Tekton Capital Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 2 ocen.

Tekton Capital Sp. z o.o.
6 2 6 1

Opinie o Tekton Capital Sp. z o.o.

MM

Super firma, Ogromne perspektywy, dobry kontakt ze współpracownikami/praca zespołowa. Jak ktoś chce i się przyłoży to można bardzo dobrze zarobić!

john

super miejsce świetni ludzie

AB

Bardzo dobre miejsce, w którym można rozwijać się w wielu kierunkach, dające dużo możliwości przy pracy z Klientem dzięki unikatowym produktom.

Administrator

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Tekton Capital Sp. z o.o. w mieście Gdańsk? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Zostaw opinię o Tekton Capital Sp. z o.o. - Gdańsk

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tekton Capital Sp. z o.o.