Cechini Sp.j.

Krynica-Zdrój

Opinie o Cechini Sp.j.

Janusz

Podpisuję się pod opinią wydaną o firmie Cechini i stwierdzam,że bardzo dosadnie jeden z internautów podsumował szanownych panów prezesów Józefa i Stanisława pisząc, że pieniądze to nie wszystko. Oby ta chwila gdy o tym szanowni biznesmeni się przekonacie nadeszła jak najszybciej, najlepiej jutro, abyście już nikogo nie skrzywdzili finansowo. W tej firmie nie ma mowy o żadnej negocjacji i zasadach zdrowego rynku pracy. Piękne samochody i inne dobra materialne które firma posiada są okupione nieszczęściem wielu ludzi którzy wykonali swoją pracę w czynie społecznym na rzecz szanownych prezesów. Współpraca z tą firmą to problemy dla ciebie nie dla nich...OSTRZEGAM!!!!!!

jarek

porazka zlodzieje i nielegalna rozlewnia wody w muszynie!!!!!!! nie polecam

forsa to nie wszysko!!!!!

Odradzam jakiejkolwiek współpracy z tymi braćmi Józefem i Stanisławem. Brak płatności, oszustwa, niewypłacanie podwykonawców, bałagan w sprawach kadrowych, brak kompetencji u pracowników biura- ludzie niedouczeni, wulgarni, aroganccy i nieszanujący kontrahentów. Jednym słowem pod płaszczykiem prężnej firmy ukrywa się wyzysk uczciwych podwykonawców i pracowników. Znam bardzo wiele oszukanych mniejszych firm, którym nie starczyło pieniędzy i zdrowia by dochodzić swoich praw i odzyskiwać utopione pieniądze. W tej firmie funkcjonuje prawo panów prezesów, nie ma tu miejsca na uczciwość i respektowanie jakichkolwiek praw rynku, przepisów prawa pracy. Uciekać i omijać tych psedo przedsiębiorców-budowlańców. Panowie prezesi, przyjdzie w waszym życiu taka chwila, kiedy przekonacie się, że pieniądze to nie wszystko.

Szukasz pracy?

aston

Skąd te krytyczne komentarze?! Wypłata zawsze terminowo, nie ma żadnych odtrąceń z powodu popełnionych błędów. Można otrzymać zaliczkę w takiej kwocie o jaką się ubiegasz. A co do pensji, to dają tyle ile sobie wynegocjujesz.

były pracownik

riko prawda jest taka ze nigdy nie wiesz ile dostaniesz na wypłate bo jak masz duzo godzin to ci stawke obetna chyba ze jestes przydupasem....wiec jak chcesz wracac to marny z ciebie pracownik bo madrzejsi dawno zmienili prace ...pozdrawiam ps. zero szacunku do pracownika nie polecam

riko

ci za bzdury oburzony nigdy mi sie niezdarzylo zeby kasy niedali a po 100 to biora zaliczki menele jak ty ja ninarzekalem i zawsze bym tam wrocil ocena 5

oburzony

Nie wiem czemu tacy ludzie istnieją, ale właściciel firmy to nie szanujący drugiego człowieka facet! Współpracując z tą firmą, zostaliśmy bez pieniędzy, oszukani i bez jakiejkolwiek rozmowy. Ostrzegam przed współpracą z tą firmą!!! Polecam trzymać się z dala, bo współpraca wiąże się tylko z kłopotami!!!

kl

zachęcająca oferta pracy i płacy,w rzeczywistości warunki pracy w porządku,ale żadna płaca w terminie-dają co łaska po 100,200 zl.Śmiechu warte.

pracowalem tam

i wrocilem...3 miechy temu. jest tak jak bylo, tak na 4 oby nie bylo gorzej

bylypracownik

pracowalem z Marcinem jakiś czas, sodówa mu strasznie uderzyla, nic innego tylko wysługiwanie sie pracownikami, ale tatusiowi mowi, ze to to on zalatwil, nie życzę najgorszemu wrogowi zeby trafil tam!!!!!!!!! wyplata nigdy nie taka jak miala byc, za nic ucinaja, a bez wzgledu ile zarabiasz na umowie masz najnizzsza, zdzierstwo!!!!!!!!!!!!

d

firma cechini to jedno wielkie bagno, nie polecam pracownik jest równany z błotem i tyle na ten temat...

ac

Pensja na reke niby 2000 ale do skladki zus 1200 tak wszystcy

X

[usunięte przez moderatora] firma totalne zero

klama

[usunięte przez moderatora] zarobki zalosne jak ktos jest madry nie polecam tej firmy

xx

idac po pensje to loteria bo nigdy niewiadomo ile sie wezmie chciałoby sie powiedzieć "co łaska"

wściekły

Hej, a wiecie gdzie prowadzą inwestycje? nie chcą mi oddać sprzętu i muszę sam odebrać.

bylypracownik

Firma pozostawia duuuuuzo do zyczenia, wlasciciele nastawieni tylko na swoj zysk nie patrza pod zadnym katem na pracownika, wyplaty nigdy w terminie, no i czeste "obciazanie" nawet nie z winy pracownika, kasa uderzyla do glowy!!!!! nikomu nie polecam pracy w [usunięte przez moderatora] 0 szacunku dla pracownika.

Mirek

płaca w miarę ok, podejście do pracownika oraz zarządzanie czasami daje dużo do życzenia ale patrząc na inne firmy i ogólną sytuacje na rynku pracy to moja ocena dobre 4

esteta

Cechini to firma dbająca bardzo dobrze o własny portfel. Wynagrodzenie poniżej średniej krajowej. Drastyczne zachowania względem pracowników i podwykonawców [usunięte przez moderatora] . Nie polecam jako były współpracownik podwykonawca.

Zostaw opinię o Cechini Sp.j. - Krynica-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cechini Sp.j.