bar "Tam"

Białystok

Opinie o bar "Tam"

marti
użytkownik zarejestrowany

ostatnio nie widziałem ofert pracy w barze Tam @kebson,a w jakim charakterze chciałbyś tam pracować??

Marcin

Zdecydowanie Nie dla tego miejsca jedzenie może było niezłe ale jest coraz gorzej. Brak szacunku do klienta! Włosy itp.... Bar zszedł na psy.

Aga

Niestety, ale kiedyś było zdecydowanie lepiej. Będąc ostatnio w kebabie był włos, miesiąc później w tortilli w mięsie znaleziono kości. To był ostatni raz kiedy tam jadłam.

Szukasz pracy w Białymstoku?

Alan

Niestety trochę słabo na Malmeda ponieważ Na drzwiach baru widnieją godziny np od 10-5.00 a bar jest czynny do 1 LUB 3 Bardzo proszę kierownictwo baru o ustalenie stałych godzin otwarcia baru ponieważ nigdy nie wiadomo o jakiej godzinie się kierować. Po za tym wszystko bez zarzutów.

Zostaw opinię o bar "Tam" - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bar "Tam"