Opinie o Nexteer Automotive Poland w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nexteer Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nexteer Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexteer Automotive Poland w Tychy

juka

Witam. Dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę do tej firmy. Kolega, który w niej pracuje mówi, że jest super. A wy co mi powiecie na temat tej firmy?

hipolit
@juka

Tak różne są opinie, ale moja jest jedna: porządna firma. Nie ma co narzekać. Są ludzie, którzy myślą inaczej.. Ja bym raczej posłuchał kolegi, który tam obecnie pracuje ;)

qwerty
@juka

Bywało różnie.. Ale z czystym sercem mogę polecić. Bez pracy nie ma kołaczy.

flaczek
@juka

Bla bla bla. Zrzędy będą zrzędzić. Ja uważam, że firma jest w porządku.

Rudy z blok ekipy
@flaczek

Tak ale jeszcze lepiej by tam było jak by ta fabryka była zarządzana przez Ministra Jacka Sasina to byście tam zarabiali po 10 tysięcy i by ludzi przyjmowali a nie zwalniali to wina Tuska

I jak ci poszło?

Nash
@Nowy

Juka. Kup sobie zdrapkę "jak ci poszło" to się dowiesz. Zejdź na ziemię człowieku.

lozano42@wp.pl
@qwerty

Witam Jake są stawki godzinowe na stanowisku?

Aligator
@Nash

skąd te negatywne nastawienie? poszło doskonale. pracuje od lipca i jest bardzo zadowolony. może zazdrościsz, że ktoś ma lepiej od Ciebie? ;)

Aligator
@Nash

Muszka
@Aligator

aligator, no to super, ze Ci się udalo. Powodzenia w dalszych sukcesach w firmie.

wybuczany
@Rudy z blok ekipy

buuuu, temu panu już dziękujemy za to wszystko!

Kiniol

Automotive to neexter tak? Dzwonili do mnie w sprawie pracy i nie wiem co robić nigdy nie pracowałam na produkcji

Krzysiek
@Kiniol

Automotive to branża motoryzacyjna a Nexteer to firma, która do tej branży należy. Co należy robić? Przyjść na rozmowę do HR-u dowiedzieć się co Ci zaproponują. Jeśli chodzi o kulturę pracy oraz zarobki to jest znaczenie lepiej niż w innych firmach produkcyjnych. Praca jest lekka i wiele rzeczy się można nauczyć. Aktualnie wychodzimy z kryzysu po koronaworusie ale jak wytrzymasz do przyszłego roku to nie będziesz żałować. Regularne podwyżki, nagrody za zasługi, częste eventy i szkolenia to tylko kilka z licznych profitów pracy w naszej firmie.

Kuna10839

Jezu nie mogę słuchac tych bzur. Gdzie indziej dostaja 77gr i nie maja połowy dodatków poza wyplata podwyzki a wam malo?

Kary1
@Krzysiek

W pełni się zgadzam z tą opinią. Pracuje przyjemnie i dobrze płacą ;).

Olcia
@Kiniol

Ciężkie są zmiany ale teraz patrząc na nadgodziny przynajmniej wiem za co robię.

Mobik

Patologie są wszędzie, bo wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.

Karina
@Kuna10839

Ja to bym chciała dostawać więcej, ale sąsiadka mówi, że u nich wcale to lepiej nie wygląda na zakładzie.

adsdsda
@Kiniol

Pracuje się tak jak w normalnej pracy. Jest spoko.

jutro
@Kiniol

Opinie są podzielone, ale myślę, że warto samemu się przekonać jak naprawdę jest.

loko
@Krzysiek

Dokładnie tak było, a widzę, że tutaj opinie są mega podzielone. Dlaczego tak jest? Nikt tej prawdy nie powie w czasach internetu. Mnie sie dobrze pracuje.

zenon martyniuk
@Karina

Wcale nie zgadzam się ze wszystkim co mówią na spotkaniach dyrektorzy. Ale na miłość boską jest KRYZYS! Otwórzcie oczy. No trzeba być chyba debilem, żeby nie widzieć co się dzieje na świecie i w kraju. Ostatnia rzecz której potrzebujemy to szukanie nowej roboty. Amen

rozwiewamfejknewsy
@zenon martyniuk

Wasze ulotki to mistrzostwo manipulacji. Powinniście książke o tym napisać. Wstydzilibyście się tak kłamać. Naprawdę uważacie, że ludzie są tak głupi i uwierzą w te wszystkie "my ci dobrze" i "firma ta zła". Bez faktów, raz tak mówicie, innym razem co innego, jak wam pasuje. Podrzucacie fałszywe tropy, żebyśmy nie mówili o niewygodnych dla was faktach. Zaszczuć, zagadać, opluć i okłamać. Co to za metody z peerelu?

coma
@Mobik

jest jak jest i nie narzekam. Rozhulala się znowu pandemia, wiec lepiej trzymac swoje stanowiska w ryzach

stek bzdur
@Kuna10839

tych bzdur nie da się czytac już naprawde, przestancie i zajmijcie się soba. Spojrzcie w lustro i zastanowcie się czy komus reputacji tym nie psujecie.

hicior
@loko

lepiej się nie odzywać, potrzebuje w tej chwili pracy, a na nic innego nie mam perspektywy póki co.

janek
@rozwiewamfejknewsy

nikt bzdur nie pisze. prawdą jest, że firma jest mega spoko, a to właśnie ty rozsiewasz jakieś plotki...

super
@Kiniol

premia jest, dodatki są, super atmosfera - czego chcieć wiecej?

uśmieszek
@hicior

raz jest dobrze, raz troche gorzej, ale to chyba w kazdej pracy tak jest. nie moze byc wiecznie dobrze przeciez

Iksde

Na jego miejscu wytoczyłbym ci proces cywilny. Być może komuś życie rujnujesz pisząc plotki w internecie. I nie, nie jesteś anonimowa w internecie.

JataksamojakTy
@Iksde

plotki nie są dobrym sposobem, by dowiedzieć się czegoś o firmie. jeśli chcesz kandydować to po prostu spróbuj i tyle. sam się przekonasz. znajoma tam pracuje i jest super

Jaguś
@JataksamojakTy

Plotkom nie warto ufać. Trzeba się samemu przekonać. Ja nie narzekam.

xxxx
@JataksamojakTy

uwzięli się Ci ludzie bardziej na tę firmę, niż voldemort na harrego pottera. dosłowniej się nie da. dramat, jak oni mogą spojrzeć po ludzku w lustro?

futrzasty
@Iksde

nikt nie jest anonimowy w interncie, wiec warto jednak zwracac uwage na to co się piesze, bo można latwo się przejechac.

nuka
@Iksde

no nie popisał się ten anonim wcale a wcale. wcześniej gdzieś nawet screena z tej "opinii". no niefajnie tak psuc opinie firmy, ktora naprawde jest super. bys sie kiedys za to wstydzil.

chcesiedowiedziec

Dostałem propozycje pracy w tej firme jako operator maszyn, jak wygląda taka praca ? ?

chcesiedowiedziec

Aż tak źle ? Może coś więcej napisz ?

NICK
@chcesiedowiedziec

Ja też chętnie wysłucham co masz do powiedzenia. Opinie są podzielone... A ja chętnie przeczytam wypowiedź dwóch stron.

Typ
@NICK

Ja jestem zadowolona, fajni szefowie, fajna pensja. Wszystko git.

Coolasek
@Typ

super wszystko, placone za wszystko. nie moge narzekac

zadowolony_pracownik
@chcesiedowiedziec

Firma jest nastawiona przyjaźnie do pracownika, cenią każdego dobrym awansem jeśli pracujesz ciężko i starasz. Polecam!

luzbluz
@chcesiedowiedziec

mega polecam firme, fajne wyjazdy sluzbowe i dodatkowo platne nadgodziny. Nic tylko lec i się tam zatrudnij.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nexteer Automotive Poland? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierownik Projektu / Kierownik Budowy
MKL BAU sp. z o.o.
kulpa

Czy są dodatkowo tam płatne nadgodziny? Jak ze stawkami? Premie są? Dostałam ofertę pracy, ale sama nie wiem… Czy się po prostu zgadzać. Dajcie koniecznie znać w komentarzach, ale konkrety. A nie: Super jest itd..

janosik
@kulpa

Jak najbardziej - płatne są 100% w weekendy. Spotkałam się z jedną firma, gdzie nadgodziny były po prostu wybierane, a tu jest super, bo płatne normalnie. Premie czasem wpadną, fajna atmosfera. Koniecznie to przyjmij, a się nie zawiedziesz :)

gangrena
@kulpa

nigdy nie byłem tak szczęśliwy z takiej pracy. To najlepsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała.

Kinia
@kulpa

Stawki są super, premie są. Szefowie wyrozumiali, ciepła atmosfera, wszyscy są do siebie bardzo sympatyczni i przyjaźni.

pracownikx
@kulpa

bardzo ciepla i przyjazna atmosfera w firmie. Nie ma na co doczekac - dolacz do nas :)

Alwaro

Mam możliwość zatrudnienia , pracują w Nexteer ładne dziewczyny ?

Blablak
@Alwaro

powinieneś pracować, a nie patrzeć i zajmować się ładnymi dziewczynami ;) jakbyś chciał pracowac to pracuje sie fajnie

@Blablak

Hahahah morda młody !! Cóż życzymy lepszych frustracji :)

Blablak
@Piotr

Może grzeczniej trochę? Jesteś niesympatyczny i chyba masz troszkę niesympatyczny wyraz twarzy ;)

Początkujący inzynier

Witam czy oreuentuje się ktoś jakie są zarobki na poziomie początkującego inżyniera, bądź w czasie studiów, czy zaraz po nich . Czy w obecnych trudnych czasach są programy studenckie czyli sponsorwanie studiow pracownikom . Dziękuję że merytoryczne odpowiedzi

Rudy z blok ekipy

Nexteer Automotive Poland w Tychach to najlepsza firma bardzo miła atmosfera kultura osobista pracowników na bardzo wysokim poziomie i przede wszystkim bardzo dobrze wykwalifikowana kadra kierownicza.Nexteer jest firmą która docenia pracowników za ich produktywność a przede wszystkim jest to firma z ludzkim podejściem dla człowieka w czasach pandemii koronawirusa polecam praca w tej firmie to najlepsze co może nas spotkać

kakos
@Rudy z blok ekipy

Tak, popieram Twoje zdanie. Bardzo dobra firma ;)

kajkoikokosz
@Rudy z blok ekipy

ja tam nie narzekam na nic. jest bardzo spoczko. wyplata na czas. no i ochrona podczas pandemii covid.

@Rudy z blok ekipy

Kiedy do ciebie dzwonili? Musiało to być jakiś czas temu.... na chwilę obecną kilkadziesiąt osób z agencji nie będzie miało przedłużonej umowy, no chyba że myślisz o stanowisku biurowym wtedy co innego pewnie szukają

absdhsjd

Witajcie moi mili. Możecie mi powiedzieć jak się to w końcu rozwinęło z tym strajkiem? Co z tą Solidarnością? I przede wszystkim jak się pracuje tam w końcu? Opinie są mega podzielone.... Dzięki z góry!

perfecto
@absdhsjd

Bardzo się w przyjemnej, sympatycznej i miłej atmosferze. Nikt nie obrabia Ci czterech liter za plecami, jak są problemy to idzie porozmawiać jak z normalnymi ludźmi. Wypłata jest godna podziwu i mnie bardzo zadowala, nigdy nie miałem lepiej.

Niewiadome
@absdhsjd

Nikt nic nie wie na ten temat. Jak głośno się szybko zrobiło, tak równie szybko ucichło...

lopa

Wolę siedziec cicho. Po co się wychylać.

japa
@lopa

dokładnie tak, po co się wychylać... potrzebuje pracy i tyle.

Pan D

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca jako wózkowy w tej firmie.polecacie czy też nie

Jacek
@Pan D

Też mnie to ciekawi, zastanawiam się jaka jest stawka na tym stanowisku i czy oprócz podstawy można tu liczyć na jakieś premie. Mam nadzieję że ktoś z Nexteer Automotive Poland niedługo powie coś więcej na ten temat.

Trr
@Jacek

Jakieś premie są, koło dwójki się zakręcisz z premiami mniej więcej, szału nie ma.

polecanko
@Pan D

Bardzo polecam prace w tej firmie. Jest sympatyczna atmosfera, dobre zarobki, przerwy mi nikt nie bierze tak jak to miałem w poprzedniej firmie. Jest gites majonez.

JanKowalski
@Jacek

Jasne, że na premie można liczyć. Trzeba się starać i będzie wszystko w jak najlepszym porządku.

makaroniarz
@Pan D

Tak! Najbardziej polecam na świecie tą firmę. Wypłata na czas, a nie tak jak w poprzedniej firmie... Dostawałem nawet 2 tygodnie później, co jest nie zgodne z kodeksem pracy. 3 razy TAK.

AbstraLuz

Czy ja wiem? Różne są opinie na ten temat. Strasznie podzielone. Najlepiej siedzieć cicho i zobaczyć jak tak naprawdę jest po czasie...

Kazik

Polecam, bardzo polecam. Same plusy +++

Jak tam sytuacja w Gliwicach? Pracują ostro na trzy zmiany?

Len ka

Ok, piszcie co chcecie, bo o żadnym zakładzie w Tychach nie ma pozytywnych opinii, a jednak ludzie pracują.... Ja pracowałam w Firmie na terenach paręnaście lat i też opinie zerowe.... A jednak mi odpowiadało... Ale potrzebna mi zmiana.... Chce się dowiedzieć jak jest z przerwą w nexteer, ile trwa i czy jest jedną? Tylko tyle.... ???? No chyba, ????że ktoś coś chce dodać od siebie?

Bogdan Boner
@Len ka

4 miesiące temu była jedna dwudziestominutowa, ale z wyraźną sugestią osób na wyższym szczeblu, że powinno się wrócić wcześniej niż po tych 20 minutach.

Len ka
@Bogdan Boner

Bogdan, a coś więcej napisz, pracujesz tam jeszcze?

@Len ka

Witam co do przerwy to jest jedną, ile trwa 15 minut. Chociaż czasami się zdążą ze jej nie będziesz miał. Nikt tego nie powie ale tak jest. A czasem będziesz musiał sobie ją wypracować. Tak naprawdę to jedyny minus tego zakładu. Pozdrawiam

Przerwa trwa 20 min. Nigdy się nie spotkałem zeby ktos mi ja zabral.

Tl

Na której lini nie ma przerwy?

Bartek

Cześć, mógłby mi ktoś odpowieiedzieć o pracy w nexterze? Tzn. Co się tam robi, jak wyglądają zarobki i jak jest z weekendamip ponieważ na olx zauważyłem że przyjęcia robią.

@Bartek

Produkuje się tam układy kierownicze do takich marek jak BMW Fiat Peugeot a co do pracy zależy gdzie się trafi najlżejsze są tzw obróbki a najgorsze są Assist Sensor i Grey room czyli prace montażowe weekendów przeważnie wolne chyba że się coś odrabia ale przeważnie w sobotę i na rano a co do zarobków standardowe 17 zł/h brutto plus premię gdzieś od 2100-2500 na miesiąc można zarobić zależy od miesiąca

Heisenberg

Ale wszędzie są takie stawki na terenach przemysłowych jak według ciebie za mało to zawsze możesz wyjechać za granicę za robotą

Ox

Czy 4b już ruszyło? Czy dalej na 3 zmiany

Karinka
@Ox

O 4B nic nie słyszałam e nam chciał od października zrobić 7C

Arczi
@Karinka

Słyszałem, że w Gliwicach pracują w systemie 3MMC, ktoś potwierdzi?

Mateo1234

Witam , mam pytanie czy ma ktoś może numer do przewoźnika z Nexteer który wozi z Oświęcimia ?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Nexteer Automotive Poland? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Hf

Urlop sie bierze

Heisenberg

Jest wolnym ale trzeba odrabiać

xxx

Wie ktoś kiedy będą przyjmować agencyjnych? Czy nikt dalej nic nie wie

Janusz Tracz Biznesmen
@xxx

Z tego co słyszałem do końca tego roku mają nie przyjmować

Kizz
@xxx

Raczej nie będą,(usunięte przez administratora)kasę z tarczy antykryzysowej i zmieniają ludziom grafiki żeby pracować do soboty za 80% żenada.A miało być poniedziałek-czwartek do lipca,mistrzowie sucharów.W dodatku nie poinformowali ludzi że wracają do pracy z stawką 80% i nie dali żadnych dokumentów ani kartki czy się na to zgadzamy. A co związki robią? Jak zwykle nic.

Kuba
@Janusz Tracz Biznesmen

A ja słyszałem że za miesiąc maja zatrudniać

Janusz Tracz Biznesmen
@Kuba

To tylko ploty bo z tego co wiem to osobom którym się w lipcu kończy umowa to nie przedłużają

fast

Mi tam sie podobala robota troche nudna ale tak bywa..i obiady nawet dobre.Szkoda ze mnie zwolnili bo przez agencje ciezkie czasy ida

Dokladnie 240 osob majacych umowe przez agencje pracy.

dzimi

hejka a jak wygląda praca w magazynie

Zostaw merytoryczną opinię o Nexteer Automotive Poland - Tychy

• Jak się pracuje w Nexteer Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Nexteer Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexteer Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 49 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nexteer Automotive Poland