Opinie o Tekton Capital Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tekton Capital Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tekton Capital Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tekton Capital Sp. z o.o. w Gdańsk

Edyta

Jestem bardzo zadowolona z uslug firmy Tekton a w szczegolnosci z opieki Pani Barbary Weiner. Pani Barbara zajmowala sie sprzedaza mojej nieruchomosci w Gdansku. Przez caly czas otrzymywalam biezace informacje na temat zainteresowania moja nieruchomoscia, propozcje o zmianie strategii sprzedazy i mozliwosci dodatkowych reklam, majacych na celu promocje mieszkania. Pani Barbara byla zawsze dostepna nawet poza godzinami pracy i w weekendy. Pani Barbara Weiner otrzymuje zatem moje najwyzsze rekomendacje do opieki nieruchomoscia swoich klientow.

A w jakich miastach maja się otwierać nowe miejsca pracy?

dariusz
@Karolina

nowe biura planowane w 200k+ mieszkańców. Poznań, Łodz, Katowice, Szczecin, Lublin...

Jak długo trwa proces awansu w Tekton Capital Sp. z o.o.?

darek

awansu na jakie stanowisko? mamy przyklad PA który został managerem oddziału w rok i w kolejnym otworzył drugi oddział. W 2021 planujemy otwarcie 3 kolejnych biur w nowych miastach... więc możliwości rozwju pionowego uzależnione są od rozwoju całej organizacji. Można też rozwijać się poziomo poszerzając kompetencje o kredyty, ubezpieczenia i inwestycje.

Błażej

Bardzo dobrze oceniana firma i to pod każdym względem. Dlatego z przyjemnością ją polecam.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Tekton Capital Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Agent Nieruchomości? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Tekton Capital Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

spoko ;)

Jakie są warunki zatrudnienia w Tekton Capital Sp. z o.o.?

darek

w oparciu o umowę zlecenie lub współpracy w ramach d.g.

Patryk

Może coś więcej dowiemy się, jak sie układa praca w firmie?

@Patryk

a jakieś bardziej precyzyjne pytanie?

Katarzyna
@darek

Bardziej precyzyjnie to może ja zapytam: czy pensje są konkurencyjne? Nie zależy mi na nie wiadomo jakiej pensji na start, ale żeby była ona adekwatna do posiadanych kompetencji. I jeszcze jedna ważna dla mnie kwestia: jak wygląda perspektywa rozwoju - czy są realne możliwości nauki i awansu?

@Katarzyna

W systemie prowizyjnym wynagrodzenia są pochodną przychodu jaki się generuje dla firmy a ten jest pochodną włożonej pracy i w jakimś stopniu czasem i szczęścia. Co do możliwości rozwoju - bardzo szerokie z możliwością rozwijania się w wielu kierunkach - nieruchomościach, finansowaniu osób fizycznych i firm (kredyty) i inwestycjach, rynku kapitałowym w środowisku pasjonatów i ludzi którzy kochają to co robią i dzielą się wiedzą.

Cezary

Wiecie może na jakiej zasadzie opiera się praca czy może współpraca z firmą?

Dariusz
@Cezary

Zależy na jakim stanowisku. Agenta nieruchomosci - umowy zlecenia lub współpracy w ramach d.g.

MM

Super firma, Ogromne perspektywy, dobry kontakt ze współpracownikami/praca zespołowa. Jak ktoś chce i się przyłoży to można bardzo dobrze zarobić!

john

super miejsce świetni ludzie

AB

Bardzo dobre miejsce, w którym można rozwijać się w wielu kierunkach, dające dużo możliwości przy pracy z Klientem dzięki unikatowym produktom.

Zostaw merytoryczną opinię o Tekton Capital Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Tekton Capital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tekton Capital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tekton Capital Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tekton Capital Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Knyszyńska 16A lok. 2
    80-180 Gdańsk
  • NIP: 5833207839 REGON: 364762802 KRS: 0000624391

Tekton Capital Sp. z o.o.