Restauracja "Hawełka:

Kraków

Opinie o Restauracja "Hawełka:

były pracownik ogródka

Pracowałem na ogródku Hawełki. Stawka na ten moment to 7 zł na godzine co jest niezgodne z prawem, w dodatku odejmują 1 % od utargu na bar - zamiast samemu solidnie zapłacić pracownikowi wolą ten obowiązek zrzucic na kelnera. W papierach wszystko sie zgadza - podpisujemy mniejszą ilość godzin przepracowanych niż jest to w rzeczywistości. Nie oczekuj słowa dziękuje. Od Witka menagera co najwyzej usłyszysz " sp*erdalaj" albo "wypierd*lic Ci w te bryle?" Zamiast zajmowac się pracą umawia sie do Energy i ma wy*bane. Sączy piwo w trakcie. Polecam badac alkomatem nie tylko kelnerow ale tez samego siebie Panie Witku.:) Pani Barbara chodzi jak po narkotykach. Przez 15 h pracy musisz się tłumaczyć czemu nie było Cie 2 minuty, bo nawet wys*ac w spokoju sie nie da. Przez tyle lat pracy dorobiła się tylko rozrusznika serca - to o czymś świadczy. Szczerze nie polecam. Przez tą wspaniałą restaurację ucierpiała moja wiara w ludzkość. Dziekuje,

Kelnerka ogródkowa

Kelnerki na ogródku zarabiają 5 zł, śmieszne pieniądze, ciągły terror ze strony managerki Barbary. Napiwki są marne, czasem za 12 godzin pracy wyszło 80 zł, z czego procent od utargu musisz oddać na bar, niezależnie od tego czy dostałeś napiwek czy nie. Mycie i sprzątanie ogródka po nocnych posiadowach żuli, później tymi rękami pani Barbaro serwujemy jedzenie! Opieprz nawet za to ze jesz swój obiad pracowniczy (płatny oczywiście) w cukierni... uważajcie na to miejsce bo ta kobieta ma problemy z głowa !!!

Mvo
użytkownik zarejestrowany

Odnośnie @kas to kelnerzy nie mają na co narzekać u nich, bo napiwki są nawet spore, a wiadomo, że mają one znaczenie.

niczy

Siema na jaką pensję można liczyć? Czy jest szansa na umowę o pracę?

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Restauracja "Hawełka: (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Restauracja "Hawełka: : Najbardziej nie podobało mi się w Restauracja "Hawełka: :

Zostaw opinię o Restauracja "Hawełka: - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja "Hawełka: