczyno

Polak

Ja pracuje kilka lat a mam mniejsza stawkę niż świeży pracownik z Polski jaka sprawiedliwość. (usunięte przez administratora) i tyle

Byłem widziałem...

O tej firmie i pracy można książkę napisać! Pracownicy co niektórzy przez szefa są doceniani a ci co sie starają są niewidoczni i pracują za marne 10zl!!!!!! Z moich obserwacji wynikło że ci co zarabiają więcej naj mniej pracują a szefostwo udaje że tego nie widzi jak pupile się chowają pod maszynami A Pani od BHP to jakaś kpina!!!! Nie polecam tej firmy!!

byłem / pracowałem
@Byłem widziałem...

obecnie panuje tam promocja na (usunięte przez administratora) i głupotę a wazeliniarstwo jest mile widziane, pokażesz że coś potrafisz to ci dołożą obowiązków a premia jeśli jest to właśnie za wazeliniarstwo nie za prace

Xxx

Ktoś w tej firmie jest uzależniony od tego. Ci, co go znają to wiedzą i zwala na innych ,bo w życiu mu nie wyszło:)

gall anonim

Akurat Pani od BHP to bardzo miła osoba zarówno jak i w pracy czy prywatnie, bardzo lubiana. Szkoda, że nie ma więcej takich pracowników w tej firmie. Kto ją zna to wie, jaka jest i nie wierzyć w takie (usunięte przez administratora) komuś się nudzi...

...

Nie bądź śmieszny...pogadaj z tymi od widlaków z tyłu...rogaty...

...

Człowieku zdajesz sobie, że to co jest karalne? To się nazywa przestępstwo zniesławienia i to się nadaje do zgłoszenia. Także lepiej przeproś tą Panią zanim będzie za późno.

.....
@...

Przestępstwo a zniesławienie to dwa odmienne zagadnienia, nie padło tu żadne nazwisko więc to tylko domysły...a o kim ty myślisz to twoja sprawa...ja myślałem o kimś kto już tam nie pracuje...przepraszam wszystkich urażonych ...a że na tym świecie mamy tylko dwie płcie to zawsze jest jakiś pan lub pani.

@.....

Tak dla wiadomości : Zniesławienie jest przestępstwem, którego przedmiotem jest naruszenie czci i godności człowieka. Ustawodawca mając na uwadze znaczenie tych wartości uregulował kwestię pomówienia nie tylko w kodeksie cywilnym jako naruszenie dobra osobistego, ale również w kodeksie karnym. Wystarczy poczytać w internecie :)

niewidzialny/a

Szczerze mówiąc jest tu coraz gorzej z atmosferą i z płacą nie najlepiej dlatego się zwolniłem/am. W pracy człowiek robi za dwóch, a wynagrodzenie jest,jakie jest. Pani Barbara od jakości jest bardzo specyficzną osobą. Czepia się i krzyczy na ludzi, wiecznie bez humoru łazi. To nie jest dobra wizytówka firmy...

20780223

Witam. Chcialbym pracowac w Polfarm Chwaszczyno jako kierowca. CE . Pozdrawiam. 0048662339950

@20780223

Witamy. Zapraszamy pana ze swoim cv na rozmowe kwalifikacyjną oraz testy sprawdzające w dniu 10.08.2016 na godz 12:00. Pozdrawiamy zespół Polfarm S.A.

MAŁY1996
@Polfarm S.A.

Witam, Czy prowadzicie nabór do pracy jako kierowca? Bardzo mi się podobają Wasze ciężarówki i chciałbym pracować w POLFARMIE. Mieszkam w Chwaszczynie, jestem młodym kierowcą i posiadam niewielkie doświadczenie ale praca kierowcy to moje powołanie. Pozdrawiam serdecznie .Piotr (usunięte przez administratora)

Hahaha
@Polfarm S.A.

Testy sprawdzające...dobre sobie...

Pracownik Administracyjny

Zasady etykiety biznesowej nie są znane Dyrektorowi oddziału w Rzucewie. Zostałam telefonicznie zaproszona na rozmowę rekrutacyjną na poranną godzinę. Dyrektor (bo z nim miałam mieć rozmowę ) nie pojawił się w firmie o wskazanej przez siebie godzinie, nie wyznaczył nikogo w zastępstwie i nie przygotował nikogo na to spotkanie. Gdy się pojawiłam nikt nie był uprzedzony o tym fakcie. Na szybko rozmowę ze mną odbyli kierownicy . Nie wiem, jak traktowani są w oddziale w Rzucewie pozostali pracownicy, ale wiem jedno- odpowiedzialny pracodawca szukający kandydata do pracy powinien traktować przyszłego pracownika tak, jak sam chciałby być przez tego pracownika traktowany…

pytania o doświadczenie zawodowe, oczekiwany poziom zarobków,

Leszno

Dynamika w pracy bardzo rozwojowa, duzo nowych wyzwań i nie idzie się nudzić. Ten kto jest chętny do pracy jest jak najbardziej doceniany za swój wkład i wysiłek.

@pracownik

takie '' cuda '' to może napisać tylko ....... jak jest to wszyscy wiedzą !

@były pracownik

Były pracowniku jak jest powiedz coś więcej ??bo chce złożyć tam cv

Jony
@Nowy

Kolego nie polecam firmy wypłata konto + koperta . Podwyżki nie istnieją w tej firmie , szefostwo nie szanuje ludzi . Jazda w weekendy i święta(obowiazkowo) .sam musisz sobie towar załadować ma magazynie Rzucewo , Chwaszczyno . I oczywiście jak temat podwyżki to właściciela nie opłaca się trzymać własnego transportu. Jazda po Biedronkach , Tesco , Auchan . Powroty od rolników zabierasz warzywa .

@Jony

Jony nie polecasz jako kierowca a mnie interesuje magazyn tez tak kiepsko jest?

Ilona
@pracownik

Dużo pokazuj to i więcej obowiązków na ciebie zejdzie. Radze rób swoje i się nie wychylaj. W tej firmie nie ma bohaterów

@Nowy

Daj sobie spokój, już chyba lepiej pracować w biedronce czy Lidlu na kasie niż w tym obozie. Marna pensja, a obowiązków tysiące. Do tego ludzie którzy tutaj pracują to jakaś porażka, nie licząc Ukraińców bo oni chyba bardziej ogarniaja firmę niż szefostwo

@pracownik

Pewnie napisał to kos z biura, bo pracownik raczej na takie słowa by się nie odważył. Są po prostu kłamstwem. Doceniany?! Kto w tej firmie został doceniony??! Nikt!!!!!!!

Hahaha
@pracownik

Jak jest doceniany??? Tym że może kupić kilka cebul czy buraków w cenie hurtowej...skoro tak to naprawdę godne pochwały...

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Polfarm S.A.?

Odpowiedż

Atmosfera jest taka, że bez kija nie podchodż, zwłaszcza do Królowej Lodu...pracownicy zapewne wiedzą o kogo chodzi...

Jakie są warunki zatrudnienia w Polfarm S.A.?

R.......

jak w większości polskich firm, na umowie najniższa krajowa i parę groszy do ręki.....

Xyz

Witam chciałabym zacząć pracę na stanowisku pakowania. Czy warto współpracować z tą firmą ?mam na myśli Rzucewo . Mam niewielkie doświadczenie A więc nie ma co wydziwiac .

R.......
@Xyz

Jeśli lubisz być traktowany jak obywatel gorszego sortu cytując klasyka to tylko w tej firmie......

Ex niewolnik

Właściciele traktują zatrudnionych jak (usunięte przez administratora)...wszystko co jest powiedziane na rozmowie o pracę nie jest egzekwowane...coś takiego np jak premia tu nie istnieje...kodeks pracy zresztą tak samo...(usunięte przez administratora)wszystkich na kasę...część wynagrodzenia jest na konto reszta pod stołem a kiedyś będziesz chciał emeryturę...to dostaniesz najniższą...nie polecam tej firmy chociaż trochę tam przepracowałem/am... Temat nadaje się dla Urzędu Skarbowego...

wq

napisz jeszcze cos o tej firmie , bo zastanawialem sie nad zatrudnieniem tam.

Bartosz
@wq

Zdecydowałeś/aś się jednak aplikować? Jeśli tak, to może mógłbyś/mogłabyś opowiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej lub przedstawić swoją ocenę tego pracodawcy? Taka opinia będzie bardzo cenna. Dzięki.

stary

Bije sie z myslami nad podjeciem pracy w tej firmie w Rzucewie jako kierowca. Czy ktos moze merytorycznie (mam na mysli bylych lub obecnych kierowcow) opisac schemat pracy w tej firmie i warynki?

Niema żadnych warunków zatrudnienia (usunięte przez administratora).

Aaa

Nie narzekajcie tak, jest dużo firm dużo gorszych...

Pracownicy z Ukrainy są lepiej traktowani

Czy w firmie można liczyć na jakieś benefity ?

Witam nic się nie zmieniło widzę hehe....

W tej firmie to przede wszystkim organizacja i atmosfera jest do zmienienia! Kierownictwo nie potrafi sobie z ludźmi poradzić. Ukraincy robią, co chcą. Człowiek, który się stara jest nie doceniany i obgadywany za plecami. Jedno wielkie plotkarstwo i podlizywanie się szefowi (szanowne panie z biura). Nie da się nic dobrego powiedzieć o tym zakładzie. Jest jeden wielki bajzel i nie polecam tej firmy.

Ile zarabia przedstawiciel i jakie są prowizje?

Witek
@Anna

Jaki przedstawiciel?

Nie polecam pensja wypłacana w 2 ratach. Jedna idzie na konto druga do ręki. Sprzęt stary. Firma ma ustalone jakieś normy paliwowe czepiaja się o wysokie spalanie. Na magazynach pracują Ukraińcy którym się nic nie chce. Jako kierowca dostarczasz towar do sieci sklepów biedronka co za tym idzie jesteś poniewieramy przez magazynierow z każdej strony.

Misiek

A miałem iść pracować jako kierowca. Daruje sobie szkoda czasu. Dzięki za opinie

Helena

Dziękuję Ci za umieszczenie na GoWork.pl opinii o pracy w Polfarm Chwaszczyno. Wiemy już nieco o atmosferze w pracy i sposobie wypłacania wynagrodzeń. Będę wdzięczna jeśli odpowiesz, czy przynajmniej ta pensja była Twoim zdaniem zadowalająca, jak na typowe zarobki na stanowisku kierowcy?

Utajniony
@Helena

200 zł dniowki. Ja dodam od siebie ze w firmie jeszcze ładuje się u rolników zwykłym paleciakiem duże skrzynie z marchwia i innymi warzywami. Załadunek i rozkładunek na firmie nie płatne - musisz przyjść wcześniej do pracy żeby załadować sobie tira. Ogólnie tyra... Nie za taką pensje.

NIE

NIE SZANUJĄ LUDZI. Wykorzystują ! Najlepiej jeszcze jak byś wypłaty jako pracownik nie odbierał/a. Brak premii.

Zostaw merytoryczną opinię o Polfarm S.A. - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Polfarm S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polfarm S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polfarm S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polfarm S.A.?

Kandydaci do pracy w Polfarm S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polfarm S.A.
1.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Węglowa 5
    80-209 Chwaszczyno