Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz w Białystok

Inwigilolo

Nie wiem co takiego prywatnego (ekskluzywnego) w tym clubie. Generalnie pustki. Rejestrowany każdy ruch. Utrwalane wizerunki pracowników, gości, taksówkarzy. Zagrane na serwerze i w telefonach naczalstwa. Jak jesteś trochę lepiej zbudowany istnieje spora szansa, że nie zmieścisz się w ichniejszej łazience.

pkp

W lokalu poruszenie, jak chcą zrobić zdjęcia na stronę. Inaczej pustostan i nuda.

Majkel

(usunięte przez administratora) Nie chodzcie tam bo was potraktuja jak (usunięte przez administratora) oszukaja na ceny platnosci. Dziewczyny jak widzialem to sa tam ostro brzydko traktowane i jak pozniej do nas podchodzily to jak po jakiejs wojnie... Kolezanka mowola ze tam pracowala i za pierwsze trzy dni nie zaplacili jej.. hehe a reszty dni nie bylo wiec tyle ze przepracowala za darmo trzy dni... (usunięte przez administratora)

Orzeszkowy

Ciekawe, że jeszcze istnieją takie miejsca. Nie mam na myśli tańca. Tylko "biznesy" oparte na mykach, nadużyciach wobec klientów jak i (co jeszcze ciekawsze) pracowników. Nie zależy im na opiniach, renomie? W dzisiejszym informacyjnym świecie, opinia jest wszystkim. Są jakieś szanse, że zastąpią napompowaną jakimś sensownym zarządcą? Planowałem zrobić kawalerski, bliżej lata.

@Orzeszkowy

Lepiej nie wspierać takiego biznesu. Nic tam się nie zmieni, to działa od kilkunastu lat tak samo. (usunięte przez administratora)

Diana Karp
@Orzeszkowy

Nie zastąpią. Chyba, że oblicze rozpłynie się od kuracji estetycznych. Biznes istnieje i będzie istniał, wystarczy im tych 2-6 gości na dobę i 6-8 osób obsługi. Zawsze znajdzie się taka garstka ludzi, która nie słyszała o renomie klubu, lub dysponując kartą członkowska, czują się względnie bezpieczni.

@Diana Karp

Dokładnie, wystarczy ze okradną jednego klienta dziennie i nie zapłacą pracownikom. Szukają w całej Polsce, ogłoszenia z fake kont z fake zdjęciami. Nie odprowadzają podatków zatrudniając na czarno. Ludzie, zgłaszajcie ze was oszukano. Opinia tu czy tam nie wystarczy.

Hostessa

,,Szukam uśmiechniętych hostess - praca od zaraz ! Stawka 300 dniówka plus wysokie prowizje. Mieszkanie służbowe oraz zwrot za dojazd ! Nie masz doświadczenia - nie szkodzi oferuję szkolenie. Nie czekaj aplikuj już dziś ." To ich ogłoszenie, które mogą sobie wsadzić... Hostessy nie mają nawet ani grosza od nich za dojazd do pracy i nawet na bułkę czy zupkę chińską ich nie stać! Proszą, dopytują o swoje wynagrodzenia i nie dostają, za to są wyśmiewane bądź straszone umowami, które też mogą sobie wsadzić... I że nic nie dostaną jesli nie przyjadą do pracy... Przyjadą? Zapomnij! Na bilet autobusowy nawet nie starcza. Mieszkanie rudera i brud za które hostessa ma płacić. Jeśli nie wywiązują się ze swoich obietnic to niech nie liczą, że ktoś normalny będzie u nich pracował co za tym idzie przyciągał klientów... Dlatego są pustki. hostessy mówią o tym horrorze i aż smutno Straciłem wiarę w dobry klub w Polsce dobrych i dla klientów i dla pracowników

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Prywatny gość

Prawda jest taka, że gdy zaczynała się tam moja praca to atmosfera była dobra, chętnie tam się wracało. Było mieszkanie służbowe. Z czasem jednak gdy człowiek potrzebował wypłaty, kopii umowy dla siebie czy 3 dni wolnego z rzędu to mógł szybciej wygrać w lotto. Zamiast wypłat do 10. Są "zaliczki" uzależnione od utwargu. Nie zarabia się tam nie wiadomo ile. Głównie z tańców prywatnych, ale nie zawsze one są i po 10 dniach gdy nie ma już podstawy siedzi się za darmo, a faceci oglądają twoje piersi i ty nic z tego nie masz....

Lila
@Prywatny gość

Jak tam pracowałam to się przyniosło do domu ile się w majtki po cichu od klienta włożyło. Pamiętam sytuację, gdy właściciel michał coś sobie ubzdurał i przestał wypłacać za tańce prywatne. Po jakimś czasie jedna z dziewczyn przyszła po zalegająca sprzed miesięcy kasę, a on stwierdził, że nie zapłaci, BO SIĘ PRZEDAWNIŁO.

Klamot

To tańcz w futrze

@Lila

Ale wy pojebane jesteście szmule 100 razy w nocy każdy wasza pizde widzi a wy tylko obrażacie tego szefa. Zobaczcie w lustro kim jesteście naprawdę

hahhaha

Wiesz... Wydaje mi się że chodzi o to że skoro pracuje w taki sposób to mimo tego "wynagrodzenie" za pracę którą wykonuje jej się po prostu należy. Nie ważne ile razy kto widzi, tak jadą na tego szefa i będą to robić bo to jest niesprawiedliwe że nie wypłaca pieniędzy. Jeszcze trochę jeszcze chwila i ten jego biznes padnie. Kwestia roku no może dwóch lat.

John
@hahhaha

Tak z pewnością ???????????????? jakoś tyle lat ciągnie ten wózek a taka gowniara jak ty powie ile czasu jeszcze bedzie biznes mu się kręcił???? hahahah weź może bierz pol tego co bierzesz, bo niezle ci banie ryje szonie. Jak ci nie wstyd patrzeć w lustro. Matka powinna się wstydzić, ze ciebie urodziła

hahhaha
@John

Ooooooo :) Skąd ta pewność że jestem gówniarą? Żeby można było dodawać screeny z opinii google to chyba byś się zdziwił. A wstydzić to się powinna matka ale tego pseudo biznesmena, moja jest ze mnie dumna i to nawet bardzo, nikogo nie okradam i nie żereuję na innych ludziach. A ludzie którzy przychodzą pracować uczciwie. A nie dostają swojej pensji jak nazwiesz? Chcesz mi powiedzieć że każdy jego były pracownik był taki zły i niedobry? I tak dokładnie jeszcze trochę i ten przybytek padnie już świeci pustkami ostatnio byliśmy i widzieliśmy co się dzieje a i padnie bo po 1. nie potrafi zarządzać klubem 2. nie potrafi zarządzać kadrą biurową już nie mówiąc o tancerkach czy ochronie której właściwie i według umowy nie ma. Ma takie ego że już głową dawno przebił sufit tego przybytku. Nie potrzebuję brać pół tego ale właścicielowi to by się przydało ewidentnie zmniejszenie dawki tego co bierze. Chociaż powiem szczerze że wydaje mi się że po treści tych komentarzy pisze to sam właściciel, standardowo wszystkich dookoła obrażając. Bo nie ma tu ludzi którzy go po prostu obronią.

Kokardka
@John

Weź ty Michaś idź już lepiej sie schowaj i nie wychodź z tej swojej dziury. Bo to jest tak żałosne że aż śmieszne.

Łysy
@John

Powinna się wstydzić że urodziła cb i tą gówniarę że ludzi (usunięte przez administratora).jeździcie do mamusi i udajecie takich wspaniałych ludzi. Czy może każe wam robić ludzi w bambuko. Ale wiecie że tak nieładnie robić i można za to dostać nagrodę?? Mamusia nie nauczyła?

Grażyna

Czytając to serio stwierdzasz, że jest tak super? Z reguły ludzie tutaj są tacy kłótliwi czy to tylko na forum tak wyszło?

@Prywatny gość

Jeżeli pracodawca naruszy przepisy prawa pracy, na przykład nie wypłaci należnego wynagrodzenia, można złożyć skargę do Państwowej Inspekcji Pracy. Formularz na stronie PIP.

Czym w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

On

Nie wypłacają nawet tego co obiecali, szantażują jak trzeba wypłacić wynagrodzenie.

Pamela Palmer

Bardzo słabe miejsce, nawet jak na senny Białystok. Jacyś uprzedzeni do kobiet, kasują 3x tyle za wejście. Ochroniarz zadziwiony, że ktokolwiek się przybłąkał, plącze mu się język z niewyspania.W środku czujesz się jak eksponat w muzeum. Ze względu na pustki w lokalu, cała obsługa cię obskakuje, nie zdążysz usiąść. Jak nie zamawiasz hurtowo, nie stawiasz napitków, potrafią wyprosić. Czyli opłata za wiazd - jest autentycznie za wiazd, nie przebywanie.

mania

odradzam. to jakaś (usunięte przez administratora) ale z gatunku tych żenujących i niewypłacalnych.

Jason Borg

W telegraficznym skrócie: Nie iść tam na zabawę i nie iść do pracy. Bo będzie żal do całego świata, że (usunięte przez administratora) wycyckali. A jak już idziesz to tak by z szatni nie korzystać i brać tylko gotówkę. Numerek potrafią schować na twoich oczach ze stolika. Dane karty sobie zachować. Uratowały mnie dodatkowe stopnie uwierzytelnienia i ustalony wcześniej limit. No i nie sądziłem, że jeszcze w dorosłym życiu, dobrze zarabiając będę raczony bimbrem, albo bimbrem wymieszanym z wódką. Nawet jeśli dobrze zrobiony to nie zmienia faktu. Podatki i akcyzę wypada płacić. Przy takich obrotach tym bardziej.

Pastuszkin

Ma ta firma jakiś fizyczny dział księgowości/kadry? Gdzie się mieści? (Nie pytam o sam klub, czy biuro w klubie)

Małgorzata

A macie info, czy jak nie ma do tego działu księgowości rekrutacji teraz, to czy i tak warto wysłać CV w ciemno? Odzywają się do takich kandydatów? Biorę takie aplikacje pod uwagę?

Henyju
@Małgorzata

Nie warto sobie tego robić. Ale wysłane rozpatrzą na pewno. Przy hurtowym poziomie oszukaństwa tej firmy, jest wartka rotacja siły roboczej. Byle do wiosny i kończę z tą kloaką.

Eugenia

Pracuję jako kelnerka od kilku miesięcy, ogólnie jest spoko, przyjacielska atmosfera. Praca bardzo mi się podoba. Polecanko <3

Klient

Witam serdecznie . Odradzam wizytę w tym lokalu . Chyba ze chcecie stracić kilkadziesiąt tysięcy złotych . Sytuacja z 7 stycznia 2023 r. Próba wyłudzenia płatności karta 7 prób po 3800 zł . Całe szczęście bank zablokował transakcje .

@Klient

Obsługiwał jakiś nowy pracownik, który terminala nie ogarniał czy o co z tym chodzi? Któryś z zatrudnionych by się do tego odniósł?

@Grażyna

Żaden (usunięte przez administratora) nowy pracownik sami naliczanie cenny wedle humoru Piotr że 40 zł potrafi skoczyć na 100 zł rachunek zamiast 700 zł to1500zl a tak apropo szukam ludzi którym prive nie wyplacil kasy

@Ania

Takich ludzi jest dużo, najlepiej jednak złożyć pozew nie czekając na innych.

Julita
@Ania

Mi nie wypłacili pieniędzy, dali tylko marne 200zl. Żenada

Jakie narzędzia pracy zapewnia Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Straszą wekslami, naganiaczka używa wulgaryzmów w stosunku do zatrudnionych osób, grozi.

Ona

To „miejsce pracy” powinno być dawno prześwietlone przez organy. Skaza na mapie miasta.

klik

Można liczyć, że będziesz katował/ła swój telefon wewnątrz pracy i po pracy. Jak też będziesz odbierać połączenia o przeróżnych porach, nawet takich w których nie jest zaskoczeniem że śpisz po pracy. Także plan NIELIMITOWANY kanieszna.

Kryminał i recydywa. Posuna sie do wszystkiego. Zastraszają ludzi nawet tych postronnych. Brak wiedzy jak zarządzać takim klubem, jak zarządzać personelem. Inne kluby nie muszą nie wyplacać kasy bo potrafią takimi klubami zarządzać i dbają o swoją opinię. Szkoda osob wciągniętych w to, bo nie do końca jest to tak, że lubią to co robią.

Złożenie pozwu zbiorowego wiąże się z wieloma restrykcjami, w tym wypadku najlepiej złożyć pozew indywidualny jak najszybciej. Ponieważ pracodawca ma dostęp do opinii, nie sadze aby ktoś chciał zostawiać tu numery telefonów i inne dane (tym bardziej, w wypadku gdy pracodawca grozi). Opinie najlepiej pisać równocześnie na Google, ponieważ tutaj pracowdawca może usuwać niekorzystne wpisy za odpowiednia opłata.

Michał Igor

Jeżeli chcecie marnować czas na pracę, za którą nie dostaniecie ani grosza to zapraszam. Wymówki są co najmniej śmieszne. Pracując na umowę zlecenie usprawiedliwiają się okresem wypowiedzenia, który nie obowiązuje przy takiej umowie. Właściciele pozornie wydają się w porządku, jednak ich prawdziwy wizerunek można poznać w terminie wypłaty. Omijać szerokim łuikiem

@Michał Igor

A gdyby taki okres został opisany na umowie to co wtedy? No i skoro tak to co Ty na swoim koncie wtedy zobaczyłeś skoro do tego wizerunku się odnosisz?

Sophie
@Michał Igor

Mogę prosić o wiadomość prywatną? Jestem w podobnej sytuacji

Taak

(usunięte przez administratora) omijac. Mam nadzieje ze policja niedlugo tam wpadnie

@Taak

A zgłaszałeś coś żeby mieli wpaść?

Dorota

Z tego co mi wiadomo to w żadnym klubie nie można mieć portfela i telefonu na sali. No tak ‚manka’ bo pieniążki bokiem uciekały i nie mogłaś się z nami dzielić, kradłas po portfelach ty i twoja koleżanka dlatego zostalyscie zwolnione natychmiastowo haha i dobrze lepiej nam się bez was pracuje pozdrawiam Dorota ;))))

Katia
@Dorota

To jedyny klub gdzie pracowałam, w którym telefon, portfel, dokumenty TRZEBA zostawiać w szatni. I też mam niemiłe doświadczenia, zdarzało się że coś znikło z torebki

Przemoprzemily
@Katia

Zgadza się (usunięte przez administratora) ,ludzie czytajcie opinnie one są prawdziwe !nie pchajcie się do tego (usunięte przez administratora) .co to wogólę za wymóg żeby rzeczy osobiste zostawiać dla nich pod nosem ....

@Przemoprzemily

No widocznie, żeby nie wadziło w pracy nic. No ale jeśli komuś coś zniknęło to słabo akurat, no ale to nie lepiej zostawiać istotnych rzeczy po prostu w domu? Klub jak klub nigdy nie wiadomo co tu się stać przecież może

Czy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dorota

Ja pracuje tam i mam umowę zlecenie, wszyscy mamy umowę zlecenie 3 osoby są na umowę o prace

Olcia

Ja gdy pracowałam (miesiąc temu) żadnej umowy nie mogłam się spodziewać. Potem pieniędzy też nie.

Zatrudniają „na czarno”.

Magdzia
@Olcia

A długo pracowałaś że nie chcieli zaproponować umowy?

Olcia
@Magdzia

Pół roku tam pracowałam i z 5 razy obiecywali mi umowę od kolejnego miesiąca i zaległe wypłaty. Aż sama odeszłam.

Kasandra

Zlecenie, a o kopii umowy możesz zapomnieć

987 jjjj
@Olcia

100 % prawdy

Kamila
@987 jjjj

Tobie tez nie zaproponowali umowy? Na jakim stanowisku? Duzo jest takich pracowników? :/

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Boże broń

Żadnych warunków nie trzeba spełniać, przyjmują kogo popadnie a właściwie przyjmują tych co nie doszła do nich informacja o tym co tam się wyprawia. Uciekaj lepiej jak najszybciej. Poszukaj sobie normalnej pracy jak chcesz mieć chociaż wypłacone pieniądze

Weronika
@Boże broń

Serio każdego z marszu mogą tam przyjąć? Na każde stanowisko?

Boże broń
@Weronika

Tak dokładnie, chociaż z tego co wiadomo zaczęli czytać opinie i nakręcają nowy makaron na uszy przyszłym pracownikom. Więc wcale by mnie nie zdziwiło jak do nich zadzwonisz i usłyszysz że jednak jest rekrutacja (a naprawdę jej nie ma) tak samo jak i umów. Do podpisania może i by ci dali ale nawet nie będzie zgłoszona. Tylko pamiętaj nie dawaj im żadnych dokumentów a już tym bardziej dowodu do skanowania. Poczytaj opinie o nich i zastanów się 50 razy zanim tam pójdziesz. Czy to ulotki czy jakiekolwiek inne stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz - Białystok

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz