Opinie o Nexteer Automotive Poland w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nexteer Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nexteer Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexteer Automotive Poland w Tychy

Sabina

Myślę, że kluczem do fajnego klimatu w pracy są wspułpracownicy, głównie dzięki nim tu jestem :))))

Nikodem

Rozmowa merytoryczna, choć sztywna. Dostałem pracę i odrzuciłem ofertę.

Ola

Fajna atmosfera, dobre zarobki. Polecam

Byłem widziałem
@Ola

Świetne miejsce pracy, szkoda tylko, że wiecznie oflagowany przez Związki Zawodowe, jak nie Solidarność to OPZZ. Żyć nie umierać Ha Ha Ha

Zbyszek

Polecam z czystym sumieniem , można przerzyć ciekawą przygodę z produkcją

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nexteer Automotive Poland? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Mela

Czy jest możliwość pracy w mniejszym wymiarze godzin?

Były
@Mela

Nawet w minimalnym można w ogóle do roboty nie przychodzić

Zbyszek
@Mela

tak

Pracuję od pół roku i polecam wszystkim. Przyjmują pracowników po 50 !!! Praca stabilna i atmosfera O.K.

Były
@Piotr

Zatrudniają po 50 -tce do pierwszego l-4 . Ha ha

Nie da się odpoczywać w pracy, ale przynajmniej szybko leci

Xxx

Część przez jaką agencję pracy można do Nexteer się dostać ? Jak wygląda stawka? Czy jest możliwość dostania się pod zakład ? Jeśli tak po jakim czasie ?

Mirek
@Xxx

ja przez zaklad robie, to sie da. a jjakie agencje to niewiem nic. stawka ok, teraz podwyzki to kazdy lepiej zyje hehe

Karol

to tera sie solidaruchy obudzily jak juz opzz podpisal poozumienie i zaalatwil kase pracownikom i nagrody? smiech na sali

Mirek
@Karol

Robi sie dobre jest lepiej niz rok temu

Kamil

Czy są przyjęci bezpośrednio pod firmę, nie interesuje mnie umowa agencyjna.

Tadek

Spoko, że chcą pomóc ukraińcom.

Robol

Fiat stoi, BMW stoi, przemysł w Rosji i na Ukrainie stoi inne zakłady już sie pozbywaja powoli tymczasowyh, a u nas nie i kierownictwo byo na zmianie i mówio, ze tak długo jak tylko to bendzie możliwe nie bendzie redykcji. To chyba o czymś świadczy co nie?

Mati
@Robol

No na pikniku teraz slyszalem, ze beda podwyzki nawet??????????????? Ktos cos wie??????????????

Maria
@Mati

a od kogo słyszałeś? czy nowe osoby też dostaną? jeśli tak to się chętnie zatrudnię :)

Mati
@Maria

od ludzi z personalnego. dla wszystkich niby maja byc nie wiadomo ile zwiazki teraz negocjujom

Ola
@Mati

Tak obiecali podwyzki, w zeszlym roku pomimo korony dali. W tym roku maja byc, ale nie wiemy jeszcze ile.

Ciekawy

Witam otrzymałem ofertę pracy u was prze agencje manpower jak długo trzeba czekać żeby przejść pod firmę i czy warto przez agencję proszę o informację pozdr.

Marian
@Ciekawy

Rózni pracują u nas z agencji i nie narzekaja. Nie wiem od czego zalezy kiedy morzna przejść ale to chyba zarzad by tylko odpowiedziec umiał

Marika

A słyszeliście już? Ten cały kamper, to chyba nie tak uczciwy jak się mogło wydawać. Podobno się słóżby zainteresowały.

Anon
@Marika

No jasne, zaczyna teraz krzyczeć i znow chce nas wyprowadzać na ulicę, bo mu się podtylkiem zaczyna palic. Ale nie tym razem, nie moimi renkami. Mam nadzieję, że za te wałki w końu dostanie za swoje.

Seba
@Anon

A co jest bo nie kumam?

Marika
@Seba

No słyszałam, że pan przewodniczący Z. będzie miał kłopoty. W końcu bańka pekła. Chapał, chapał i przegiął

Ludzie są wspaniali. To jak Wszyscy pomagali w ostatnich trzech tygodniach z sercem na dłoni. Poza kilkoma czarnymi owcami z S. Ale czemu tu się dziwić. Tych albo nie ma jak potrzeba albo tylko biją pianę w najmniej oczekiwanym momencie. Ale cała reszta powoduje, że odzyskuje się wiarę w ludzi.

Rick

Ciekawa praca, miła atmosfera!

Anita

Mąż sobie chwali bo wypłata co miesiąc jest. Nie planuje zmieniać.

Witam czy są przyjęcia? Jak wygląda praca kobiet. Dziękuję za odp

Marcel

Kobiet jest dużo, więc raczej są mile widziane. Z przyjęciami nie wiem, ale zawsze możesz podrzucić cv

Fan

Zwolniłem się z nexteera rok temu. Jutro zanoszę wypowiedzenie u siebie, wracam!

Bardzo nieprofesjonalne podejście, jeżeli chodzi o rekrutację. Po rozmowie mieli się skontaktować w ciągu dwóch tygodni, i o ile rozumiem, że oczywiście mogli wybrać kogoś innego, to jednak brak informacji, a już w ogóle brak odpowiedzi na maila, mówi samo za siebie. Zero szacunku dla kandydata.

@Marek

Trochę firmę usprawiedliwię. Są zawirowania że względu na pandemię i wojnę na Ukrainie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nexteer Automotive Poland - Tychy

• Jak się pracuje w Nexteer Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Nexteer Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexteer Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 49 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nexteer Automotive Poland