Opinie o Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli w Niepołomice

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
XY Nowy wpis
Inne

Zamówiłam 2duże pizzę,jedna Greckie Słońce druga z ostrym kurczakiem i do tego sosy 4sztuki płatne dodatkowo.pizza 1miała mieć świeżą bazylię miała owszem 3 listki ale pod serem,straszna kicha beznadziejna pizza.Druga pizza z ostrym kurczakiem lepsza ale i tak NIE POLECAM.SOSÓW NIE DOSTAŁAM .NIGDY WIĘCEJ TAM NIE ZAMÓWIĘ

Wiola
Inne

Pizza sama w sobie nie jest zła zależy jaki kucharz na zmianie i jaka pizza (pozwolę sobie nazwać go pizzerem hahaha), a tak poza pizzą (usunięte przez administratora) Na 10 zamówień 2 razy dostałam sos a za każdym razem musiałam zapłacić tak więc (usunięte przez administratora) DO POTĘGI!!!! Kiedy po raz któryś zgłaszałam pomyłkę miała być uwzględniana przy kolejnym zamówieniu z rabatem jednak nigdy taka sytuacja nie miała miejsca twierdząc że oczywiście nie wiedzą o co chodzi. Do tego stopnia sytuacja urosła że raz byłam nie ugiętą i powiedziałam że mają mi przywieść sos za który zapłaciłam po czym gdy kierowca widział ze do niego wychodzę odjechał mi z przed nosa z premedytacją. Po takiej firmie nie spodziewasz się zbyt wiele ale takiej zniewagi i CHAMSTWA nie odczułam nawet w Warszawce ale tam przynajmniej jak się coś nie zgadza to jakoś potrafią do tego podejść. Tutaj jest tylko (usunięte przez administratora) KLIENTA NA PIERWSZYM MIEJSCU. Właściciel dobrze o tym wie od lat, ponieważ to jego rządy. Nie ma się co dziwić jaki kram taki Pan. NIE POLECAM ABSOLUTNIE CHYBA ŻE WOLICIE ZAPŁACIĆ ZA COŚ CZEGO I TAK NIE DOSTANIECIE.;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli - Niepołomice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Dostawca, Niepołomice - Styczeń 2022

Czy pracujesz w firmie Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Grzegorz Biernat Pizzeria Napoli
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rynek 17
    32-005 Niepołomice
  • NIP: 6831463094 REGON: 351334539

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188