Euro Logistics Ltd. Sp. z o.o.

Adres: Jabłoniowa 20 lok. 413, 80-175 Gdańsk

NIP: 9570919667 KRS: 0000242033

Euro Logistics Ltd. Sp. z o.o.

Opinie o Euro Logistics Ltd. Sp. z o.o.

klops

@moni taka jest praca kierowcy że kobiety zostają w domu a on jedzie. W Euro i tak jest dobrze bo naprawdę dbają o swoich pracowników. Obsługują naprawdę cały świat a i pracownicy są zadowoleni. Własna działalnośc gospodarcza ia całkiem dobnre pieniądze

Dodaj komentarz o firmie Euro Logistics Ltd Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw opinię o Euro Logistics Ltd. Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Logistics Ltd. Sp. z o.o.