Huf Polska

Tychy

Opinie o Huf Polska

Gosia

firna bardzo dobra była jeszcze 5 lat temu a teraz uciekają młodzi składaią papiery do GM przyjdą Ukraince.Araby to będzie norma 150% i te zarobki wsam raz do nich dostosowane.! baczność!!!

Anonim
@niewolnik 25.09.2016 19:26

A ten Rudy Marek.K teraz pracuje w Bosie tzn nie pracuje bo nic nie kuma jedyne co potrafi to ślinić się na baby i obmacywać dwie liderki ???????? A resztę zmiany mobingować i traktować jak śmieci.

Ala
@Anonim 10.09.2017 08:47

Marek.K. na opinie Bos sobie zobaczcie co tam o nim wypisują.

ona

Na jaki mozna liczyc wynagrodzenie za lidera zmiany

Bad boy

nie lubie boguslawy malawy z ledzin.

Bad boy
@Bad boy 01.12.2017 21:27

To nie prawda proszę o usunięcie tego postu zawartego bo ta pani jest wporzadku

Magazyn

Patologia jesteśmy od lat :)

Ona

Same chamy pracujące na magazynie!!!! Myślą, że mogą wszystko, Co drugie słowo kur.... Ja pier..... Co za dno widać że sama patologia tam pracuje...

nemo

Nie szanują pracowników, facet z BHP poniża, przerośnięte ego.

anonymous
@nemo 03.10.2017 20:00

chyba to nie z bhp

daro

monitoring non stop - tzn jesteś obserwowany przez rodzinne kierownictwo, nie polecam

lll

Waldemar "Kiepski" pan porządkowy

Ola

???? A uważać trzeba...

Mistrz Lakiernik

To widzę że bardzo nie cacy ta firma.

Mistrz Lakiernik

To widzę że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ta firma.

Czesc, a jak ksztaltuja sie zarobkikierownikow lub pracownikowbiurowych?

wazelina

Praca w huf była fajna ale kiedyś . Teraz jest okropnie! Pracownik rotuje po całym danym dziale, a nawet po całym zakładzie. Szary pracownik jest wyzyskiwany! Nie jest tajemnicą iż w zakładzie panuje mobbing! Urlopy są niechętnie przyznawane. Brak parkingu , szary pracownik musi parkować przy Hiltonie. Często przerwy są przekładane np. przychodzimy na 6 rano a już o 8 musimy iść na przerwę bo np. jest awaria linii itp. Coraz większy nawal obowiązków , pracy. Zawieszki z częściami mają co jakiś czas dokładane obłożenie , ciężko zdejmuje się części, bo są bardzo zalane klarem o adapterach już nie wspomnę. Ogólnie chaos, brak jasno wytyczonych obowiązków dla szarego pracownika. Gdy jest dany problem zgłaszany niestety - jak kamień w wodę- jest bagatelizowany , dopiero gdy wyjdzie reklamacja biurowce ,,latają jak kot z pęcherzem ,, szukając winy w pracowniku ...i kończy się to zazwyczaj brakiem premii . Premia w ciągu całego roku była tylko raz cała! Niemiłe są stosunki pomiędzy poszczególnymi działami- lakiernia najeżdża na montaż -że przez nich reklamacje, montaż na lakiernię że buble malują itp. Najgorsze jest to że biuraliści z poszczególnych działów też nie potrafią się dogadać poprzez co, szary pracownik ma mętlik w głowie bo kogo ma słuchać??!! RADA DLA NOWYCH --chcesz się ustawić? zaopatrz się w wiadro wazeliny i mierz wysoko o ile Ci sumienie pozwoli, bo uczciwością dorobisz się -ale wrzodów na żołądku hihi

Szczery
@wazelina 18.04.2017 20:20

A wiedziałaś czemu pod Hilton trzeba parkować ? Bo budują parking ...aktualnie stoi za firma a dostanie pozwolenia na budowę nie było łatwe ....

Olka

To prawda wszystko zależy na jaki dział się trafi i z jakimi ludźmi. Jednak głównym problemem jest brak parkingu. A właściwie, dla sprostowania, parking pod firmą jest tylko dla kierowników, natomiast dla całej reszty parking hufa jest 2 przystanki dalej, co jest chyba żartem ze strony firmy!

SZCZERAbezpośrednia

Kasa fajna, robota ciężka. Kamery 24 h! Pracowałam tam kilka lat i o ile dobrze było na początku, to teraz do kitu. Ludzie jak wszędzie, jedni w porządku, potrafią pomóc, a drudzy to fałszywe żmije co ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrobią i dołki pod tobą kopią lecąc do brygadzisty na skargę. Jeżeli natomiast chodzi o kierownictwo to olewają każdy problem jaki do nich zgłosisz i więcej obowiązków narzucą, jakby i bez tego było lekko. To nie ludzie! Uważają się za lepszych od ludzi na produkcji bo chodzą w czarnych koszulkach, mają ich za nic. Udają mądrych a nawet nie znają się na częściach produkowanych przez firmę. Próbują być mądrzejsi od pracowników którzy robią przy tych częściach przez kilka/kilkanaście lat przez 8h, a nie potrafią rozróżnić głupiego korpusa od pokrywy klamki. Dział wtryskarek jest ok, tyle że narzucają więcej wtryskarek do obsługi i czasem jest naprawdę ciężko, zwłaszcza przy zmianie formy. Za to atmosfera wporządku (nie licząć liderki Natalii F., która wszystko łącznie z awansem zawdzięcza włażeniem głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzistce bez wazeliny i tym że puściła się z połową hufa, oraz paru fałszywców z dzialu, jak np. Ela K. , która gnoi każdego nowego pracownika, a jest tylko operatorką wtryskarki.) Weekendy robocze, zwlaszcza na dziale montażu, gdzie są obowiązkowe szczególnie dla referentek i liderów. Soboty i niedziele. Premię dają, ale nigdy całej. W tamtym roku była cała tylko w 1 miesiącu. Zabierają nie mówiąc za co, a w weekendy i tak musisz chodzić. Najgorsza jest linia KIA i liderka Dorota S. ktora stosuje mobbing wobec pracowników. Ruda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktora podlizuje się brygadzistce i wiecznie narzeka jak to źle nie ma, nie zna się wogóle na częściach. Ludzi na swojej linii nie szanuje wcale i każdego obgada i upokorzy zwłaszcza przed czarnymi koszulkami! Jak najdalej od tej linii! Na maszynach wysokie normy, których dziewczyny nie są wstanie wyrobić ze względu na niemeczowalność kolorów. Wiekszość dziewczyn z maszyn jest bardzo fajna i pomocna. Referentki fałszywe i wredne. Stanowisko referentki na linii Kia to wyzysk pracownika, wymaga się od czlowieka żeby robił za 2, czasem 3, nie ma czasu iść do łazienki i wyrobić się z robotą tego samego dnia, na robienie zwrotów nie ma czasu! A referentki na górze mają sobie czas usiąść i wypić kawę. Bieganina 8h, dzwiganie ciężkich pojemników z detalem. Na lakiernii poparzone ręce od ściągania zawieszek, które bardzo szybko trzeba ściągać, liderka wredna. W jakości ludzie pół na pół. Na magazynie robota bardzo ciężka, chyba że trafi się na magazyn zewnętrzny SEGRO, brygadzista naburmuszony i wredny. Z dysponentów najgorszy ten skończony cham Mariusz P. okularnik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zrobi na złość, buc jakich mało. Znajdzie się kilka żmij w jakości. Praca przez firmę pośredniczą Ranstad z możliwością w miarę szybkiego przejścia pod firmę i możliwościami awansu na różne stanowiska, głównie w dziale montażu i lakiernii. Na dziale wtryskarek awans prawie niemożliwy, jednak robota jak dotąd najlepsza. Robotę polecam i odradzam w zależności gdzie się trafi. Można zaczepić się na dłużej. Bardzo dużo osób się w ostatnim czasie zwolniło, zwłaszcza na początku tego roku, stali pracownicy.

Madzia
@SZCZERAbezpośrednia 30.03.2017 17:54

Dzięki za szeroki opis pracy w tej firmie nie powiem że zrobiło mi się lżej jak to przeczytałam, ale zobaczymy jak to będzie.

Madzia

Czy może ktoś napisać jak pracuję się na lakierni i jakie są zarobki?

krzysiek

na czym polega praca brygadzisty i czy jest ciezko i jakie zarobki

ktostam

witam, co się robi w tej firmie? Na czym polega praca? Poważnie pytam.

taka prawda

Pracowałam tam i co jest prawda kilka lat wczesniej było tam o wiele lepiej nie było tyle kamer lepsza atmosfera w pracy a nie to co teraz ciągły mobbing oczekuja od ciebie coraz wiecej nawet jak jestes dobrym pracownikiem a nie podejdziesz brygadziscie to i tak cie zwolnią

kowalski

czesc mozecie napisac jaka atmosfera na magazynie i ile sie tam zarabia na poczatek bo widze ze przez ramstad zatrudniaja dzieki

emi

kamery 24 na dobę mobbing kontrolowany praca ponad siły pełno osób nie potrzebnych ustawiacze przesiadujący u brygadzisty liderzy nic nierobiący skarżenie plotki pomówienia oto obraz firmy huf

pogromca

Masz rację. A najlepsze jest to ze ludziom tam pracującym wydaje sie ze pana boga za rękę złapali . Ta firma to jeden wielki MOBBING.wszedzie kamery kierownicy wyśmiewają sie z pracowników jak sie zachowują bo wczoraj np.ogladał kamerki w nocy przy flaszeczce ze znajomym tak aby zabić nudę.same lizusy.zarobki zalezy od dzialu najwięcej zarabia UTR I USTAWIACZE reszta np. Czarne koszulki to matoły bez kompetencji i podstawowej wiedzy w dziedzinie którą sie zajmują.kierownictwo to lizusy bez honoru i własnego zdania,prezes tupnie i juz pampers pełny:D

juri

Uwaga na tego pracodawcę ! Niemiecki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którym dobrze opłacani są tylko kapo bezgranicznie oddani komendantowi [usunięte przez moderatora]. Kierownictwo-kapo pożal się boże, brak kompetencji, czy choćby znajomości języków, najważniejsze że wiernie służą i poganiają biednych zapracowanych Polaków.[usunięte przez moderatora]Firma wewnętrznie rozdarta. No cóż ale jak może być dobrze jak prezes firmy zmienia sobie swoje imię i nazwisko na niemieckie - czyżby wstydził się i gardził polskim pochodzeniem a tym samym Polakami ?

Zostaw opinię o Huf Polska - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huf Polska