Opinie o Biuro Nieruchomości Muraszko Janina w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Biuro Nieruchomości Muraszko Janina. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Nieruchomości Muraszko Janina na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Nieruchomości Muraszko Janina w Jelenia Góra

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Wieslaw.W Nowy wpis
Inne

Super,super,super.Naprawde polecam.Pod kazdym wzgledem profesionalizm i chec pomocy.Nie tylko przy znalezieniu tego czego szukamy ale i ogromna pomoc w dalszych czynnosciach zwiazanych z meldunkiem i innych sprawach urzedowych,takich jak prad ,gaz,woda itd.Jestem naprawde bardzo zadowolony i polecam to biuro i Pani Janine Muraszko oraz wspolpracownikow.

Zawiedziny
Inne

Oferty nieaktualne są prezentowane na stronie internetowej. Mało profesjonalne

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Nieruchomości Muraszko Janina - Jelenia Góra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Biuro Nieruchomości Muraszko Janina
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pl. Piastowski 40
    58-560 Jelenia Góra
  • NIP: 6921983940 REGON: 231085486

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188