Ambit Szkoła Językowa

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ambit Szkoła Językowa

Ile jest zmian w Ambit Szkoła Językowa?

Angela Nowy wpis

Nie ma zmian jeśli chodzi o lektorów - wybiera się godziny które pasują zarówno lektorowi jak i uczniom i tyle. Chociaż nie wiem jak to wygląda w biurze, jeśli biuro jest czynne od 8 do 20.

@Angela

Grafik jest układany z góry na cały miesiąc? Są jakieś kary za ewentualne odwołanie zajęć z powodów losowych? No i zależałoby mi na dużej liczbie godzin. Zdarza się, że pracy jest za mało?

kierowniczka Nowy wpis

Praca w biurze jak to praca, jakoś nie zaskakuje, ale niespotykane jest podejscie dyrektorki. Pracowałam w paru miejscach ale nigdy nie spotkałam się z taka forma zarządzania. Dla mnie idealna. Jak coś zrobiłam zle to mnie opierniczyla ale nie tak ze świat się wali tylko normalne, jak coś zrobiłam dobrze to mnie pochwaliła, dziękuje jak coś zrobiłam, tak po prostu i to jest niespotykane. Jest bezproblemowa i bardzo życiowa. Zrezygnowałam z pracy z powodów prywatnych i pracuje teraz w innym miejscu i naprawdę dopiero teraz doceniam jak to jest mieć nad sobą osobę, która nie ma kija w (usunięte przez administratora) pomaga i rozumie ze ktoś ma jakieś ograniczenia, zły dzien, trudna sytuacje w domu, potrafi wyjaśnić obowiązki, tłumaczyła tak, ze rozumiałam czego ode mnie oczekiwała i sama rozmawiała z klientem przez telefon jak zawaliłam i składał na mnie skargę. Dziękuje raz jeszcze i zaproszenie na mój panieński jest nadal aktualny ????

Lektor niemieckiego

Dla mnie bez zastrzeżeń , fajna jest atmosfera , duży plus że płacą za zajęcia jeśli są odwołane rano przez ucznia a miały być po południu .

Marzena
@Lektor niemieckiego

To rzeczywiście na plus sytuacja przez ciebie opisana. A ktoś powie ile płacą tutaj w ogóle tak konkretnie lub chociaż jakieś widełki ? Wszyscy lektorzy mają taką samą stawkę czy raczej ustalana jest indywidualnie?

Dora
@Lektor niemieckiego

Ile tu już pracujesz, masz umowę o pracę? Jeśli Ty byś odwołał lekcję z powodów osobistych, to też masz płacone? W sytuacji gdy uczeń odwoła zajęcia to możesz sobie "wziąć" innego ucznia?

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko pracownik biurowy i czy przyjmowani są tylko studenci?

Przebieg był profesjonalny .

O doświadczenie w pracy i zainteresowania .

Lektor niemieckiego

Rozmowa odbyła się po niemiecku ,potem po polsku . Pytania były o doświadczenie . Poziom był bardzo trudny ale dostałem pracę.

Gosia

Elastyczny czas pracy. Miła atmosfera. Są imprezy integracyjne.

Wanda
@Gosia

Mogłabyś napisać coś więcej o tym elastycznym czasie pracy? Jak to wygląda? Można przyjść o której się chce? Czy jakoś trzeba w grafik się wpisywać?

Krzysztof

Polecam ! Zawsze można się dogadać ,duża elastyczność ze strony firmy .Dla mnie super.

Sylwia

Bardzo polecam, dobra atmosfera. Bardzo dużo się nauczyłam, stawka przyzwoita, wypłata zawsze w terminie i bez problemu. Mega na plus elastyczność godzinowa dla studentów.

Magda

Pracowałam kilka lat, fajna atmosfera w centrali, elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru swoich obowiązków. Polecam!

Pracownik biurowy

Pracuję w Ambicje już od jakiegoś czasu. Najpierw była sprawna i rzeczowa rekrutacja, potem nieco teorii do samodzielnego przyswojenia z podręcznika, a wreszcie szkolenie praktyczne w warunkach biurowych. Grafik z możliwością dostosowania do sytuacji losowych, dobra atmosfera pracy, godziwe wynagrodzenie i atrakcyjna lokalizacja.

Pracownik biurowy
@Pracownik biurowy

Oczywiście pracuję w Ambicie! Ambicji mi nie brakuje! :-)

Beata
@Pracownik biurowy

No i co pracodawca na to, jest tam jakakolwiek opcja rozwoju dla takich osób, które te ambicje mają faktycznie, czy raczej nie? Ja osobiście też nie lubię stać w miejscu. A jak nie awans, to chociaż premia?

Kamila

Szkoła językowa szukała kiedyś pracownika biurowego. Wtedy nie myslalam o tym stanowisku niestety. Ktoś może wie, jak wygląda rotacja na to miejsce? Czy raczej nie ma szans, aby szybko pojawiło się nowe ogłoszenie? Dobrze pamiętam, że to raczej praca dorywcza? Od godziny 16-19?

Lektor

Poczytałam opinie i jestem w głębokim szoku. Mi w Ambicie pracuje się świetnie i robię to już od wielu lat. Nie mogę wypowiadać się na temat pracy w biurze, ale kiedy rozmawiam z kierowniczkami, wszystkie wydają się być zadowolone, chociaż wiadomo, że we wrześniu praca jest wymagająca. Lektorzy dostają dużo wolności, a stawki są uczciwe. Na początku zazwyczaj zarabia się mniej, ale zawsze można pytać o podwyżkę i ja do tej pory nigdy nie spotkałam się z odmową. Osobiście czuję się doceniona i praca przynosi mi dużo satysfakcji. Wiadomo, że od czasu do czasu zdarzą się nieprzyjemne sytuacje, ale tego nie da się uniknąć. Widziałam też opinie, według których lektor musi dojeżdzać do różnych oddziałów na zajęcia, ale prawda jest taka, że to my decydujemy które zajęcia chcemy i jeśli ktoś dojeżdża do kilku miejsc, to tylko i wyłącznie jego decyzja. Ja pracuję tylko na jednym oddziale od początku i mam normalnie bloki po 6-7 zajęć.

Ola
@Lektor

Ja tez tak myśle, zaczęłam prace w styczniu, normalnie mi się pracuje, w biurze okropnie dużo pracy we wrześniu ale tez o tym uczciwie mówią dziewczyny i wiedza ze to sezon . Teraz już się wszysyko uspokoiło, ja prowadzę lekcje, szczerze - nawet prywatnie otrzymałam pomoc od dyrekcji która się zainteresowała czemu odwoływałam dużo zajęć. Myślałam ze dostanę niezły opierdziel a zapytano mnie czemu odwołuje tak po prostu i po ludzku, otrzymałam pomoc, rozwiązanie problemu. Spotkałam lektora, który był zwolniony ale dlatego ze uczniowie się na niego skarżyli i zwyczajnie nie dostawał już godzin.

Opiszesz jak to z twojej perspektywy wyglądało?

Mikołaj

Hmm zastanawia mnie ten rzekomy system kar wprowadzony w firmie Ambit Szkoła Językowa. Zdradzisz dokładnie z co są to kary i jakiej wysokości? Tego typu wypowiedź powinna być odpowiednio sprecyzowana, więc liczę na Twoją odpowiedź. Pomożesz?

Miau
@Mikołaj

kary - za złamanie zakazu konkurencji, za zerwanie umowy, za niestawienie się w pracy bez usprawiedliwienia -> niby normalka, jasne, tylko problem jest taki, że po stronie pracownika jest cała lista obowiązków i przewidzianych kar, a po stronie szkoły nawet nie ma już nawet wpisanego obowiązku zapewnienia lektorowi materiałów (pewnie się z niego wycofali, bo i tak rzadko kiedy się z niego wywiązywali - w praktyce czasem tygodniami trzeba było czekać na zestaw lektorski podręczników do kursu, który już dawno ruszył). A zapis o zakazie konkurencji to w ogóle osobna historia. Jest tak sformułowany, że pozwala na praktycznie dowolną interpretację (mówi, że nie możesz uczyć klientów firmy, byłych klientów ani nawet osób z nimi powiązanych). Najlepsze, że nie pozwalają przed podpisaniem wziąć umowy do domu, aby przypadkiem nikt się zbyt długo nie zastanowił nad nią ani tym bardziej nie skonsultował z prawnikiem tych cudów ;) Nie wiem, jak to wygląda z pracownikami biurowymi, pewnie równie nieciekawie. Wiem, że był wcześniej w ich umowach zapis, że jak zrezygnują z pracy w ciągu jakiegoś tam okresu (chyba 1-2 mies, nie pamiętam tak dokładnie - może ktoś tu podpowie?) to naliczają im karę umowną. Proszę spojrzeć na jakimkolwiek portalu z ogłoszeniami o pracę, jak często Ambit robi nabór - rotacja tam jest niesamowita. A to już o czymś świadczy, jeśli nikt tam zbyt długo nie pracuje...

Były lektor

Dzień dobry, miałam podobne doświadczenia do Pani, czy można się z Panią skontaktować aby porozmawiać w szczególności na temat tych kar umownych? Pozdrawiam

Były lektor

Dzień dobry, mam podobne doświadczenia do Pani, czy istnieje możliwość aby się z Panią skontaktować? Pozdrawiam

Czy w Ambit Szkoła Językowa występują paczki/bony świąteczne?

Janusz

Nie.

Gg

Jako klientka polecam firmę ,rzetelna szkoła językowa w całym Trójmieście!

H.

świetna praca dla osób, którzy mogą pracować tylko w wyznaczonych godzinach, decydujesz się tylko na tyle kursów na ile masz czasu :) polecam i będę polecać :)

Szkoła przyjazna dla uczniów. Wykładowcy bardzo dobrze przygotowani merytorycznie i zaangażowani w misję nauczania. Naprawdę im zależy :)

Mama

Moja córka chodzi do tej szkoły na przygotowanie do egzaminu. Jesteśmy zadowolone. szkoła godna polecenia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ambit Szkoła Językowa - Gdynia

• Jak się pracuje w Ambit Szkoła Językowa?

Zobacz opinie na temat firmy Ambit Szkoła Językowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambit Szkoła Językowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 44 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ambit Szkoła Językowa?

Kandydaci do pracy w Ambit Szkoła Językowa napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ambit Szkoła Językowa