OSIEDLE ZIELONE SP.J.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o OSIEDLE ZIELONE SP.J.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSIEDLE ZIELONE SP.J.

Leskiego, kowale

Zarząd wspólnoty jest bardzo w porządku,dziwi mnie tylko fakt, dlaczego trzymają te pseudo firmę sprzątającą?. Eco fresh clean, przecież oni nic nie robią! jest brudno a firma pali głupa że sprząta,tak samo zieleń! w ogóle o nią nie dbają!!! za co my jako mieszkańcy mamy płacić?? szkoda czasu i pieniędzy.

KMM

Pracowałam w Osiedlu Zielonym przez prawie 4 lata, ani razu nie usłyszałam złego słowa od Szefa czy Kolegów w Zespole - nawet wtedy, gdy okazało się, że zostanę Mamą otrzymałam wszelkie możliwe wsparcie z dostosowaniem warunków pracy do stanu zdrowia włącznie. Dzięki ogromnej pomocy i wiedzy Szefa, zwłaszcza na starcie, nie tylko szybko "wdrożyłam" się w swoje zadania, ale też stale mogłam rozwijać swoje umiejętności (w okresie tej pracy zdobyłam licencję zarządcy nieruchomości). Mimo, że moja współpraca z Osiedlem Zielonym zakończyła się jakiś czas temu, do dziś miło wspominam ten czas i nadal wykorzystuję wiedzę, którą zdobyłam w czasie tej pracy. Gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie świetną, pozbawioną konkurencji, atmosferę w pracy i pracę zespołową.

Zostaw opinię o OSIEDLE ZIELONE SP.J. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSIEDLE ZIELONE SP.J.