Opinie o Medica Polska w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medica Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Medica Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medica Polska w Gdynia

Ciekawa Nowy wpis

Hej, wyczytałam gdzieś , że firma została zamknięta jakiś czas temu.. a w sumie nikt nie napisał czemu ? Bo czytałam że dużo było pacjentów a ja akurat gdzieś chce odbyć staż i wpadłam na tą Gdańską firmę ale zero konkretów co poszło nie tak ?

Pacjent Nowy wpis

Umawiają na godzinę ,przychodzisz ,a tam pięć osób czeka,które zostały zapisane przez lekarza na godzinę!!! Nie ma komunikacji rejestracja lekarz,a ty czekaj sobie dwie godziny!!! Lub trzy!!! Nie polecam!!! ja umówiłem się do spółdzielni lekarskiej,tam bynajmniej przychodzisz i wchodzisz.

Wspomniał tu ktoś, że firma nie istnieje już od dobrych kilku lat. Wcześniej była mowa o zaleglych wynagrodzeniach, czy te dwie rzeczy mają ze sobą związek? Jaki był ostateczny powód zamknięcia firmy? I czy udało się pracownikom odzyskać środki?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Medica Polska?

Grazyna Nowy wpis

medica Polska w Gdyni nie istnieje od 2 lat, więc skąd pytania o podwyżki itp.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medica Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Eryk

Konkurencja zainspirowała czy osobiste postanowienie zaszkodzenia dobrej firmie ?

Firma od 2 lat nie wypłaciła wynagrodzenia. Wiec jak najdalej od tej firmy. Robią tylko wałki

Cezary

Mam nadzieję, że jest dobrze i dlatego nie ma chętnej osoby, która czasami zostawiłaby tu aktualności.

Mateusz

@gdynia naprawdę ? Kilka stówek rocznie to naprawdę sporo !

Co jaki okres czasu w Medica Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Co pół roku parę stówek więcej do podstawy odrzucają.

Windykator

No to będziecie stać w długiej kolejce, a środków i tak nie odzyskacie. Nie wierz, że sądownie coś zdziałacie - sąd wydaje nakaz zapłaty i to wszystko. Potem ewentualnie komornik może jakieś groszki zbierze, o ile będzie cokolwiek w ich majątku. Sprawa zostanie umorzona.

aneta
@Windykator

właśnie dostałam wiadomość od komornika, że sprawę umorzono. Mam nakaz sądowy do zapłaty ale niestety podobno firma nie ma majątku. Jeśli ktoś wi jakie są aktualne namiary to bardzo chętnie się dowiem. Gdzie można zakupić ich ubezpieczenia? Sama chętnie podpisze z nimi umowę aby tylko otrzymać nowe dane i numer konta.

Tomasz

pieniędzy nie ma, pitów nie ma, firmy nie ma tylko wspomnienia zostały

Kasa

Czy wiadomo co sie stalo z Clm medinet czy medica assiatance? Firma upadla czyt. Jest zamknieta czy jest w trakcie upadlosci, a moze nadal istnieje?

rudy
@Kasa

mordo, firma normalnie istnieje i właśnie zakontraktowała około 300 nowych placówek. teraz już wszędzie można chodzić na wizyty.

Anit

Witam...teraz mam wyjechać do opieki z tej firmy...napiszę mi ktoś utciwy jaka jest ta firma..czy wypłacalna..itp..

K

Coś się ruszyło w sprawie? Ktoś tu jeszcze zagląda?

Zawiedziony

Teraz jeszcze nazwę zmienili na CENTRUM LOGISTYKI MEDYCZNEJ MEDINET , nie płacą , oszukują, okłamują. Omijać szerokim łukiem !!!

Oszukana

Wy jeszcse istniejecie (usunięte przez administratora) Dodzwonić się nie można wysyłacie tylko te durne smsy że księgowość wyjaśnia... Ile wyjaśnia? 4 miesiące!

Buk
@Oszukana

Cierpliwość jest cnotą

Marita
@Buk

No nie wiem, jakoś za pomoc siostrom nikt dobrym słowem nie uraczył... Pozostało mi teraz żyć w Świdwinie. Plus, że dużo placówek tu mają.

pp
@Oszukana

W moim przypadku Medica nie płaci od czerwca 2016 roku! Szkoda pacjentów.

Natalia

Czy wyjaśniła się sytuacja w firmie?

Chuck Norris

Kiedy oddacie pieniądze pracownikom i pacjentom? Przepisaliście firmę na rudego i tylko odwlekliście swój koniec. A ten wasz HMS to już niebawem też tak skończy, bo już pacjenci skarżą się na brak placówek i wysyłanie do innego miasta na wizytę (polecam poczytać opinie HMS Assistance konto Google). Rudy przeniósł siedzibę do pomieszczenia socjalnego przy placu kaszubski 8. Ostatnio widziałem jak gospodarz placu zawoził śmietnik pod nr 8. Mam rozumieć że Rudy tam urzęduje?

z

szkoda

Zmartwiona

Czy to jest potwierdzona informacja?

@Zmartwiona

Tak, informację mamy z zusu

Zostaw merytoryczną opinię o Medica Polska - Gdynia

Medica Polska