Opinie o Huf Polska w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Huf Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Huf Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huf Polska w Tychy

koleżanka

Pozdrawia go koleżanka która bardzo go lubi docenia i szanuje i dziękuje mu za dobre serduszko mam go za co pozdrawiać i nie powiedziała by na niego ani złego słowa szukam go latami . Pozdrawiam również pracowników Huf Polska.

kumpel

Przynajmniej jakieś pozdrowienia są od miłej jakiejś osóbki a nie cały czas krytykowanie i sianie fermentu .

Barbara

Mógłby się ktoś wypowiedzieć o pracy w biurze? :) Interesuje mnie stanowisko specjalisty ds. rozwoju dostawców, powiedzcie proszę jak z zarobkami, są na poziomie rynkowym czy jakieś zaniżone? Oczywiście nie chciałabym zmienić roboty na mniej płatną :) Jak z rotacją w biurze, ludzie trzymają się raczej posady? W necie piszą o różnych dofinansowaniach do szkoleń, a tak szczerze to faktycznie je przyznają?

kolezanka

Pozdrowienia dla technologa lakierni pana Wojtka Krawca zawsze mi się z nim dobrze pracowało była pracownica Huf Polska .

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Polecam firmę można niska norma wysoookie zarobki premie czas na wc premia 600zl jest

Skąd ty bierzesz te premie z nieba chyba 10 procent od stawki

Legion
@Zainteresowany

Jasne, jeszcze może wczasy do Egiptu w gratisie?

@Legion

No to jakie są w takim razie realne premie skoro te 600 zł to niby nieprawda?

@Elżbieta

Podstawy masz 3200 brutto 10% premier czyli 320 zł stary pracownik co tu robi koło 20 lat ma 4000zl brutto a nowi mają po 3200 bruto

@Antonio

I na każdym stanowisku tak zarobki wyglądaja?

@Elżbieta

Tak

Emilia
@Antonio

Ale te premie to na jakich zasadach są? Bo raczej nie dostaje się tak ooo, za nic, 3 stówek?

Starywyjadacz
@Antonio

Coooo? Skąd Ty bierzesz takie info, premia jest od wydajności, akurat w tym miechu jest 5 procent bo mądrzy z góry myślą że jak się wejdzie do maszyny to zrobi się normę, i o to im chodzi żeby jak najmniej dać. A wogole stary pracownik który robi 20 lat powinien mieć już 5000 tys. No ale niestety nie ma w Hufie lat pracy, bo po co.

Lakiernik

Fajne bajki odpowiadasz.

inny
@Zainteresowany

Gdzie te premie bo dawno nie widziałam kto i co za pierdoły pisze ????

@inny

Chcesz powiedzieć, że po nowym roku nie macie premii? A w ogóle ile teraz jest złotych podstawy, bo tutaj było pisane, ale przecież za 2022 rok, to już nieaktualne niestety :/

Pracownik w do konca roku

praca była okej ale się pochszaniło mało płacą pracy dużo aż za dużo jak na jedną osobą wymagają cudów na niebie a yno się słyszy oszczędnośći trzeba oszczędzać a mam pytanie (usunięte przez administratora) kiedy nam dacie premię roczną juz od 3 lat nie ma a jak was się pyta to machacie ramionami buraki powiem tak jaka płaca taka praca jak płacone tak zrobione nie płakać ze nie ma normy (usunięte przez administratora) my będziemy pracowac na wasze wypłaty a nas pracowników macie za ścierę Administrejszyn sorry za słowka ale taka prawda

Elżbieta
@Pracownik w do konca roku

Tak w ogóle to o jakich kwotach mówisz tak mniej wiecej? Bo ciężko trochę sie odnieść do tego jak się nie zna szczegółów. Oprócz premii rocznej jakies inne są?

Antoni

A dalej tam lata ta inspektorka po hali????????. Anioleczek co z Marcinkiem hasała po firmie. Lepiej przyjrzeć się swoim pracownikom panowie. Najciemniej pod latarnią buhahaha ha. Opinia leci w świat.

Małgośka
@Antoni

Widziałam potwierdzam

Danuta
@Antoni

A co ta Pani zrobiła nie tak? No bo po Twoim wpisie ciężko to stwierdzić.

łysy

Słyszałem że dużo osób się zwalnia z firmy. jest tego jakaś przyczyna? Na jakie warunki może liczyć technolog lakierni, bo byłbym zainteresowany tym stanowiskiem

Aneta
@łysy

A przeglądałeś poprzednie opinie? Może to z nich wynika przyczyna całych tych zwolnień... Co do stanowiska to masz już jakieś doświadczenie?

lila
@łysy

kasa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Huf Polska?

Operator

Jak jesteś ukraincem to od razu.A jak POLAKIEM to zapomnij.

@Operator

Ale to trudno o umowę czy w ogóle jej nie ma?

Prawda w 100%

Antonio

Nie polecam tej firmy staży pracownicy się zwalniają bo nowi przychodzą i mają taka same stawki ludziom podwyższają normy premie uwalaja za brak komponentów a nie winny człowieka nie którzy pracownicy robią za 2 lub 3 bo nie ma ludzi do pracy

Montaż

Bo to prawda traktujecie ludzi jak ściery do podłogi

@Montaż

A te ściery nie mają języka ani rozumu? Jak sobie pozwalają na takie traktowanie to ich sprawa. Niech się dalej na to godzą.

@kaska
@Montaż

Jak "ściery” to trochę za delikatnie powiedziane .Nikomu nie polecam pracy na produkcji !

Stefan
@@kaska

Ale co takiego się dzieje że takich słów używasz? Opowiedz jak to wygląda od wewnątrz.

Zapraszam

Nie wiem kim jesteś, ale zapraszam na rozmowę twarzą w twarz. Jak masz przysłowiowe "bols" to przyjdź i mi to powiedz. Pisanie takich uwag na gowork jest słabe.

Operator

Dobrze napisane.Na PP2 na rozładunku też jest taki leser-GABRYSKA.Siedzi na stoliku i przebiera nogami.Brygadzista nic jej powie bo to jest jego pupilek.

Morał
@Operator

a morał z tego płynie taki, gdy nie masz pleców musisz zaiwaniać za innych.

@Morał

Oho, widzę jakieś spięcia. W firmie też taka atmosfera jak tu między wami czy raczej pracujecie sobie we w miarę spokojnej atmosferze?

odpowiedź
@Anna

nie pytaj się głupio tylko przebieraj sie w mandzur i zobaczusz jaka tu kraina, jak laski jedna na druga naskakuje, jak jedna z druga rozumy pozjadała. wpadaj bedzie smiesznie

Aneta
@odpowiedź

Sugerujesz, żeby przed pracą tutaj jakieś lekcje boksu sobie ogarnąć lub samoobrony? Aż tak toksycznie? xd

Ziuta
@Aneta

Sugeruje, abyś rozpoczeła od roboty i tagetu, do tego żadnych sprzeciwów i tylko potakiwanie TAK TAK TAK.

@kaska
@odpowiedź

To prawda laski tam nie mają żadnych zasad .Powodują zła atmosferę wśród innych pracowników .Zachowania na poziomie przedszkolaka ...

Czy dostaliście jakieś podwyżki z początkiem 2022 roku? Ile mniej więcej one wyniosły i czy sytuacja na zakładzie coś się poprawia?

dostałem
@Marcin

podwyżka 1000 zł. Zapraszamy

Zadowolony
@dostałem

Ja dostał 2000 zł i ja być zadowolony

Master
@Zadowolony

Jakie trole, kolejny napisze ze 3 tys dostał podwyżki. Tutaj nawet 3 na rękę nie ma. Ale dzieciarnia, i fejkowcy się dobre bawią.

@Marcin

Podwyżki były takie że można siąść i płakać.

@Master

Co ty chłopie (usunięte przez administratora)..za głupoty.Ja na rękę za cały miesiąc bez sobót i niedziel mam 3300.PS.Jak masz najniższą podstawę wypłaty to wiadomo że nie weźmiesz 3000.

@Master

3k wyciągniesz z sobotami i niedzielami.

...

Firma nie jest godna polecenia.

@...

Praca w weekendy za dzień do wybrania jest już nie do zniesienia

@Anonim

Po co się godzicie na coś takiego

Anidol
@Anonim

A jak by tak zrobic dezury w sobote i niedziela panstwo biurowe na pp3 do robotki.Na wszystko by mieli odpowiedzi.Jak choruje na rence i nogi.I jak przez8 god.pracuesz jak robot.

@...

Pozdrawiam sliczna pracownice z tatuazem sowy ????????

@...

Pracuję tam na PP2.I to jest prawda co jest napisane w komentarzu.

kolezanka

Pozdrowienia dla technologa lakierni Wojtka Krawca od koleżanki która kiedyś pracowała w Huf Polska .

RODO
@kolezanka

Nie podaje się danych osobowych, i nie tlumacz się ze nie wiedzialas. Pozdrowienia wyslij pocztą. Nie nie musi byc tradycyjna o ile ogarniasz

Zwolnia starych pracownikow.Szukajom na nich zaczepki bo.im.niepacujom.zaduze o nich wiemy o tych lebrow Misrzach ktore na nockach spiem jak susly i liderki majom zakaz pobutki.Zajmuje mejsce nie majom odpowiedniego wyksztalcenia.Zero szacunku do starszych pracownikow usmieszki nad pracownikami a na nich ludzie pracujom.i wykonujom prace za 2 osoby.A oni eksperementyujom kogo jeszcze zwolnic.Zostana sami dwoch lysych na linji.Paczki tylko do papieroskow nadawali sie.Przyjdie i na nich czas. Do roboty lebry koniec ze spanijem. .

Prawda

Kati

Czy ktoś Jest pracy z Mikołowa lub Łaziska chętnie dołączę się z dojazdem

Endi
@Kati

Ja jestem z sosnowca, moze chcesz sie dolaczyc?

Robol

Firma upada na (usunięte przez administratora) Zwalniają ludzi a reszta pracuje na 2 stanowiskach naraz a wypłata jedna. Myślą że dwa robociki zrobią wszystko. Odradzam prace w tej firmie. Na magazynie na zmianie BNT panują najgorsze zwyczaje brygadzistą Baron wchodzi w (usunięte przez administratora) kierownikowi a reszta na tym cierpi

Flo
@Robol

Jak się godzą na takie traktowanie to znaczy że to im odpowiada, dla mnie ci ludzie którzy tam pracują to osoby bez ambicji

@Flo

Dokładnie też tak uważam! Jak można dawać się tak traktować?? Pracują na 2 stanowiskach a jedna wypłata? Szok. Nigdy w życiu nie dałabym się tak wykorzystywać.... współczuje tym biednym ludziom.

Baśka
@Irena

Nigdy nie mów nigdy... swoją drogą rozumiem, że w obecnej sytuacji jesteś bezrobotna? bo ty nigdy?

Serdecznie zapraszam na załadunek i rozładunek PP3 do pracy żony prezesów, dyrektorów, kierowników, technologów, mistrzów, brygadzistów oraz panią z BHP Pokosztujcie tego miodu jaki stworzyli nam wasi mężowie

Jak tak dalej bedzie to za niedlugo sami w tym zakładzie zostaną.Ta firma idzìe na przyslowiowe (usunięte przez administratora)

Yeah

To ten zakład jeszcze istnieje?.... Ciekawi mnie czy się zmieniło cosik na pp2.... Czy dalej istnieje stanowisko pt Dzig

Żona

Z miłą chęcią przyjdę, co myślisz, że nie podołam? Na którą zmianę? będę miała lepszy target niż ty!

Anidol

Te mistrze i brygadzisty sam falsz.Tylko knuta w reke brakue.Zachowania ,uczciwosci i szacunka do pracownikow Brak!

@Żona

Ta będziesz miała lepsze targety ale w ustach.

Analny Marian
@Żona

Odczuwam nieodparte wrażenie, że jesteś z tych bardzo ambitnych dlatego proponuję na przerwie wejść do pomieszczenia obok ubikacji damskiej PP3 tam na pewno zostaniesz pozbawiona zapału do pracy fizycznej. Wówczas będziesz mogła się położyć a robota sama się zrobi...

Krysia.
@Żona

Jak jesteś taka chętna to zapraszam na pp2 do brygadzisty Andrzej.S.Na rozładunek gdzie liderką jest mała gabryśka.Tylko jest jeden warunek.Zeby się u niej utrzymać to musisz być jej posłuszna i uległa (usunięte przez administratora)

Krysia.
@Anidol

Nic dodać, nic ująć.

Gaśnica
@Krysia.

Widzę że administrator usunął napisaną prawdę w komentarzu. .

Żona
@Analny Marian

lekko bym Ci pokazała jak się pracuje, a nie tylko żale wylewa na gowork. Na codzien tez tak beczysz bez działania?

szybki
@Krysia.

Akurat Gabryśka może mi naskoczyć, kiedyś coś do mnie sapała to jej powiedziałem ze jak się jej nie podoba to może sobie sama pracować. Coś tam smarkała, że nie przedłuży umowy, że po premii.Więc wstałem powiedziałem że mnie może cmoknąć w pompę i wyszedłem. Na wychodne śmiałem się jej prosto w twarz. i powiem wam... było warto :) hahahaha

@szybki

Hahahaha, spróbowałam sobie wyobrazić tą sytuację, na pewno miała zaskoczoną minę :D Wreszcie ktoś się postawił i miał na to odwagę! Brawo! Ja tam nie pracuje, ale czytanie tego forum to chyba moje nowe hobby :D

Мира

День добрый пан Иросяк и панКубица.Всех старых и опытных работников выгнали с лакерни?А теперь нет с кем работать.Люди проработали на закладе по 12-18 лет и с ними поступили,как с тряпками ненужными.А старые работники с таким стажем и опытом нужны закладу.Выходит,что вы панове. приносите вред закладу.Жалко,что нет на вас управы.Но ни чего время покажет.

Zostaw merytoryczną opinię o Huf Polska - Tychy

• Jak się pracuje w Huf Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Huf Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huf Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huf Polska?

Kandydaci do pracy w Huf Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huf Polska