Opinie o Nexteer Automotive Poland w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nexteer Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nexteer Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexteer Automotive Poland w Tychy

Podobno szykują się mega podwyżki. Nowo przyjęci mają dostawać na start 19zl!

Andżelika
@Adam

Bzdury piszesz. Nikt tyle nowemu nie da.

Holmes ta od kropli krwi hihih
@Andżelika

Ja bym dala ...;-)

Mati

A jakie opinie o kontroli jakości?

Szymon

Czy do niskich stawek wynagrodzenia, o których wspomniałeś ,są przewidziane jakieś premie?

ursus

Bizon wrócił do Nexteer-a ?

Polish aplle - Onion

U nas w Firmie produkcyjnej tak samo - nie udało się podnieść podstawy tym pracownikom przodowym. Wszystko w premie które ucinają przy każdej możliwej okazji.

Witam, w internecie znajduje się oferta dotycząca stanowiska operatora maszyn, są tam podane zarobki około 4000 zł brutto, czy trzeba coś umieć czy wszystkiego uczą na miejscu?

Ktoś

Byłem, w tej sprawie i powiedziano mi, że doświadczenie mile widziane, ale wszystkiego nauczą, jeśli nie miałeś/aś styczności :)

szym

Ja z pracy w Nexteerze (PE MECH)jestem bardzo zadowolony - ciekawe obowiązki, szybko rosnąca struktura i duże możliwości rozwoju.

kkk
@szym

Zarobki przecietne, szefowie wzieci z plantu i wychodzi brak doswiadczenia w R&D, paru ogarnietych gosci odeszlo z firmy albo chocby do innego dzialu. Ogolnie bez rewelacji.

macro
@szym

W PE MECH bardzo potrzebny jest Brexit :)

nowy

pracują u was jakieś śliczne i wolne kobiety

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nexteer Automotive Poland? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierownik Projektu / Kierownik Budowy
MKL BAU sp. z o.o.
Pisarzowska

O której jest przerwa śniadaniowa rano?

asd
@Pisarzowska

popołudniu

@Pisarzowska

różnie, zależy od linii itp. Przeważnie 8:20-9:00

Patryk

Dobry Wieczór Mam pytanie odnośnie pracy w Nexteer Automotive w dziale R&D. Jak wyglądają zarobki w tym dziale na stanowisku inżyniera CAE. Na kwoty rzędu 8.5 - 9k brutto można liczyć czy raczej odpada (5-letnie doświadczenie na identycznym stanowisku w automotive). Jak oceniacie pracę w tym dziale, jakie plusy/minusy? Czy to jest praca na własne potrzeby/rozwój oddziału w Tychach czy może tylko jako support dla innych lokalizacji (tania siła robocza)? Będę wdzięczny za konkretne i merytoryczne opinie.

Zaintersowany

Witam jestem zainteresowany pracą. Do tej pory pracowałem jako operator wózka widnego, mam uprawnienia udt i doświadczenie w pracy na wózkach czołowych. Interesuje mnie praca jako operator lub pracownik produkcji. Stąd moje pytania: Gdzie mogę popytać o pracę do tej firmy? Jak wygląda wynagrodzenie? Ile jest podstawy ile premii miesięcznej? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio pod firmą czy przez pośrednika? Czy soboty są pracujące, a jeśli tak to jak płatne? Na jakie bonusy można liczyć poza wynagrodzeniem?

waldemar

na jaką pensje +/- można liczyć na stanowisku managera? dziekuje

@waldemar

6-9k brutto.

miczigan

Jak to mowia na pietrze na nowej hali: 'Gdzie bedziesz mial tak wiele za tak niewiele?'...

Paulina

@Operaror, czy zechciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź o firmie Nexteer Automative Poland? Pracowałeś tam, bądź dalej pracujesz? Co podobało się Tobie w tej firmie pomimo negatywnego komentarza jaki dodałeś? Czy znajdą się tu osoby, które pomyślnie przeszły etap rekrutacji i wypowiedzą się na temat pracy w tej firmie?

Tyle osób na rozmowach a prawie nikt nie chce robić???

M5b
@anonymous

W moim przypadku czekałem na telefon kiedy zaczynam pracę, nigdy go nie dostałem. Zmarnowałem jedynie czas czekając na odpowiedź.

Ar
@M5b

A zaproponowali ci prace i nie dali znać kiedy czy poprostu nigdy nie oddzwonili po rekrutacji?

Paulina

@anonymous, czy Ty również odbyłeś rozmowę rekrutacyjną w Nexteer Automotive Poland? Powiesz coś więcej na ten temat? Jaki był jej przebieg, czego konkretnie się dowiedziałeś? @Andrzej, możliwe, że to co piszesz ma w sobie dużo prawdy. Dla kogo jest więc według Ciebie praca w Nexteer jest odpowiednia? Dla osób o jakich umiejętnościach, cechach charakteru?

Adamwlk

Czy wczasy pod grusza sa wyplacane pracownikom pracujacym pod agencja koledzy kazali mi zlozyc wniosek ale przelewu nie mam wiec pytam

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę a później narzekają!

Paulina

@Waldi, @Adam, słyszeliście, że Nexteer Automotive Poland ma opinię dobrego pracodawcy. Napiszecie tutaj proszę, co konkretnie słyszeliście i czy informacje pochodzą od pracowników tej firmy? Bardzo zależy mi na Waszej odpowiedzi, gdyż jest to cenna wskazówka dla tych, którzy chcieliby tam pracować.

Zaciekawiona1233

Witam dostałam propozycję pracy w Nexteer i mam do wyboru dwa systemy pracy 4b i 6 b chciałabym uzyskać informacje który lepszy? Z góry dziękuję za informację.

Słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy!!

Olek

Tak rzadko zaglądacie na forum? Jaki jest powód?

Waldi

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba docenić pracę a nie narzekać!!

Mnich galicyjski

Opinia odnoście pracy inżynierów i specjalistów. Atmosfera: przeważnie zdecydowanie zła, duże obciążenie pracą, presja przełożonych, brak realnego wsparcia, dużo jałowego pseudo-korporacyjnego gadania. Dużo młodych managerów z wypranym mózgiem i ambicjami jak himalaje. Stosunkowo nieźle jest w Centrum Kompetencyjnym bo tam ludzie poprzychodzili z innych firm i się nie dają, ale porównując to z innymi firmami to też szału nie ma. Pensja: Przeciętna. Generalnie jak nie wynegocjujesz sobie czegoś sensownego na starcie to potem jest kiepsko. Benefity: nic specjalnego. Jakieś ubezpieczenie zdrowotne i fundusz socjalny, zniżki na bilety do kina czasem... Premie i podwyżki: Raz są raz ich nie ma. Teoretycznie powinny być co pół roku lub co roku po ocenie pracownika. W praktyce można odnieść wrażenie że firma robi wiele by ich nie wypłacać lub wypłacać niskie. Sam system przyznawania podwyżek i premii jest niejasny, niezrozumiały a w praktyce go nie ma. Możliwości rozwoju: w zasadzie są. Firma zatrudnia ciągle ludzi a rotacja pracowników jest spora wiec ambitny człowiek ma szanse na awans. Oczywiście awans okupiony utratą życia prywatnego. W firmie pracuje wielu studentów, wielu z nich zostaje na etat po studiach. niektórzy z nich dorobili się już stanowisk managerów. Ma to wady i zalety. Zalety: bo są dowodem na to że można się tam rozwinąć a wady bo ci ludzie nie znają niczego poza Nexteerem i są przez niego ukształtowani. (Taka mała patologia). Średnia wieku: Trudno powiedzieć. Dominują ludzie młodzi przez 35 rokiem życia. Myślę że większość ma około 25-30 lat. Wśród managerów czasem średnia jest trochę wyższa. Wada: nie ma się od kogo uczyć. Zaleta: można sobie znaleźć męża lub żonę ;-) Porady: Nie daj sobie wejść na głowę. Nie bierz problemów na siebie jeżeli nie musisz. Raczej nikt ci nie pomoże. Team work to teoria.

Pent
@Mnich galicyjski

Maja jakis dzialajacy numer do kontaktu, bo ten ze strony nie dziala

Zostaw merytoryczną opinię o Nexteer Automotive Poland - Tychy

• Jak się pracuje w Nexteer Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Nexteer Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexteer Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 49 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nexteer Automotive Poland