2 Dodaj opinię
2 26 61 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz

doswiadczony Nowy wpis

nie polecam. negatywne opinie sa zgodne ze stanem faktycznym,

Tak6Nie
anonim Nowy wpis

Dorota Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Z tego co mi wiadomo to w żadnym klubie nie można mieć portfela i telefonu na sali. No tak ‚manka’ bo pieniążki bokiem uciekały i nie mogłaś się z nami dzielić, kradłas po portfelach ty i twoja koleżanka dlatego zostalyscie zwolnione natychmiastowo haha i dobrze lepiej nam się bez was pracuje pozdrawiam Dorota ;))))

Tak1Nie4
Palina aa Nowy wpis

Pracowalam w klubie kilka miesiecy i bylam bardzo zadowolona. Mila atmosfera ludzie pozytywnie nastawieni I zawsze usmiechnieci, pieniadzie bardzo dobre I zawsze na czas. Pracodawca godny polecenia! ????

Tak3Nie4
Adrianna F

Pracowalam w Priv ponad 8 miesiecy jako hostessa i moge smialo powiedziec ze warto. Fajna atmosfera, fajni ludzie i super zarobki. Uwazam ze osoby ktore pisza zle komentarze sa poprostu nieuczciwe. Naprawde warto tam pracowac :)

Tak4Nie7
DobraBejb

Ani pieniędzy ani szacunku tyle z tego miałam

Tak8Nie1
Alamakota

Nie życzę tam pracy najgorszemu wrogowi

Tak10Nie1
Roberto M

Super club the owner the most positive and energetic businessman I ever met knows what he wants super club super ladies super high high class ladies

Tak4Nie1
Klaudiahos

Jestem tam hostessa któryś miesiąc i fajnie mi się tu pracuje polecam dziewczynom dobre zarobki ????

Żagieladam

Uważam, że temu lokalowi nie ma nic do zarzucenia pieniądze wypłacane w terminie, dobre napiwki i po krótkim czasie pracy dostałem podwyżkę ;)

Tak3Nie
Misia

Miałam zdecydować się na pracę tutaj, ale jednak opinie mnie martwią

Tak5Nie
Squirrel
@Misia

Mam iść na rozmowę próbną ale też się boję

Tak1Nie
Mariola

Żałuję że tam pracowałam.

Tak6Nie
Marta

Praca w biurze w tym lokalu to super sprawa, wysokie wynagrodzenie i dobre godziny pracy

Tak7Nie1
Iwona
@Marta

Dziękuję za Twoją opinię. Widzę, że nie jesteś jedyną osobą, która pozytywnie ocenia pracę w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz. Może chcesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Czy poza wysokim wynagrodzeniem pracownicy otrzymywali benefity? I jak wygląda atmosfera w miejscu pracy?

Tak1Nie2
Aleksandra ola

Fajnie mi się tu pracowało, miła ekipa, przyjemna atmosfera :) polecam t

Tak8Nie1
Sandy

Jestem tancerka od wielu wielu lat i kocham to co robie pracowałam w różnych klubach i mogę śmiało stwierdzić ze ten klub jest najbardziej przyjazny dla nas tancerek W innych klubach ciagle kary ciagle potrącanie czegoś z wypłaty a tutaj nie, tutaj jest spoko polecam innym tu pracować

Tak15Nie4
Magdaszoka

Pracowałam ponad rok w prive nic złego powiedzieć nie mogę, fajne zarobki dużo nowych ludzi poznałam teraz wyjeżdżam do Anglii mam nadzieje ze jeszcze tu wrócę :))

Tak11Nie4
łysy

pół roku jako ochroniarz w tym klubie uwazam za udane ;) dziewczyny ładne hehe

Tak11Nie1
Anna

Fajna praca, atmosfera i Pracodawca ok! Polecam!

Tak14Nie2
KW

Pracowałem 4 miesiące-fajna atmosfera,dobre pieniądze-grube napiwki:),brak monotonii,jedyny minus to praca na noc(ale można się przyzwyczaić).Pozdrawiam całą ekipę

Tak12Nie1
Angelika

Wypłaty zawsze na czas

Tak9Nie1
jędruś21

dobrze was wspominam

Tak11Nie2
hostessa kamila

to ze szef wymaga, nie znaczy ze jest ch^$em wystarczy wykonywac polecenia i kazdy jest wtedy ok

Tak9Nie3
tancereczkaxd

smiesznie latwe do zarobienia pieniadze, trzeba tylko uwazac na kary ktore sa w tym lokalu

Tak10Nie1
hostessa kamila

czasem nudno bo malo klientow w tygodniu, ale poza tym wszystko gralo jak nalezy

Tak7Nie2
Barman

podobalo mi sie tam, moje klimaaatyy!

Tak8Nie2
Karol W.
Nazwa działu: Marketing

kolega Patryk przyprowadził mnie bo brakowało kelnerów, nie pożałowałem

Tak7Nie
emilka2131

przyjechalam tam z Poznania z wypłatami nie ma problemów da się nawet dogadać na dniówki pozdrawiam kierownika Czarka ????

Tak7Nie1
adamek

Fajna praca, zajebiście się pracowało

Tak6Nie1
Klaudia
Nazwa działu: Marketing
 Rekomendacja

NIGDY MI SIĘ LEPIEJ NIE PRACOWAŁO. Pracodawca super, nigdy nie poznałam tak zaangażowanego człowieka, który aż tak poświęca się swojej pracy. Tak samo ekipa w pracy. Nic więcej nie jest potrzebne do szczęścia.

Tak4Nie4
emil

jeśli nie macie doświadczenia jako barman to polecam ten lokal wszystkiego mnie nauczyła cierpliwa Monika. Pozdro!

niski

dobrze wspominam pracę tam

Tak3Nie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz - Białystok

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie