Alfa Investment

Toruń

Opinie o Alfa Investment

sim

ewa ale może napiszesz w jakim kontekście pracownikom ma być lepiej?

galery c

a kto tam jest prezesem?

RAF

Ja byłem Klientem z umową. Obsługa tragiczna ...

nie ok

Potwierdzam opinie osób wypowiadających się wcześniej. Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Wiecznie niezadowolony właściciel, który stawia wymagania aby pracownicy byli do jego dyspozycji od rana do wieczora.

ok

szkoda słów

ja

Pracowałam tam dając z siebie wszystko. Wczoraj przyjechał toruński właściciel i kazał nam się pakować, oczywiście nie było go stać na powiedzenie tego osobiście. Nie usłyszałyśmy nawet "dziękuję". Żadnego szkolenia, żadnej umowy. Odradzam!!!

jakis czas temu byłam u nich na rozmowie to była jakas kpina szkoda czasu i straty paliwa. (usunięte przez administratora) zadawali takie pytania ze to nie miała wogole nic wspolnego z danym etatem który proponowali w ogłoszeniu!!!brak kompetencji przeprowadzania rozów kwalifikacyjnych odradzam weszytkim.

oh

Miałam podobną historie jak kolega wyżej. Po pierwszej rozmowie dałam sobie spokój z ta firmą. Oni tam mysla ze sa niewiadomo jaka firma i że praca u nich to największy zaszczyt i osiągnięcie. A ja popytałam znajomych i dotarłam do opinii osoby, która tam pracowała. Podobno co klika miesiecy odchodzi częśc ekipy, bo albo mają już dość atmosfery w pracy albo zostają wywalani bo nie wyrabiają normy sprzedaży. A jak nie wyrabiasz normy, to wg szefowej oczywiście twoja wina bo sie nie starasz. Dla mnie nie jest to interesująca oferta. Pozdrawiam.

Jakiś czas temu zostałem przez nich zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Specjalnie urwałem się w środku pracy i przejechałem kilkanaście km tylko po to, aby jakiś koleś w towarzystwie dwóch babek kazał mi powiedzieć parę słów o sobie. Kiedy już to zrobiłem to powiedział, że dzisiaj tak naprawdę tylko oglądają sobie kandydatów, a później będą zapraszać wybrane osoby do drugiego etapu. Ja się pytam co to ma być!? Casting?! Całość "rozmowy" trwała nie dłużej niż minutę, a ja straciłem tylko swój cenny czas i paliwo. Na zakończenie miałem jeszcze ochotę powiedzieć pod ich adresem parę niecenzuralnych słów, ale stwierdziłem, że to nie ma sensu. A najśmieszniejsze jest to, że choć firma zajmuje się nieruchomościami to ich siedziba znajduje się w jakiejś zapyziałej ruderze, którą znalazłem z wielkim trudem, aczkolwiek biuro do nich należące jest naprawdę ładnie urządzone.

Praca dla wytrwałych. Tylko prowizja, a szefowie chcieliby aby w pracy siedzieć od rana do wieczora i w weekendy. Słynne zebrania po 20.00 w piątki...Niewiele osób wytrzymuje więcej niż kilka miesięcy. Odradzam - ani szans na rozwój, ani na godziwe zarobki (są miesiące, że dokłada się do interesu).

Zostaw opinię o Alfa Investment - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Investment