Huf Polska

Tychy

Huf Polska
2 22

Opinie o Huf Polska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mikołaj

Wątek powoli traci aktywność, dlatego chciałem Was spytać o to, czy w firmie Huf coś się zmieniło względem poprzednich opinii? Jeżeli tak, to na lepsze, czy na gorsze? Zachęcam każdego do wypowiedzi.

Gość

Chciałem tu aplikować na pracownika produkcji ale po tych opinia i jeszcze kasa do bani to se daruje ten zakład.

Mikołaj

@Edek Niestety, na to pytanie nie umiem Ci odpowiedzieć, jednak na pewno znajdzie się ktoś, kto jest w stanie opisać Ci pracę w firmie Huf Polska. Chciałabym spytać o to, na jakie konkretnie stanowisko rozważałeś swoją aplikację? No i czy finalnie złożyłeś już CV?

Edek

Jak wygląda praca w ur bo ogłoszenie jest odpuszczę jak możecie

Mikołaj

@hufowicz Nie do końca rozumiem, co Twój komentarz wprowadza do dyskusji na temat pracy w firmie Huf. Jeśli mogę Cię prosić to chciałbym, abyś napisał, jak przebiegała Twoja współpraca z firmą Huf. Powiedz proszę jakie były warunki zatrudnienia. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Niepełnosprawni

Witam. Czy przyjmują do was osoby z grupą inwalidzką? Mam trzecią grupę.

hufowicz
@Niepełnosprawni 01.05.2018 19:57

chodzac po tym zakladzie to ja nie wiem czy tu sami niepelnosprawni robia hah

SZCZERAbezpośrednia

Kasa fajna, robota ciężka. Kamery 24 h! Pracowałam tam kilka lat i o ile dobrze było na początku, to teraz do kitu. Ludzie jak wszędzie, jedni w porządku, potrafią pomóc, a drudzy to fałszywe żmije co ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrobią i dołki pod tobą kopią lecąc do brygadzisty na skargę. Jeżeli natomiast chodzi o kierownictwo to olewają każdy problem jaki do nich zgłosisz i więcej obowiązków narzucą, jakby i bez tego było lekko. To nie ludzie! Uważają się za lepszych od ludzi na produkcji bo chodzą w czarnych koszulkach, mają ich za nic. Udają mądrych a nawet nie znają się na częściach produkowanych przez firmę. Próbują być mądrzejsi od pracowników którzy robią przy tych częściach przez kilka/kilkanaście lat przez 8h, a nie potrafią rozróżnić głupiego korpusa od pokrywy klamki. Dział wtryskarek jest ok, tyle że narzucają więcej wtryskarek do obsługi i czasem jest naprawdę ciężko, zwłaszcza przy zmianie formy. Za to atmosfera wporządku (nie licząć liderki Natalii F., która wszystko łącznie z awansem zawdzięcza włażeniem głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzistce bez wazeliny i tym że puściła się z połową hufa, oraz paru fałszywców z dzialu, jak np. Ela K. , która gnoi każdego nowego pracownika, a jest tylko operatorką wtryskarki.) Weekendy robocze, zwlaszcza na dziale montażu, gdzie są obowiązkowe szczególnie dla referentek i liderów. Soboty i niedziele. Premię dają, ale nigdy całej. W tamtym roku była cała tylko w 1 miesiącu. Zabierają nie mówiąc za co, a w weekendy i tak musisz chodzić. Najgorsza jest linia KIA i liderka Dorota S. ktora stosuje mobbing wobec pracowników. Ruda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktora podlizuje się brygadzistce i wiecznie narzeka jak to źle nie ma, nie zna się wogóle na częściach. Ludzi na swojej linii nie szanuje wcale i każdego obgada i upokorzy zwłaszcza przed czarnymi koszulkami! Jak najdalej od tej linii! Na maszynach wysokie normy, których dziewczyny nie są wstanie wyrobić ze względu na niemeczowalność kolorów. Wiekszość dziewczyn z maszyn jest bardzo fajna i pomocna. Referentki fałszywe i wredne. Stanowisko referentki na linii Kia to wyzysk pracownika, wymaga się od czlowieka żeby robił za 2, czasem 3, nie ma czasu iść do łazienki i wyrobić się z robotą tego samego dnia, na robienie zwrotów nie ma czasu! A referentki na górze mają sobie czas usiąść i wypić kawę. Bieganina 8h, dzwiganie ciężkich pojemników z detalem. Na lakiernii poparzone ręce od ściągania zawieszek, które bardzo szybko trzeba ściągać, liderka wredna. W jakości ludzie pół na pół. Na magazynie robota bardzo ciężka, chyba że trafi się na magazyn zewnętrzny SEGRO, brygadzista naburmuszony i wredny. Z dysponentów najgorszy ten skończony cham Mariusz P. okularnik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zrobi na złość, buc jakich mało. Znajdzie się kilka żmij w jakości. Praca przez firmę pośredniczą Ranstad z możliwością w miarę szybkiego przejścia pod firmę i możliwościami awansu na różne stanowiska, głównie w dziale montażu i lakiernii. Na dziale wtryskarek awans prawie niemożliwy, jednak robota jak dotąd najlepsza. Robotę polecam i odradzam w zależności gdzie się trafi. Można zaczepić się na dłużej. Bardzo dużo osób się w ostatnim czasie zwolniło, zwłaszcza na początku tego roku, stali pracownicy.

Jo

Nie jedna ma na zakładzie sztuczne rzęsy ! I nie jedna wyżej sra niż ......ma !

Daria

Niektórzy potrafią tylko narzekać?

ona

Na jaki mozna liczyc wynagrodzenie za lidera zmiany

Juhhdjua
@ona 07.01.2018 21:06

8500 brutto hahhah

Ela

Dojeżdża ktoś z Bierunia autobusami? chce sie przyjac ale widze slabo z dojazdem? ile zarabia się na początku?

robot

czlowieku ludzie tu robia po 1,5roku po 2 lata i dalej pod agencjami sa. tu sie liczy pierw czy nie chodzisz na l4 i czy pracujesz weekendy, pozniej dopiero twoj staz i norma, a zapie...lasz za dwoch

Eryk

Bezpośrednio do firmy się nie trafia?

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaka jest atmosfera w pracy?

Buu
@Tomasz 06.02.2018 19:00

Tak, firma aktualnie prowadzi rekrutacje. Ogłoszenia znajdują się na innej stronie z ofertami pracy oraz na stronie Randstadu.

Gosia

firna bardzo dobra była jeszcze 5 lat temu a teraz uciekają młodzi składaią papiery do GM przyjdą Ukraince.Araby to będzie norma 150% i te zarobki wsam raz do nich dostosowane.! baczność!!!

Ala
@Anonim 10.09.2017 08:47

(usunięte przez administratora). na opinie Bos sobie zobaczcie co tam o nim wypisują.

Bad boy

nie lubie boguslawy malawy z ledzin.

Bad boy
@Bad boy 01.12.2017 21:27

To nie prawda proszę o usunięcie tego postu zawartego bo ta pani jest wporzadku

Magazyn

Patologia jesteśmy od lat :)

Ona

Same chamy pracujące na magazynie!!!! Myślą, że mogą wszystko, Co drugie słowo kur.... Ja pier..... Co za dno widać że sama patologia tam pracuje...

nemo

Nie szanują pracowników, facet z BHP poniża, przerośnięte ego.

anonymous
@nemo 03.10.2017 20:00

chyba to nie z bhp

daro

monitoring non stop - tzn jesteś obserwowany przez rodzinne kierownictwo, nie polecam

lll

Waldemar "Kiepski" pan porządkowy

Ola

???? A uważać trzeba...

Mistrz Lakiernik

To widzę że bardzo nie cacy ta firma.

Mistrz Lakiernik

To widzę że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ta firma.

Czesc, a jak ksztaltuja sie zarobkikierownikow lub pracownikowbiurowych?

wazelina

Praca w huf była fajna ale kiedyś . Teraz jest okropnie! Pracownik rotuje po całym danym dziale, a nawet po całym zakładzie. Szary pracownik jest wyzyskiwany! Nie jest tajemnicą iż w zakładzie panuje mobbing! Urlopy są niechętnie przyznawane. Brak parkingu , szary pracownik musi parkować przy Hiltonie. Często przerwy są przekładane np. przychodzimy na 6 rano a już o 8 musimy iść na przerwę bo np. jest awaria linii itp. Coraz większy nawal obowiązków , pracy. Zawieszki z częściami mają co jakiś czas dokładane obłożenie , ciężko zdejmuje się części, bo są bardzo zalane klarem o adapterach już nie wspomnę. Ogólnie chaos, brak jasno wytyczonych obowiązków dla szarego pracownika. Gdy jest dany problem zgłaszany niestety - jak kamień w wodę- jest bagatelizowany , dopiero gdy wyjdzie reklamacja biurowce ,,latają jak kot z pęcherzem ,, szukając winy w pracowniku ...i kończy się to zazwyczaj brakiem premii . Premia w ciągu całego roku była tylko raz cała! Niemiłe są stosunki pomiędzy poszczególnymi działami- lakiernia najeżdża na montaż -że przez nich reklamacje, montaż na lakiernię że buble malują itp. Najgorsze jest to że biuraliści z poszczególnych działów też nie potrafią się dogadać poprzez co, szary pracownik ma mętlik w głowie bo kogo ma słuchać??!! RADA DLA NOWYCH --chcesz się ustawić? zaopatrz się w wiadro wazeliny i mierz wysoko o ile Ci sumienie pozwoli, bo uczciwością dorobisz się -ale wrzodów na żołądku hihi

Szczery
@wazelina 18.04.2017 20:20

A wiedziałaś czemu pod Hilton trzeba parkować ? Bo budują parking ...aktualnie stoi za firma a dostanie pozwolenia na budowę nie było łatwe ....

Olka

To prawda wszystko zależy na jaki dział się trafi i z jakimi ludźmi. Jednak głównym problemem jest brak parkingu. A właściwie, dla sprostowania, parking pod firmą jest tylko dla kierowników, natomiast dla całej reszty parking hufa jest 2 przystanki dalej, co jest chyba żartem ze strony firmy!

Madzia

Czy może ktoś napisać jak pracuję się na lakierni i jakie są zarobki?

krzysiek

na czym polega praca brygadzisty i czy jest ciezko i jakie zarobki

ktostam

witam, co się robi w tej firmie? Na czym polega praca? Poważnie pytam.

taka prawda

Pracowałam tam i co jest prawda kilka lat wczesniej było tam o wiele lepiej nie było tyle kamer lepsza atmosfera w pracy a nie to co teraz ciągły mobbing oczekuja od ciebie coraz wiecej nawet jak jestes dobrym pracownikiem a nie podejdziesz brygadziscie to i tak cie zwolnią

Zostaw opinię o Huf Polska - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huf Polska