Opinie o Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli w Niepołomice

Klient Nowy wpis

Pizza zdecydowanie nie była jakaś wybitna, ale sama cena też była atrakcyjna. Jest w porządku...

Lolo Nowy wpis

Oszukaństwo!!!,pizza kolorwa kura,3 kawałeczki kurczaka cm/cm,sam ser,miała być na grubym cieście,była na cienkim,(ale opłata pobrana za grube ciasto),3 kolory papryki,gdzie było 4 paseczki tylko czerwonej.Nigdy więcej, nie polecam

XY Nowy wpis

Zamówiłam 2duże pizzę,jedna Greckie Słońce druga z ostrym kurczakiem i do tego sosy 4sztuki płatne dodatkowo.pizza 1miała mieć świeżą bazylię miała owszem 3 listki ale pod serem,straszna kicha beznadziejna pizza.Druga pizza z ostrym kurczakiem lepsza ale i tak NIE POLECAM.SOSÓW NIE DOSTAŁAM .NIGDY WIĘCEJ TAM NIE ZAMÓWIĘ

Wiola

Pizza sama w sobie nie jest zła zależy jaki kucharz na zmianie i jaka pizza (pozwolę sobie nazwać go pizzerem hahaha), a tak poza pizzą (usunięte przez administratora) Na 10 zamówień 2 razy dostałam sos a za każdym razem musiałam zapłacić tak więc (usunięte przez administratora) DO POTĘGI!!!! Kiedy po raz któryś zgłaszałam pomyłkę miała być uwzględniana przy kolejnym zamówieniu z rabatem jednak nigdy taka sytuacja nie miała miejsca twierdząc że oczywiście nie wiedzą o co chodzi. Do tego stopnia sytuacja urosła że raz byłam nie ugiętą i powiedziałam że mają mi przywieść sos za który zapłaciłam po czym gdy kierowca widział ze do niego wychodzę odjechał mi z przed nosa z premedytacją. Po takiej firmie nie spodziewasz się zbyt wiele ale takiej zniewagi i CHAMSTWA nie odczułam nawet w Warszawce ale tam przynajmniej jak się coś nie zgadza to jakoś potrafią do tego podejść. Tutaj jest tylko (usunięte przez administratora) KLIENTA NA PIERWSZYM MIEJSCU. Właściciel dobrze o tym wie od lat, ponieważ to jego rządy. Nie ma się co dziwić jaki kram taki Pan. NIE POLECAM ABSOLUTNIE CHYBA ŻE WOLICIE ZAPŁACIĆ ZA COŚ CZEGO I TAK NIE DOSTANIECIE.;-)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli - Niepołomice

• Jak się pracuje w Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli?

Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli
  • Rynek 17