Opinie o Medica Polska w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medica Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Medica Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medica Polska w Gdynia

consultant

Lepiej się dobrze zaloguj w innej renomowanej firmie, a za jakiś czas będziesz nadawać na innych.

Tola

Jeżeli ktoś potrafi się dobrze płaszczyć przed "dyrekcją" to na pewno wiele w tej firmie zdziała. Na szczęście w wielu innych firmach (reprezentujących zdecydowanie wyższy poziom) wazeliniarstwo i donosicielstwo nie jest tak mile widziane ja w Medica Polska.

caro

Nie wiem, dyrekcja całkiem fajna jak na obecne czasy, tylko jak ktoś się nie sprawdza w akcji to chyba fajni nie są

?

Medica Polska w Gdyni jest firmą tak nieprofesjonalnie zarządzaną, że jakiekolwiek próby poprawy funkcjonowania owej firmy nie przyniosłyby pożądanych rezultatów. Ogólny chaos, nieprzyjemna atmosfera, i brak poszanowania zarówno dla pracownika jak i pacjenta jest druzgocący i stawia tę firmę w bardzo niekorzystnym świetle. Oczywiście wszelkie problemy z jakimi boryka się firma są wynikiem nieprofesjonalnego zarządzania, bo ryba psuje się zawsze od głowy...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medica Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
he

Jak chcą kogoś zwolnić to zawsze znajdą pretekst. Ja się niby sprawdziłam na okresie próbnym, bo przedłużyli mi umowę, ale po 5 miesiącach pracy okazało się, że jednak nie pasuje do zespołu. Problem tkwił w tym, że jak cyt." "cały czas siedzę i pracuję, i nie integruje się z koleżankami z działu" tzn. nie plotkuje z nimi, nie gadam o babskich sprawach, i nie zwierzam się np. z tego ile zarabia mój mąż, albo kogo będę gościła na święta, co postawię wtedy na stół i ile wydam na to kasy.

doga

Prawda, szybko usuwają tych co się nie sprawdzają na okresie próbnym

Witam jak wygladaja warunki pracy w Medica ,czy jest umowa o prace i auto jak z kasa ?czy ktos moze odpowiedziec

lili

na infolini stawki za godzine są bardzo niskie - szkoda gadać. Firma robi bardzo mylną iluzję na własny temat. Atmosfera, wynagrodzenie, traktowanie pracownika są na bardzo niskim poziomie-chociaż na rozmowie usłyszycie coś zupełnie innego. Na własnej skórze sie przekonałam i nie polecam.

ena

Wyczytałam, że infolinia jest dostępna 24 h/dobę, czy to znaczy, że pracuje sie na 4 zmiany w tym 2 nocne?

xxx

Nie licz na pracę w Gdyni , infolinia w Toruniu ma tańsze koszty utrzymania i pomału będą ją likwidować, obecni pracownicy dostaną propozycję przejścia do Torunia a jak nie to DOWIDZENIA...........

krasnal

Nie porównuj pracy i zarobków na wyspach z polską infolinią, co to jest NHS?

alice

wracam w listopadzie z GB i składam papiery do gdyni, pracowałam w cc w londyńskim biurze NHS, to co oferują w gdyni to w porównaniu z wyspami to jest rewelacja, no może poza pieniążkami

qwerty

Pogotowie mają tylko w Gdyni, w Toruniu nie ma szans.

emergency

jestem ratownikiem przed ukończeniem licencjatu, czy ktoś orientuje się, czy mogę znaleźć u nich w toruniu pracę, mam praktyki odbyte na sorze i zrobiony kurs dyspozytora cpr

Candy

Mają super siedzibę w Toruniu. Czy ktoś orientuje się, czy szukają tam do pracy? Od ludzi słyszałam, że jest bardzo OK.

exworker

Czy oddział w Gdyni nadal szuka pracowników na Infolinię? Kiedyś tam pracowałam i z tego co tu wyczytałam to otworzyli też infolinię w Toruniu.

Sama nie mam najlepszej opinii o tej firmie, ale to nie powód aby mieszać ludzi z błotem.To co tu piszecie (nie wszyscy) jest poprostu obrzydliwe. (usunięte przez administratora). Nie podoba się to się zwolnijcie- pracy na rynku jest dość, tylko trzeba dobrze szukać.

może trzeba się przyjrzeć kierownictwu, same koleżanki dookoła na stołeczkach na parterze i piętrze wywalają tych co mają z nimi na pieńku, oczywiście zdarzają się leserzy ale również wywalają dobrych pracowników...,grunt to (usunięte przez administratora) pani kierownik a będzie dobrze, najlepiej iść z nią na (usunięte przez administratora) już masz plusa, chociaż ostatni ma z kim chodzić wazelin nie brakuje........

nevercomback

z pracy w tej firmie mogą być zadowoleni co najwyżej pracownicy z działu \"NIE-INFOLINII\" na co wskazuje praktycznie brak rotacji w tamtych działach. Dziwne, że tylko na infolinie w kółko kogoś nowego do pracy szukają. I nikt mi nie wmówi, że w innych działach to pracują same ideały i to dlatego zasługują na stabilną pracę w tej firmie. A konsultanci to co może same narzekające lenie, nieuki, obiboki, niewykazujące kultury w stosunku do pacjentów, że tak lekką ręką zwalniani są z byle powodu z pracy.

nowy

a jak jest? moze chca zwiekszyc zaloge. Ciekawi mnie czy nadgodziny na zlecenie mozna robic.

Zostaw merytoryczną opinię o Medica Polska - Gdynia

Medica Polska