Opinie o Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j. w Śledziejowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j. w Śledziejowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Hel Nowy wpis

Polecam

Mari

Zakończyła się moja umowa sezonowa w tej firmie i bardzo polecam. Atmosfera i reszta OK

Paweł Nowy wpis
@Mari

Jak było tak fajnie to nie chciałaś przedłużyć umowy? Czy przyjmują dodatkowych ludzi tylko na sezon jak brakuje rąk do pracy?

RO Nowy wpis

Pracowałam tam dłuższy czas i z czystym sumieniem mogę polecić pracę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Łucja

Pracował ktoś tutaj jako Pakowacz Ręczny? Wiecie czy jest tu stała pensja czy jakoś wyliczona na akord?

olaf

praca jak praca na produkcji za minimalna stawkę ,brak odzieży BHP brak jakiegokolwiek zaplecza ...Firma jak z lat 90 wchodzisz do nory i tam robisz..... Żadnych premii ,żadnych dofinansowań i czasami mało kultury

@olaf

No jak to teraz czytam to się aż zastanawiam, co takiego w takim razie motywuje tutaj ludzi do pracy? Bo nie żeby coś ale wygląda, że jakoś pracują. Jak długo pracuje tu osoba o najdłuższym stażu?

Krist

Nie polecam jako miejsca pracy. Osoby pracujące od kilkunastu lat na produkcji mają stawki 19zł, a nowe osoby 18zł. Szefostwo skąpi na wypłatach a wymaga biznes planu, nowych pomysłów i coraz większej efektywności. Na produkcji pracują w większości kobiety, a w lecie bez klimatyzacji w blaszakach ciężko jest naprawdę wytrzymać. Biuro sprzedaży, marketingu, promocji, administracji to jedna osoba, której wszyscy wchodzą na głowę. Totalne nieporozumienie.... Firma byłaby dzisiaj zupełnie gdzie indziej, w lepszym miejscu - gdyby nie podejście szefostwa. Zero inwestycji w rozwój firmy i pracowników. Stanęli pod koniec lat '90 i w tym miejscu są do dzisiaj, a konkurencja już dawno ich wyprzedziła.

Elżbieta
@Krist

No to słabe te stawki jak one wynoszą 19 zł. To podwyżka jest tylko złotówka??? Mioże warto porozmawiać o tym z szefostwem? No bo na dłuższą metę, to przecież nie przełoży się na zyski dla firmy.

Krist
@Elżbieta

Temat był poruszany niejednokrotnie. Ale zawsze odpowiedź zwrotna to „a co firma będzie z tego mieć, wymyślcie co by tu można nowego wprowadzić”. Pracownicy mają na głowie biznesplan firmy…

@Krist

Ciekawe pytanie, bo patrząc z drugiej strony wygląda to nawet jak spora doza zaufania dla ludzi, skoro chcą brać pod uwagę ich sugestie. To może czas wymyślić coś naprawdę super i pójść w tym kierunku? ;) Czy skoro jest zero inwestycji w rozwój to taka sugestia by została jednak odrzucona? :/

@Elżbieta

z szefostwem się nie dyskutuje bo u nich nadal trwa (usunięte przez administratora) przyszedł i ma (usunięte przez administratora)

Czy w Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie ma żadnych premi

Markos

Pozytywne wrażenie podczas rekrutacji. Niestety godziny pracy mi nie odpowiadaly.

@Markos

A to jakie są? Nie dało rady tak w sumie o tym się zorientować przed rekrutacją jeszcze?

MoR

Jedni z lepszych w okolicy Wieliczki.

@MoR

A to super, a kogo innego w razie czego z okolicy uważasz za godnego polecenia?

WB

Jedna z najdluzej działających firm w okolicy. Pracowałem dłuższy czas nie mogę narzekac.

@WB

A co się stało, że już tam nie pracujesz, skoro nie było na co narzekać? Pensje byly ok?

Ole

Polecam!!!

Ewelina
@Ole

Dlaczego? Twoja opinia jest najświeższa akurat, dltego dopytuję,bo myślę o pracy:)

Rufus

Praca jak praca. Trzeba pracować i kropka.

Pin

Dramat, w firmie pracują ludzie o przerażających poglądach i kulturze, nie da się tam pracować, jeśli ktoś ma grupę to idealna praca dla niego.

Rakowice

Współpracuję od wielu, wielu lat. Zawsze super obsługa i towar!!!

Aninim

Pracowalam sezonowo. Kasa zawsze na czas. Ogólnie polecam

Opin

Plata = Tragikomedia. Dziwi mnie, że firma jest jeszcze w krsie.

AS

MIŁE DOŚWIADCZENIE

Nowyy

Wyzysk za 13 brutto

Józef
@Nowyy

Już teraz za 18 :)

jakie zarobki sa na produkcji?

Józef

Minimalna krajowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j. - Śledziejowice

• Jak się pracuje w Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j.
4.1/5 Na podstawie 23 ocen.
  • 220
    32-020 Śledziejowice

Plata Wytwórnia Zniczy I Świec sp.j.