Opinie o Nexteer Automotive Poland w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nexteer Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nexteer Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexteer Automotive Poland w Tychy

Paulina

@Adam Czy próbowałeś rozmawiać na temat umowy o pracę ze swoim przełożonym? Jeżeli jesteś dobrym pracownikiem i pracujesz dla firmy już dłuższy czas, może istnieje na to jakaś szansa? Opisałeś dokładnie warunki panujące w firmie, ale nic nie napisałeś na temat rozmowy kwalifikacyjnej. Czy rozmowa kwalifikacyjna jest wymagająca? Z ilu etapów się składała i w jaki sposób sprawdzana jest znajomość języka?

@Paulina

Na temat umowy już nie jeden próbował rozmawiać i nie ma takiej opcji. Chyba że zwalnia się jakieś miejsce na etacie bo ktoś się zwalnia albo odchodzi na macierzynski. W innym wypadku nie ma szans. Już czasem wola siebie wkopac i mieć gorszego ale tańszego pracownika. Jeśli chodzi o rozmowę to zależy do jakiego działu i jak pilnie potrzebują pracownika. Osobiscie umawialem się przez telefon na rozmowę. I po rozmowie od razu zaproponowali mi pracę. W moim wypadku angielski był sprawdzany w trakcie rozmowy. Krótka wymiana zdań po angielsku. Nic skomplikowanego ale po prostu szybkie sprawdzenie czy umiem się dogadac

doblo

wiecie coś na temat tej premii transportowej do końca maja ma byc ponoć wynegocjowana ale wiecie coś o kwotach komu bedzie przysługiwać itp

@doblo

ja zadzwoniłem do solidarności i wszystko wiem

Paulina

@Prawde wam powie Napisz proszę na jakiej zasadzie przyznawane są premie w firmie Nexteer Automotive Poland? Jak wygląda system premiowania pracowników i rozliczania nadgodzin? Napisz proszę jak kształtują się ceny wyżywienia pracowniczego i czy można liczyć na bezpłatny obiad? @Irek Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej próbowałeś negocjować wyższą stawkę? Na jakim stanowisku pracujesz i jaka stawka by Cię satysfakcjonowała?

Irek

Wysokość wynagrodzenia zawsze jest tym punktem spornym między firmą a pracownikiem. Może przy braku ludzi zaczna podnosić?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nexteer Automotive Poland? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
jakajakaja

przez jaką agencję można się zatrudnić do nexteera?

agencje
@jakajakaja

Randstad, Manpower, Adecco.

Iza

Chyba niektórzy próbują czarować. Jeśli macie umowę i ustalone warunki finansowe to nie widzę żadnego problemu!!!

Paulina

@Łuki - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Nexteer Automotive Poland? Jak oceniasz warunki zatrudnienia, które są oferowane na Twoim stanowisku? Czy firma zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Łuki
@Paulina

No akurat w moim przypadku pod firmę przeszedłem po 5 miesiącach pracy pod pośrednikiem. Ogólnie przyjęte jest że biorą po 6 miesiącach no ale różnie bywa czasem trochę wcześniej tak jak w moim wypadku a znam chłopaka który ma teraz przejść pod firmę a pracuje 11 miesiąc. Ogólnie przechodząc pod firmę stawka mi się nie zmieniła która wynosi na chwilę obecną 14 zł brutto. No co tu więcej mówić jeśli ktoś chce tu pracować to będzie pracował no a jeśli nie no to raczej go na siłę nie będą trzymać.

Madzia 123

Witam! Chciałabym przyjąć się do zakładu Nexteer w Tychach na produkcję czy może mi ktoś napisać jak Wam się tam pracuję?

Łuki
@Madzia 123

Na początku ciężko ale z czasem idzie się przyzwyczaić.

Paulina

@gość123 - wspominasz, że Nexteer Automotive Poland zatrudnia studentów na stanowiska asystenckie - czy pracodawca umożliwia elastyczne godziny pracy? Czy w trakcie praktyk są organizowane kursy/szkolenia? Na jakim poziomie wymagany jest język obcy?

hela

trzeba ciężko dźwigać? (kobiety)

fgg

są jakieś kursy językowe dla pracowników?

gość123

Jeśli chodzi o prace w biurze jako asystent to umowa zlecenie i stawka uzależniona od roku studiów na którym jesteś i później wg doświadczenia w tej firmie. Na asystentów są zatrudniani tylko i wyłącznie studenci, a później zależy w jakim dziale, ale mała szansa na umowę o pracę (chyba, że miejsce się zwolni). Ogólnie robisz wszystko co Ci wcisną, można się wiele nauczyć, ale z czasem jest bardzo dużo obowiązków. Jeśli chodzi o język to codziennie ma się z nim styczność, to samo jeśli chodzi o excel.

Paulina

@liliput, proszę zamieszczać komentarze na temat pracy w Nexteer Automotive Poland, a nie na temat poszczególnych osób.

Ciekawy pracy

Witam. Zastanawiam się nad pracą w firmie Nexteer. Proszę kogoś o rzetelną informację. - czy praca przez pośrednika wynosi tylko 6 miesięcy i potem dostaję się umowę bezpośrednio pod firmę ? - Jakie są warunki socjalne ? (wakacje pod gruszą, premie roczne itp.) - czy pod hasłem nadgodziny widziane są soboty robocze a nie praca np.: po 10h ? - ile można średnio zarobić miesięcznie mając 14 zł/h brutto plus premię ? - czy występuję podwyżki związane np. z przedłużeniem umowy ? Z góry dziękuję za opdowiedź

ludi

czy jest przewoz pracownikow do firmy neexter

Help

Witam, zastanawiam sie nad przyjęciem na wózki widłowe, wiec pytanie jak mniej wiecej tam wygląda praca na tym stanowisku, atmosfera, oczywiście zarobki (randstad) jakie umowy i czy przenosza pod naxteera? Z góry dzięki.

c

@ ja - z tegop co mi wiadomo chyba jest na własną ręke przejazd, ale moze mam nieaktualne informacje?

czy jest przewóz pracowniczy do firmy nexteer ?

czy jest przewóz pracowniczy do firmy nexteer ?

Miras

Witam, jestem świeżo po studiach i chciałbym się dostać do pracy w Nexteer. Czy bez doświadczenia jest jakakolwiek szansa na zatrudnienie? Jak wygląda praca biurowa na najniższych szczeblach? Trzeba dobrze znać angielski? Gdyby się to nie udało - gdzie można się rekrutować na produkcję? Proszę o odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Nexteer Automotive Poland - Tychy

• Jak się pracuje w Nexteer Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Nexteer Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexteer Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 49 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nexteer Automotive Poland