Opinie o Medica Polska w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medica Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Medica Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medica Polska w Gdynia

Wujek samo zło

Teraz to już Medica Assistance. Warunki normalne, szału nie ma, ale źle też nie jest. To co fajne to atmosfera, nie wiem jak w call center, ale w biurowcu całkiem w porządku. Mieszane towarzystwo, raczej bez spiny. Wiadomo są momenty, ale nie ma takiego ciśnienia jak zazwyczaj w korpo. No ale to pewnie zależy od szefa. Ja polecam.

RATMED

Jak na firmę prywatną mają bardzo dobrze wyposażone ambulanse.

Ejo

Fajne miejsce do pracy? no nie wiem jak ktoś chce pracować za 1100 zł miesięcznie to może i tak. jest masa firm , w których są lepsze warunki pracy

Baska87

Medica jka najbardziej spoko :) Polecam pracę tam!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medica Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
mooonik

Świetna atmosfera,super praca dla studenta. Ludzie bardzo pomocni, jeśli chodzi o prace na słuchawkach myślę ze lepszej się nie znajdzie.Kokosów się nie zarobi, ale ważne jest ze masz możliwość wyboru umowa zlecenie - sam ustalasz grafik tyle kasy ile godzin lub umowa o prace najniższa + premie ( tak było jak pracowałam nie wiem jak jest teraz). Klienci wiadomo rożni ale wszystko da się przeżyć. Pozdrawiam Toruń :)

jeremiash
@mooonik

fakt. medica assistance ze swoim call center to calkiem fajne miejsce do pracy - szczegolnie dla mlodych ludzi, ktorzy dopiero czaynaja swoja kariere zawodowa. pracowalem w medice kilka miesiecy, ale zwolnilem sie tylko dlatego, ze przeprowadzalem sie do wawy. jesli dorwiece wakat, to spokojnie skladajcie CV :)

ratmed

Złożyłem do nich papiery do pogotowia medycznego. Słyszałem, że jest w porządku. Szukam dodatkowych godzin poza szpitalem. Czy ktoś wie, czy można być tam zatrudnionym na zlecenie?

martula

a widzisz, ja korzystalam juz 3 razy i zawsze było ok. wiadomo, ze nie wszystko skonsultujesz przez taka rozmowe wideo, ale przy mniej poważnych problemach wszystko działa spoko. a powiedz co było nie tak, bo jestem ciekawa

Robert

Nie wiem na jakiego lekarza trafiłeś u mnie było bezproblemowo. W mojej poprzedniej firmie miałem od nich zdalnego lekarza w mojej karcie firmowej i to dziala rewelacyjnie - pomogli dziecku w pół godziny, gdzie lekarz w przychodni nie wiedział jaki podać antybiotyk, ale jedno słabe, że nie można u nich kontynuować opieki indywidualnie tak jak to miałem w firmie.

gtx

to jest prawda

gtx

to jest prawda

ghost

Bardzo fajna atmosfera to jest ogromny plus tej firmy. Ludzie sa mega i to jest chyba rekompensata wszelkich niedogodnosci, ktore jak w kazdej firrmie wystepują :) Pozdrowienia dla ekipy z Torunia!

Rafik

No własnie zastanawiam sie czy wysylac cv. Jestem na 2 roku studiow UMK i szukam czegos dorywczego zeby dorobic sobie. Wiadomka ze nie ma co wymagac od pierwszej pracy, ale fajnie jakby chociaz z ludzmi fajnie sie wspolpracowało. Czytam opinie i widze ze roznie oceniana jest ta Medica Assistance, dlatego pytam bo moze jest tu ktos kto tam pracowal / pracuje. Chyba nie ma idealnego pracodawcy w tej branzy bo inne tego typu firmy zbieraja duzo gorsze opinie....

neue_boy
@Rafik

no spoko jest :)

JR

Pozdrawiam studentów w imieniu starszych stażem. Szczególnie tych studentów z GUM.

qesja

Jak dla mnie nie poważne podejście do rekrutacji na stanowisko kierownicze dotyczące wsparcia sprzedaży. Rozmowa z dyrektorem regionu nawet na przyzwoitym poziomie. Dla mnie brak profesjonalizmu w dalszym podejściu do kandydata, mimo informacji od Pana Dyrektora ze kolejny etap to II etap rozmowy nie poinformowano o negatywnej odpowiedzi. Po kontakcie telefoniczną z sekretariatem nikt nic nie wie, spychologia. Wiem, że każdy ma swoją prace w korpo ale obowiązują jakieś normy przy kontaktach biznesowych. W sumie patrząc na ten rodzaj podejścia to chyba nawet lepiej że się nie odezwali

marque

Znajomy pracuje w Toruniu w Medice i mówi, że całkeim spoko jest. Teraz to jest w ogole Medica Assistance, a nie Polska. Kasa moze nie jest jakas extra, ale póki co na studenckie życie wystarcza :D Mówił,ze przelozeni są bardzo w porzadku, ludzie w call center tez, takze to tez jest istotne.

tymonSZ
@marque

Heeee no ja pracuje w medice ponad rok juz :) jak znajdzie sie lepsza robota to pojde, ale na razie jest ok, da sie pracowac. zalezy mi bardzo na tym, zeby pogodzic prace z nauką i to jest bardzo spoko, bo mam zlecenie i sobie ustawiam grafik dynamicznie.

krzysiek90

Pracowalem w medica assistance kilka miesiecy jako student i powiem niezdecydowanym, ze calkiem spoko. Jest to praca na sluchawce ale generalnie praca jest w miare spokojna, nie ma cisnienia ze strony przelozonych, itd. nie ma porownania chocby z call center jednej z wiekszych telefonii komorkowych w gdansku.

Marlen_S

helen78 a powiedz prosze o medice cos wiecej. Robię rozenanie dla mojej firmy wśrod firm z abonamentami medycznymi i zastanawiam sie co wybrac. Na razie wyslalam kilka zapytan ofertowych i zobaczymy co przedstwawia. Czy medica jest wg dobra firma? Jak sie z nimi wspolpracuje od strony administracyjnej?

Maćko

Hmm nie wiem skąd taka opinia. Ja z Medicą nie mam żadnych problemów od ladnych kilku lat. Mam pakiet rodzinny i razem z zoną i synkiem korzystamy z różnego rodzaju porad lekarskich i badań. Czasami mają chyba przestój na swojej infolinii i dlatego jak nic mnie nie nagli to nie dzwonie w poniedziałki :) Pewnie sporo ludzi się umawia i tak jest. Ale poza tym bez żadnych problemów i śmiało mogę polecić. Szkoda że nie mają oferty dla osób z ulicy, a jedynie dla pracowników firm.

ed25

Ludzie, nie wykupujcie tu ubezpieczenia. Umawiają wizyty do lekarzy, których nie ma, mylą miasta, placówka do której chodziłeś dwa lata okazuje się, że juz nie możesz nagle chodzić, bo tak, bo oni tak zdecydowali nie dając w ogóle o tym znać... Masakra, a nie firma ubezpieczeniowa. Dawno takiego dna w obłsudze klienta, który płaci 150PLN miesięcznie nie spotkałem...

helen78
@ed25

ed25 ja akurat mam całkiem miłe doświadczenia z firmą. Jestem odpowiedzialna za koordynację współpracy z Medica Assistance w mojej firmie i nigdy nie narzekałam na ich obsługę. Panie z ich biura obsługi bardzo miłe i zawsze pomocne. Jak coś nie zadziała to od razu jest reakcja z ich strony

mr

A mnie się wszystko podoba. Tylko dojazdy do pracy mam zbyt długie.

abc

Infolinia działa 24H,ale jeśli chcesz pracować na umowę zlecenie można semu sobie ustalić grafik,jak umowa o pracę to weekendy i święta.

aa
@abc

abc, a zarobki to rzeczywiście najniższa krajowa, jak ktoś tu napisał?? To już w warzywniaku można więcej zarobić!!!Kto tam pracuje za takie nędzne pieniądze?

Zostaw merytoryczną opinię o Medica Polska - Gdynia

Medica Polska