Opinie o Medica Polska w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medica Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Medica Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medica Polska w Gdynia

informator

Dzis dzwonilem do zarzadu w Gdyni, obiecali ze od poniedzialku pracownicy wroca do roboty i firma zacznie dzialac jak powinna. Podobno przekupiono ich dodatkowa gratyfikacja i ulepszonym pakietem socjalnym. Darmozjady, maja dobra prace i jeszcze strajkuja.......... cieszcie sie, ze macie chociaz prace, my nie mozemy sie doczekac zwrotow pieniedzy za platne wizyty!!!!!! w (usunięte przez administratora) Wam sie wszystkim przewraca, a ludzie chorzy czekaja na pomoc!!!

@informator

Darmozjady? Wiesz chociaż ile zarabiają i jak beznadziejną mają pracę, gdy muszą odbierać codziennie dziesiątki połączeń i się tłumaczyć takim osobom jak ty. Tłumaczyć za ludzi, którzy prowadząc firmę, doprowadzili do tej sytuacji, a nie mają odwagi by ponieść konsekwencje. Jak nie wiesz, jak to jest chodzić do takiej pracy, za grosze, będąc codziennie wyzywanym, to się chłopie nie wypowiadaj. Nie pozdrawiam, Wiesiek ze Słupska.

informator
@Wiesiek

Wiesiek skad ty mozesz wieciec co oni tam robia?????!! Telefonow caly tydzien nikt nie odbiera!!!! Tylko siedzom i pija kawe zamiast wziasc sie za robote!!! Moze sam tam pracujesz i dlatego ich tak bronisz???? Firma to dno obsluga to dno, szkoda pieniedzy na drogie pakiety ktore ida do kieszeni zarzadu i jego swity, gorzej niz NFZ to jest skandal!!! nie polecam pewnie kazdy po kolei siedzi pod biurkiem koordynatorow zeby chociaz oni mieli z wami dobrze bo do klientow szacunku i empatii zero!!!

Deepthroat
@informator

Ja siedzę i mi tam dobrze :)

SiedzONca
@informator

No tak siedzom i pijom kafe. Do tego nawet ciastko zjedzom! Olaboga ! Polecam jednak słownik:)

hmmm
@informator

Nie odbierają i nie będą odbierać. Dlaczego? Bo nikogo nie ma. Nie wypłacili pensji, komornik zajął budynek i nikt nie pracuje

Tulipan

@karyna po samym nicku można wnioskować, że reprezentujesz raczej niski poziom inteligencji. Szybki powrót do pracy-nowej- znaczy tyle, że użytkowniczka życzy sobie podobnym powrotu do aktywności zawodowej. Polecam ćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. Sytuacja jest patowa, a ludziom którzy zaciekle bronią tej,, firmy" życzę zdrowego rozsądku i dobrego mydla- po trzymani paluszka prosto w (usunięte przez administratora) koordynatorów może być przykry zapach. Buziaczki :)

lotos
@Tulipan

Po samym nicku mozna wywnioskowac, ze reprezentujesz raczej niski poziom inteligencji. skoro firma rzekomo nie istnieje jaki sens jest trzymania czegokolwiek w tylkach koordynatorow? na stronie pojawil sie wysyp trolli internetowych, ktorzy drą łacha z wszystkich komentujacych, a wy sie nakrecacie. Pozdro, a na wyciszenie polecam melisę!

TheBillu
@Tulipan

Drogi Tulipanie, Ty tak na poważnie? Wrócić można do pracy (nieistotne czy nowej czy starej), można znaleźć nową pracę ale POWRÓT DO NOWEJ PRACY to oksymoron. Polecam powtórzenie materiału z gimnazjum, bo chyba coś Ci umknęło.

Firma dziś zamknęła oddział w Toruniu pracownicy nie otrzymali wypłat infolinia została zamknięta drodzy pacjenci nie wierzcie ze to problemy komunikacyjne. Infolinia nie działa ! uważajcie na ta firmę i walczcie o swoje pieniądze.

@pracownik

Co tam siostry, nuda na bezrobociu? Dlaczego napisalyscie że zamknęli oddział jak to nie jest prawdą. Nie podpisuj się Basiu jako pracownik bo już nie pracujesz. Ani ty ani Marta.

Karyna
@Motylek

Nudzi im się w kolejce w PUPie :)

Chojnicka Barbara
@Motylek

Widze, ze podszywanie się pod kogoś na tej stronie to norma, jednak gdybym miała ochotę wystawić opinie, to podpisałbym się swoim nazwiskiem. serdecznie pozdrawiam koordynatorów, dyrektorów lub zgorzkniałych pracowników z nieistniejącej już spółki, którzy tak niewiedząc czemu bronią medice, i zycze cierpliwości w wynoszeniu mebli z firmy ;) chyba ze komornik już wszystko zabrał ;) Ps zycze szybkiego powrotu do nowej pracy, jak udało się mi i mojej siostrze :)!

Karyna
@Chojnicka Barbara

Basiu, wytłumaczysz nam co to znaczy 'szybki powrót do nowej pracy'? Jak można wrócić gdzieś gdzie się jeszcze nie było? Pozdrawiam cieplutko

@Chojnicka Barbara

Oj Basiu, co słychać w nowej pracy, do której udało się wam, siostry powrócić? Fajnie jest? Pieniążki się zgadzają? Gdzie wróciłyście?

Niewiemalesiewypowiem
@Motylek

A ty 'motylku', że tak ładnie powiem na (usunięte przez administratora)się interesujesz? ;] Taka obronczyni się znalazła to idź im pomóc charytatywnie wynosić meble. Podpisz się swoim nazwiskiem to może docenia i pieniążki będą się u Ciebie zgadzać.

Ziomek

Nie rozumiem zawiści płynącej tutaj od wszystkich. Tak naprawdę każdy został oszukany. Każdy pisze tutaj po części by wyładować swoją frustracje. Zamiast stanąć po jednej stronie barykady to jest zupełnie inaczej- nie rozumiem takiego podejścia.

Daniel
@Ziomek

Pracownicy z Gdyni powinni wziąć przykład z Pierników i trzymać się razem.

xyz
@Daniel

to już raczej się stało, w Gdyni także są wypowiedzenia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medica Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
zzz

szkoda

Fernando dos Santos

I wanted to complain to a consultant because he disconnects the call! I have to go to the surgeon in Warsaw quickly. Please help...

John
@Fernando dos Santos

I belive that if they had someone who speaks english they would be happy to help you, Fernando. Don't worry, I hope they will figure something out for you!!!

Jessica aka van helsing
@Fernando dos Santos

Don't worry be happy! Smile is a cure! :)

Fernando dos Santos
@Jessica aka van helsing

Thank you, guys!

Mateusz

Mi wiszą kasę za 3 refundację, pani z infolinii twierdziła że skontaktuje się ze mną ktoś z działu refundacji, ale ani kontaktu ani pieniędzy nie mam, dzisiaj dodzwonić się nie mogę wogóle do nich.

Daria
@Mateusz

Trzeba dzwonić do bólu, u mnie to trwało 25 minut a dowiedziałam się tylko tyle, że ICH przychodnia jest nieczynna i nie wiedzą dlaczego ani jak długo. SKANDAL

MedicaLover

Nadmienię tylko, że komornik zajął oddział w Toruniu, za długi czynszowe wobec właściciela budynku co jest zresztą na rękę dla obecnego zarządu mediki bo sprawa oddziału sama się rozwiązała. Nikt przecież nie miał tyle jaj żeby powiedzieć pracownikom, że to koniec. No i dodatkowy plus- pracownicy z Torunia nie mają u kogo się teraz ubiegać swoich niezapłaconych pensji- przecież ich oddział nie istnieje a do Gdyni nie przyjadą. Podobna sytuacja wyniknie w Gdyni. Komornik zajmie oddział, ludzie już właściwie się rozeszli. Wszystko zgodnie ze scenariuszem jaki wypełnia nowo postawiony SŁUP. Moja rada. Ludzie walczcie o swoje!!!

@MedicaLover

Basia chyba ci się nudzi stanie w kolejce w PUPie, że wciąż tu wypisujesz? :) spokojnie, zaraz pewnie coś znajdziesz fajnego i zarobisz dobre pieniądze. Powodzenia i siła sióstr!

Marita

Witam. Chciałam się zapytać o państwa ofertę, ponieważ wróciłam z dużego miasta do rodzinnego domu i ciekawa jestem, jakie są dostępne placówki w Świdwinie.

Świdwinianin
@Marita

Marita, z pamięci nie powiem, ale mają w miasteczku około 12 placówek i 3 laboratoria.

Karmowski
@Świdwinianin

A Natalka i Klaudia też są zainteresowane? Bo podobno mają pakiety dopiero od 3ech osób

Świdwinianin
@Karmowski

Siemaneczko Sportowy Świrze! Natalka ma jak zwykle brudne majtki na snapchat-cie i dużo lekcji do odrobienia, ale Klaudia została kierownikiem u nas we wsi, w ABC, więc pewnie skorzysta z karnetu solarium, bo kierownikom zmiany przysługują 4 wejścia n 20 minut w miesiącu. Jutro będę w Gdańsku, to wpadnę do All Time Fitness i obgadamy temat. Pozdro i mocnego treningu!

uczciwa
@Marita

nie mają żadnych placówek, podobnie jak w każdym innym większym mieście

@uczciwa

Mają placówki, prawie 2000 placówek w całej Polsce. Ja w poniedziałek dzwoniłem, żeby mnie w najlepszej placówce, w Słupsku zarejestrowali i miałem termin na wtorek 20.03 tak więc w Świdwinie mają pewnie około 20 placówek. Gorąco polecam, Wiesiek ze Słupska

Kaśka
@Wiesiek

Najwyraźniej faworyzują klientów, co oczywiście nie powinno mieć miejsca. Ja wczoraj miałam wizytę u Rentgenologów w Warszawie, natomiast koleżanka od listopada próbuje sie do nich umówić i słyszy, że "rejestracja nie jest możliwa z powodu wyjaśniania kwestii administracyjnych". Trochę niepoważne podejście.. ale mimo wszystko wolę płacić więcej a mieć dostępne wszystkie placówki.

@Kaśka

Kaśka, żartowałem xD. Od października czekam na wypłatę zaległej refundacji. To są zwykle dziady, a nie operator medyczny :(, Wiesiek ze Słupska

Gdynianin

Tragiczna jest wasza przychodnia, lekarzy brak, bo nie płacicie, ale za to nowe krzesła i kącik zabaw dla dzieci. Jest też telewizor full HD, tylko szkoda tak marnować ten cudowny wyświetlacz przez brak prądu.

miałem kiedyś pakiet

najpierw aktualizacje systemu, pozrywane linie po burzy i przez to awaria i restart serwera latem 2017. zgloszenia pacjentow wtedy dziwnym przypadkiem zniknęły, a jak dzwoniłem po tygodniu od założenia ponownego zgloszenia, to abonament miałem już nieaktywny i wszystkie zgłoszenia pracowników mojej firmy usunęli. ok, ale to bylo w listopadzie,bo od 1.11.17 firma odeszła od tej zlodziejskiej spółki - niestety w pazdzierniku musialem zaplacic 730 zł łącznie za wizyty u lekarzy prowadzących, obiecano mi 100% zwrotu poniesionych kosztów, których do dziś nie otrzymałem. Całe szczęście że moja firma weszła na drogę sądową i teraz tylko czekamy aż to (usunięte przez administratora) pójdzie z torbami.

@miałem kiedyś pakiet

Od zeszłego tygodnia czekam na internistę!!! Nikt nie zadzwonił nawet! Teraz ja nie mogę się do nich dodzwonić! Pozabierali placówki wszystkie które miałam! W Warszawie są teraz tylko 2 placówki! Tylko 2 placówki na 2 mln mieszkańców! Dobrze ze moja firma odchodzi!

WarszawkaPłonie
@Warszawa

To idź na NFZ. Oni pewnie mają więcej placówek na 2mln mieszkańców!!!!

WarszawkaPłonie
@miałem kiedyś pakiet

Brawo bohaterze!

@WarszawkaPłonie

A co innego mi pozostało? Swoją drogą kiedy (usunięte przez administratora) oddacie ludziom pieniądze z refundacji? Z tego co mi wiadomo macie komornika na koncie imiliony długów do oddania przychodniom

Magda

Dzis telefony na infolinie nie dzialaja- czyżby zamkneli spółkę? Jestem pacjentka i od listopada probuje bezskutecznie odzyskać koszty leczenia w ramach refundacji.

@Magda

Co ty gadasz, ja przed chwilą dzwoniłem, żeby mnie zarejestrowali do dermatologa w Salusie. Infolinia normalnie działa.

obecny pracownik

Pracownicy do dnia dzisiejszego nie otrzymali wypłat. Miejmy nadzieję, że odpowiednie organy państwowe ds kontroli pracodawców spowoduja że firma zacznie szanować pracowników i otrzymamy nasze pieniądze!

aneta

firma jest mi dłużna ponad 500zł za faktury z refundacji, czy możecie się zająć tym? a nie jakimiś plotkami?

zabawne
@aneta

Mają Ci przelać ze swojego konta?

Qwerty
@aneta

Anetka, zluzuj poślady to prywatna konwersacja xD

Filantrop
@Qwerty

Aneta daj nr konta to Ci przeleję, tylko nie wydaj na głupoty

Qwerty
@aneta

Anetko, pieniążki chcesz otrzymać przelewem, w gotówce, czy np przekazem pocztowym?

100% prawdy!!!!!!

B.S.

Tyle odwagi, a nick sugerujący, że napisała to osoba inna niż faktycznie. Ciekawe co zainteresowana by na ten temat powiedziała... Wiele z tego co piszesz to tylko Twoja subiektywna opinia a nie stan rzeczywisty, w związku z tym sprawa została już skierowana do mecenasa w celu podjęcia odpowiednich kroków prawnych. Pozdrawiam z wyrazami empatii Barbara Spychała

@B.S.

Czyli jednak coś musi być w tym prawdy skoro tak zabolało, ze sprawa zostaje przekazana do mecenasa hahah ???? czyli na pozwy sądowe są pieniądze? A żeby oddać swoje długi to nie ma? Właśnie dobrze pani napisała, to jest moja subiektywna opinia, a z tego co mi wiadomo żyjemy w wolnym kraju, i sądy nie skazują za wyrażenie swojej subiektywnej opinii. Pozdrawiam serdecznie!!

B.S.

Pod warunkiem, że ta opinia nie jest oszczerstwem, a osoba ją pisząca nie podszywa się pod kogoś innego. Z tego co wiem obie te rzeczy są karalne.

@B.S.

P. S. przeczytaj pkt 8 FAQ tego forum i regulamin. pamiętaj że jako osoba cywilna także mogę wystąpić na drogę sądową :)

N.Z.

Podpisuje się pod tym co napisała Basia, nie rozumiem dlaczego ktoś się podszywa pod moja osobę. Aczkolwiek jest to karalne i nie zamierzam tego tak zostawić. Skoro piszesz takie rzeczy i podajesz dane ludzi z firmy to miej odwagę się podpisać. Do zobaczenia w sądzie, Natalia Zakrzewska.

100procent prawdy

Anita

Rowniez czekam na zalegle pieniadze od listopada.winni mi sa 500zl za faktury .Czy mozna gdzies ich zglosic?

A kiedy oddadzą pieniądze???

Medinet Medinet Medica to teraz Medinet. Czyżby zmienili nazwę po tym jak przestali zwracać klientom za koszty poniesione za leczenie???

Klientka

Potwierdzam zalegają mi już jakieś 500 zł od stycznia. Brak rzetelnych odpowiedzi przez infolinie, zbywają, ciągle informują że sprawa została przekazana itp i tak od miesiąca co dziennie. Nowym klientom radzę uważać na tą firmę. Uwaga teraz widnieją pod nazwą Medinet!!!

Pracująca

Ale się nakręcacie. Może to konkurencja tak was podpuszcza?

Aldona
@Pracująca

Jaka konkurencja? O czym Ty mówisz? Skoro tam pracujesz to może mi powiedz kiedy zapłacicie mi pieniadze? Od listopada czekam na zwrot kosztów za lekarza!!!! (usunięte przez administratora)

Tomasz

Bardzo szybka diagnoza i to w ostatnim możliwym momencie. Jestem po operacji i za kilka dni wychodzę ze szpitala. Moja firma kupiła u nich opiekę medyczną. Szczególne podziękowania dla doktora Drabarka.

Zostaw merytoryczną opinię o Medica Polska - Gdynia

Medica Polska