Opinie o Miasto Aniołów Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Miasto Aniołów Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Miasto Aniołów Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miasto Aniołów Sp. z o.o. w Gdańsk

Kaśka Nowy wpis

Mnie tu zainteresowała praca promotorki. A wiecie, dlaczego firma wymaga, aby mieć minimum 23 lata? Znaczy chodzi o to, aby wyglądać dojrzalej, czy sa jakieś przepisy, które mówią, że w takiej roli nie może pracować osoba która ma np. 20 lat?

Zachęcająco brzmią słowa z ostatniego komentarza, że z kasą nie ma najmniejszego problemu. Zwłaszcza, że jest kilka szczegółów w aktualnej ofercie pracy dla kelnerki, które chciałbym poznać lepiej. Jest mianowicie napisane, że w rachubę wchodzi praca od piątku do soboty, w godz. 19.00-5.00, za 22,50 zł netto / h - dla osoby bez statusu studenta. A do tego 1% od obrotu na zmianie oraz dodatek od sprzedanych butelek + tipy. Z godzinówką łatwa sprawa, żeby to sobie policzyć. Ale jakich kwot spodziewać się z tego 1% od obrotu, a także z dodatku od sprzedanych butelek oraz z napiwków?

Jakie są mocne strony pracodawcy Miasto Aniołów Sp. z o.o.?

A Nowy wpis

Jeśli chcesz przyjść robić to co masz robić i łatwo się przystosowujesz to nic strasznego Cię tam nie spotka. PS. Z kasą nie ma najmniejszego problemu.

ermack

Miejsce z potencjałem, właściciele, to totalna pomyłka jeśli chodzi o zarządzanie. Brak kompetencji, jedyne zajęcie żony Prezesa i jego samego, to notoryczne siedzenie w kamerach (mają taki fetysz) i grzebanie w papierach szukając wrażeń. Co do płątnośći, to obcinają godziny każdemu jak się da i ile się da. Pani Prezesowa zatrzymała się mentalnie w latach 80-tych, powinna w nabiałowym ser warzyć. Nie polecam, a wręcz odradzam, nastawieni tylko na wyciąganie kasy od gości, drożyzna na barze!

Izabela
@ermack

Może opowiesz coś o tym zarządzaniu w takim razie? Skoro mówisz, że właściciele to pomyłka jeśli chodzi właśnie o zarządzanie.

@Izabela

wystarczy zajrzeć i zobaczyć frekwencje, popytatć załogę o warunki pracy i wieczne fochy Pani Elżbiety

Edyta
@ermack

To frekwencja pewnie słaba co? Jakim cudem oni się jeszcze utrzymują?

@Edyta

wpompowują kasę z innych spółek albo "piorą hajs".

@ermack

Na to chyba jednak trzeba byłoby mieć jakiś dowód? Co ciekawe po takim publicznym oświadczeniu wciąż chyba normalnie działają, więc to chyba jednoznaczne?

Ak
@ermack

Pracowałem i dokładnie tak jest jak opisano zdecydowanie nie polecam

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Miasto Aniołów Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Poszukiwany doświadczony Barman.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Pracował ktoś z Was jako Kucharz w Miasto Aniołów Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Piotrek

Fatalna płaca, zalegali z płatnościami za dostarczany towar. Produkty podawane ludziom z głębokiego mrożenia, niektóre po terminie ważności? (mam fotki) właścicielka wraz z przyszywaną synową, wielkie ekspertki od gotowania, jedna na diecie, a wygląda jak słoń. Nie mają poczucia smaku, ani estetyki podawanych dań. Dania serwowane jak w PRLoskim Społem. Takie wytyczne daje luchni Pani Elżbieta. Która obcina godzny kuchni bo nie ma klientów w knajpie. Traktowanie pracowników, też daje wiele do życzenia. Omijajcie, to miejsce z daleka bo zryją wam psyche! 1

Grażyna
@Piotrek

Ile czasu zalegali z płatnościami? Co do pracowników. Piszesz, że ich traktowanie pozostawia wiele do życzenia. Co takiego się dzieje?

Kacper

Omijać z daleka, szerokim łukiem. Fatalna atmosfera, obcinają godziny pracy, wymagania jak w Raddisonie, a płace jak barze mlecznym!

Łukasz
@Kacper

To ile wpadało na rękę? Jaką umowę w ogóle dają?

Kacper
@Łukasz

Umowa o zlecenia albo wcale, a na rękę najniższa krajowa. Wymagania, to m.in. noszenie dziwnych mundurków, które są pożókłe ze starości do tego krawaty,

Justyna

Właściciele tragedia, mają sie za bóg wie kogo i ich miejsce jest najlepsze bo po remoncie, a wystrój z lat 80-tych. Wymaganie jakby szukali ludzi do pracy w Grand Hotelu. Ekipę wymiejniają co jakiś czas bo rzekomo nie spałnie ich oczekiwań (z kosmosu), Stawka zagodzinowa żenująca, a taki prestiżowy klub podobno.Właścicielka nadgryziona zębem czasu, odklejona od rzeczywistości, arogancka, wszystkie rozumy pozjadała, nie ma zielonego pojęcia o szkoleniach, o relazji z pracownikami nie wspomnę. Sam Prezes chyba działa na baterie, stroi sie na Lorda, a wygląda groeskowo. Wymagania z pupy wzięte, wizje jak po mefedronie. Nie polecam, omijać jak się tylko da!

@Justyna

No niefajnie to wygląda, ale z tego co widzę to tu kandydujesz, więc nie byłaś tam w środku i nie widziałaś tego z perspektywy pracownika? Czyli ten opis jest na bazie doniesień tylko, więc nie masz 100% pewności, że to prawda? Czy może jednak?

Justyna
@Łucja

Byłam tam jako pracownica przez jakiś czas, trauma do dziś. Na OLX szukają ludzi bez przerwy, to o czymś świadczy. Na imprezy bilety po 20, 30 zł, a w środku 20 osób o północy.

@Justyna

A ok, ok czyli etykietka źle się wpasowała. ;p Piszesz o tych wymaganiach, że nie wiadomo skąd wzięte, tzn o co konkretnie z tym chodzi? Czego wymagali?

barman

Ostrzegam przed pracą w Mieście Aniołow Wtrącają się pracę kuchni totalnie zle zarządzają Ich zarządzanie polega na patrzenie w kamery

Kelnerka
@barman

Zgadzam się z tą opinią omijajcie szerokim łukiem to miejsce

Kelner
@Kelnerka

Zgadzam się z opinią omijajcie bardzo szerokim łukiem to miejsce nic na lepiej się nie zmieniło

Były długoletni pracować
@Kelner

Nic na lepiej się nie zmieniło totalne (usunięte przez administratora) oni się zatrzymali w czasie!!! Są lepsze miejsca żeby pracować

admin

Masz odmienne zdanie niż inni na temat firmy Tsunami Sp. z o.o. Klub Jazzowy Miasto Aniołów? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Miasto Aniołów Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Miasto Aniołów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miasto Aniołów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Miasto Aniołów Sp. z o.o.
  • Drożyny 11
    80-302 Gdańsk
  • NIP: 5842614484 REGON: 220145627 KRS: 0000246679

Miasto Aniołów Sp. z o.o.