gagalon

Tychy

gagalon

Opinie o gagalon

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

maskra

Masakra. Pani menago iwona bardzo ciekawa osoba, ale powinna raczej pracować gdzieś indziej z dala od ludzi. Chore zadania wymyślane po to by coś robić, syzyfowe prace za gówniane pieniądze, firma powinna nazywać się SYZYF. POWALONA FIRMA

LESZCZ
@maskra 04.10.2013 10:07

P. I. Też ciężka osoba ale kto z kim przystaje..... Ale zewnętrznie fajna kobitka

tomek

Zastanawia mnie fakt. Dlaczego co chwilę są przyjęcia do pracy? To chyba musi jakoś świadczyć o firmie ! Mówią ze nie chce się pracownikom pracować ale to musi siedzieć glebie .... we firmie.

LESZCZ
@tomek 01.07.2016 11:58

Tak to Prawda P. B czasem nie do zniesienia P. Z. Zawsze łagodzi sytuację. Trzeba się nad wiać a ja kogoś coś boli tolepiej nie wspominać. Chcesz iść na urlop to musisz sobie załatwić kogoś na zastępstwo żenada. No i do tego te chore obciążenia stratami i rankingi który sklep lepszy nie wspomnę o testach.

Danuta

@anonymous, jeśli wiesz coś w temacie nowych rekrutacji w firmie Gagalon to zachęcam Cię do podzielenia się z nami nowymi informacjami w tym wątku! Z miłą chęcią dowiemy się również najnowszych wieści o obecnym rozwoju tej firmy!

Ktoś

Kiedyś pracowałam no cóż nie jestem leniem wiec pracowało mi sie ok.... Ale fakt jest taki że jak na taki zapierdziel to gowniane pieniadze najnizsza krajowa plus premia pod stołem

anonymous
@Ktoś 10.09.2017 23:39

Premia pod stolem?? Zart chyba

byla klientka

Czy w kazdym gagalonie tak wscipskie sa pracownice jak na Tychy-Czułow? tez za to maja placone ? zrobcie cos z tym bo bedziecie tracic klientow nie pozdrawiam

Danuta

Jak obecnie rozwija się firma Gagalon w Tychach, czy możecie napisać coś o nowych miejscach pracy w tej firmie, a może pracownicy tej firmy mogą podzielić się swoimi opiniami? Zapraszam was do pozostawienia nowych wypowiedzi na tym forum, wszelkie aktualności dotyczące pracy w firmie Gagalon będą tu bardzo pomocne dla innych!

Klient1234

Ja się nie zgadzam!!! Byłem w sklepie w Tychach pierwszy raz na zakupach tuż po otwarciu. Pani Iwona wtedy była od początku na tym sklepie. Zawsze miła, uśmiechnięta. Dobrze doradziła w wyborze alkoholi, konkretna i rzeczowa kobieta. Opinię powyżej pisała chyba niezadowolona BYŁA pracownica. Moi znajomi również są zadowoleni z jakości obsługi i cen.

Janek
@Klient1234 03.03.2014 14:56

Zrozum różnicę pomiędzy klientem a pracownikiem...

Danuta

A czy Gagalon dla swoich pracowników zapewnia umowę o pracę? Jakie są godziny pracy w tym sklepie? Kto jeszcze wypowie się o tym pracodawcy? Nic pozytywnego nie przychodzi wam na myśl?

szoncherek

zamykaja 3 sklepy ale pracownikom dalej nie dadza zarobic nie pozdrawiam

anonymous

Odradzam pracy pracownik placi za skradziony towar co lepsze przyznawane mu sa dane alkohole i jesli konczy sie termin musi wciskac klientom bo jesli sie przeterminuje musi za to placic a o podwyzkach nie ma co myslec

Był ktoś na rozmowie w gagalon? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

Obóz pracy

(usunięte przez administratora)... Odpowiedzialność materialna za skradzione rzeczy i za wszystkie uszkodzenia , firma nie ponosi z tego tytułu żadnych strat ponieważ pracownik jest nimi obciążony. Pracują tam tylko kobiety które dziennie podnoszą 100% więcej niż kobiety powinny. Premia jest uznaniowa ( im bardziej lubi cię szefową tym więcej zarabiasz) szefowa bardzo humorzasta, zawsze coś jej się nie podoba, bardzo nie lubi kobiet zależnych i posiadających dzieci ... (Sama ich nie ma więc się wyzywa) w gagalonie musisz zrezygnować z życia osobistego musisz być dyspozycyjny i każdego dnia pracować w innych godz

Zostaw opinię o gagalon - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gagalon