Fota S.A.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Fota S.A.

danio

wlasnie nie napisali tego w ofercie, ale moze daja umowe, co?

Fora-oszuści

FOTA SA schodzi na psy, kiedyś były nadgodziny teraz jest równoważny system czasu pracy, podwyżek nie ma, socjalu żadnego, w maju powiedziedzieli że dofinansowanie do wczasów przysługuje, a przy składaniu wniosku stwierdzili, że się zmieniło i się nie należy. Regulaminu pracy i Regulaminu ZFŚS na oczy nikt nie widział. Z roku na rok pensje coraz mniejsze.

Nie można powiedziec ze jest pięknie, bo to duza firma i sporo osob . Nie będzie przyjażni jak w domu ale to nie oznacza że jest zle Naprawdę jest super kadra , ludzie pomocni .

klara68

szczera prawda !!!!!!!!!!!!!

megi

Pracowałam w Focie niemal 3 lata. Stabilny pracodawca, zawsze pracuje się w oparciu o umowę o pracę. Pensje wypłacane są na czas, bez poślizgu. Fantastyczni ludzie, którzy służą pomocą i radą w każdej kwestii. Bardzo uprzejmi i pomocni. Kadra zarządzająca to świetni ludzie. Zdecydowanie polecam!

kasza

Słucham??? praca po 12 godz. dziennie od 6 do 18. A jak przychodzi dzień wypłaty to szef znika. Ciągłe spóźnienia z wypłata (nawet po kilka miesięcy nie płaci). Stosuje kary finansowe za byle co, żeby tylko zapłacić marne grosze pracownikowi. I nie daje umowy !!! pracuje się na czarno i z dnia na dzień zwalniając ludzi.

Zostaw opinię o Fota S.A. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fota S.A.