Tekton Capital Sp. z o.o.

Gdańsk

Tekton Capital Sp. z o.o.

Opinie o Tekton Capital Sp. z o.o.

MM

Super firma, Ogromne perspektywy, dobry kontakt ze współpracownikami/praca zespołowa. Jak ktoś chce i się przyłoży to można bardzo dobrze zarobić!

john

super miejsce świetni ludzie

AB

Bardzo dobre miejsce, w którym można rozwijać się w wielu kierunkach, dające dużo możliwości przy pracy z Klientem dzięki unikatowym produktom.

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Tekton Capital Sp. z o.o. w mieście Gdańsk? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Zostaw opinię o Tekton Capital Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tekton Capital Sp. z o.o.