Opinie o Nexteer Automotive Poland w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nexteer Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nexteer Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexteer Automotive Poland w Tychy

Fan

Zwolniłem się z nexteera rok temu. Jutro zanoszę wypowiedzenie u siebie, wracam!

Bardzo nieprofesjonalne podejście, jeżeli chodzi o rekrutację. Po rozmowie mieli się skontaktować w ciągu dwóch tygodni, i o ile rozumiem, że oczywiście mogli wybrać kogoś innego, to jednak brak informacji, a już w ogóle brak odpowiedzi na maila, mówi samo za siebie. Zero szacunku dla kandydata.

@Marek

Trochę firmę usprawiedliwię. Są zawirowania że względu na pandemię i wojnę na Ukrainie.

Artur

Na pewno nie mogę napisać, że jest to miejsce idealne dla każdego.

Marian

Pracowałem w różnych firmach i jak to zwykle jest, bywało różnie. Żadna jednak firma nie dała mi takiego poczucia bezpieczeństwa jak nexteer.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nexteer Automotive Poland? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierownik Projektu / Kierownik Budowy
MKL BAU sp. z o.o.
Damian

Wcześniej pracowałem w znanej firmie magazynowej na "A", tutaj mogę odpocząć pomimo pracy "fizycznej"

Agnieszka

Czy do Nexteer przyjmują kobiety? Jak wygląda ich praca i jaka stawka na początek?

Kamil
@Agnieszka

Przyjmują, ale nie wiem jak ze stawkami.

Kamil

Rzetelna firma. Sensowni, zaangażowani ludzie

Jola

Witam jak jest z dojazdem?Mieszkam w Porębie Wielkiej.Gdzie musiałabym podjechać na autobus?

Jaś Stuleja

Motto tej firmy to "Uczciwością i pracą ludzie się bogacą" tak Nexteer automotive to bardzo solidna firma w której docenia się pracownika za swoją produkcyjność i rzetelność bardzo wykwalifikowana kadra kierownicza kultura osobista pracowników na bardzo wysokim poziomie co można zaobserwować na różnych tego typu imprezach integracyjnych. Pracownicy otwarci i tolerancyjni na różne światopoglądy po prostu w tej firmie to pracownik jest na pierwszym miejscu.

Major Suchodolski

O dziń dobry chciałem powiedzieć ugółem że NEXTEER to wspaniała firma i ugółem można tam dobrze zarobić są tam ugółem dodatki socjalne takie jak wczasy pod grusza, lunch pass, karta multisport ugółem,premie świąteczne, dofinansowanie do stołówki całe te

Szukam czegoś lepszego, ale nie śpieszę się

Jacek Murański

NEXTEER .Jeśli się tam dostaniecie poznacie świat o którym NIE MIELIŚCIE POJĘCIA..!!!

Tu gdzie jestem bywa nerwowo, ale nigdy nie pomyślałam, żeby stąd uciec. Dodam, że nie jestem z kadry kierowniczej.

przepis

konsekwentne trzymanie się standardów

jedzonko

Jest różnie, ale jedzenie dobre ;)

opinia

Doceniajmy co mamy, bo nie mamy tutaj źle.

Przyjaciel

Ludzie to podstawa tej firmy, a o tych złego słowa nie mogę powiedzieć.

Przyszły pracownik

kumpel u was pracował, mówił, że spoko. też spróbuje sie załapać zobaczymy co z tego wyjdzie

Moze

Hej beda podwyżki od 1 marca? Chce się przyjąć ale ciekawi mnie ile zz wywalczyły.

asd
@Moze

Zz po rozmowach z zarządem zdecydował się oflagować, więc możesz sobie odpowiedzieć.

Ajaj
@asd

Aha czyli nic nie bedzie bo ta pseudofirma tlumaczy sie kryzysem przez covid. Szkoda słów. A myślałem że kuzyn ściemnia bo robi tam już 5 lat

Bolek
@asd

Strajk strajk i po strajku i cisza. Czyli nic się dzieje. Wie cos ktoś?.

sinulan
@Bolek

raz na wozie raz pod wozem, strajk miał być ale strajk w imię czego? W imię zamknięcia firmy?

jabadabadu
@sinulan

A nie dało wam do myślenia że nikt nie chce za wami iść??? Trąbicie tylko strajk to strajk tamto a ludzie przez was na bruk wylecą.

Klamaax
@Moze

Jasne że należy nam się podwyżka, ale jednak do tej pory zawsze było dobrze, wypłata na czas.

blaabala
@jabadabadu

A mości pan przewodniczący kiedy ostatni raz skalal się prawdziwa robotą?!?! Jak trza było pomóc to grilla robił, ale teraz wszyscy maja za nim isc i go popierac. Niedoczekanie!!!!

Lopus
@Klamaax

Szkoda, że podwyżki godzinowych są wyższe od salarów.

hulajdusza
@jabadabadu

Obiecujecie ludziom cos czego nigdy nie dostaną. Dajcie se na wstrzymanie i weźcie do roboty.

MagicznyGrześ
@Ajaj

Każda firma podczas covidu przechodzi kryzys. Nieważne z jakiej branży - każdy ma ciężko. Może to być rozsądne wytłumaczenie kryzysu..

ciiiiiiicho
@Moze

Na ten moment wszystko jest owiane wielką tajemnicą. Nikt nic nie wie.

góradoł
@Moze

Panowie, dajecie radę. Weźcie tylko pod uwagę, że nie ma sensu nic na siłę. Poczekajmy trochę, uspokoi się wszystko i pójdziemy po swoje.

xmer
@góradoł

w dobie pandemii jest jak jest i nikt z nas nie powinien narzekać na to. w koncu bedzie przeciez dobrze, prawda?

kazik
@Ajaj

oprócz covida, poszło wszystko w górę, więc myślę, że na pewno ta "pseudofirma" jak ją nazwałeś stara się jak może by każdego pracownika docenić, pomimo tego jak ciężko jest w dzisiejszych czasach. podziękujcie partii rządzącej.

karol
@Ajaj

pełno hejterów, pewnie zazdrośni, że ktoś się lepiej sprawdza niż oni.

XD
@Ajaj

nie siejcie nieprawdy w necie, nikomu nic nie ucinają.

vernon

nigdy nie czytałem tyle bzdur ile tu ludzie wyklikali. dajcie sobie na wstrzymanie.

fajka
@vernon

Ci ludzie już by mogli przestać, robi to się co najmniej nudne.

darmen
@fajka

raz gorzej, raz lepiej. jak w każdej robocie.

nudiarze
@vernon

umowmy sie, po prostu sie nudza w domu i najlepiej to byc cichym hejterem, ale w necie nikt nie jest anonimowy moi drodzy:)

Goj
@vernon

nudzi im się podczas izolacji pewnie i zatruwają przyjemne środowisko :) nie dla psa kiełbasa

Zostaw merytoryczną opinię o Nexteer Automotive Poland - Tychy

• Jak się pracuje w Nexteer Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Nexteer Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexteer Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 49 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nexteer Automotive Poland