gagalon

Tychy

Opinie o gagalon

Ktoś

Kiedyś pracowałam no cóż nie jestem leniem wiec pracowało mi sie ok.... Ale fakt jest taki że jak na taki zapierdziel to gowniane pieniadze najnizsza krajowa plus premia pod stołem

tomek

Zastanawia mnie fakt. Dlaczego co chwilę są przyjęcia do pracy? To chyba musi jakoś świadczyć o firmie ! Mówią ze nie chce się pracownikom pracować ale to musi siedzieć glebie .... we firmie.

Obóz pracy

(usunięte przez administratora)... Odpowiedzialność materialna za skradzione rzeczy i za wszystkie uszkodzenia , firma nie ponosi z tego tytułu żadnych strat ponieważ pracownik jest nimi obciążony. Pracują tam tylko kobiety które dziennie podnoszą 100% więcej niż kobiety powinny. Premia jest uznaniowa ( im bardziej lubi cię szefową tym więcej zarabiasz) szefowa bardzo humorzasta, zawsze coś jej się nie podoba, bardzo nie lubi kobiet zależnych i posiadających dzieci ... (Sama ich nie ma więc się wyzywa) w gagalonie musisz zrezygnować z życia osobistego musisz być dyspozycyjny i każdego dnia pracować w innych godz

Klient1234

Ja się nie zgadzam!!! Byłem w sklepie w Tychach pierwszy raz na zakupach tuż po otwarciu. Pani Iwona wtedy była od początku na tym sklepie. Zawsze miła, uśmiechnięta. Dobrze doradziła w wyborze alkoholi, konkretna i rzeczowa kobieta. Opinię powyżej pisała chyba niezadowolona BYŁA pracownica. Moi znajomi również są zadowoleni z jakości obsługi i cen.

maskra

Masakra. Pani menago iwona bardzo ciekawa osoba, ale powinna raczej pracować gdzieś indziej z dala od ludzi. Chore zadania wymyślane po to by coś robić, syzyfowe prace za gówniane pieniądze, firma powinna nazywać się SYZYF. POWALONA FIRMA

Zostaw opinię o gagalon - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gagalon