Catering Hawełka

Opinie o Catering Hawełka

Adamex

Rotacja jak w każdej takiej firmie - chcesz pracować to pracujesz, nie chcesz to nie pracujesz.

Vick

Podbijam pytanie kolegi Adamex'a. Proszę o informacje zwłaszcza o zarobki i czy jest tam jakaś rotacja pracowników?

Adamex

To jest wątek o pracy, a nie o usługach. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Powiedzcie jakie są zarobki w Hawełce? Umowa? Jaka procedura rekrutacyjna?

dobbrawa

catering mają naprawdę z górnej półki - są solidni i terminowi a to bardzo istotne moim zdaniem, jedzenie było bardzo dobre, co równie istotne - wszystko tak jak było ustalone

tekae

orten - 2013-07-04 08:44:10 jestem za, restauracja oferuje bardzo fajny catering, zamawialiśmy na konferencję firmową i Hawełka się jak najbardziej pozytywnie sprawdziła, jedzenie było dobre, tak samo jak i organizacja, wszystko na czas! POLECAMPowiedz mi tylko na ile osób robiliście event? Mnie interesuje garden party na jakieś 40-50 osób. Mam w planach ich wynająć, podołają?

orten

argon

Catering na wysokim poziomie, firma jest bardzo terminowa, trzymała się ustaleń, a sam catering z dobrym jedzeniem i dobrą obsługą, warty polecenia.

Doter

Moge polecic catering, Hawełka organizowała grilla firmowego, wyszedł naprawde super, świetne jedzenie, fajna atmosfera, warto rozważyc.

Zostaw opinię o Catering Hawełka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Catering Hawełka