Opinie o Lux Trans Konrad Waszkiewicz w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lux Trans Konrad Waszkiewicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lux Trans Konrad Waszkiewicz o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux Trans Konrad Waszkiewicz w Białystok

Anula Nowy wpis

Chodzi ci o to, że jesteś kierowcą i nie dostałeś wynagrodzenia? Ciężko coś więcej wywnioskować z twojej wypowiedzi a to dla mnie i męża ważne ponieważ planował aplikować do firmy. O jakich pieniądzach mowa i jak firma ewentualnie argumentują tą sytuację?

Firma szuka w sieci teraz kierowcę C+E. Jest to praca na trasie Niemcy – Szwecja – Norwegia. A jaka jest kas? Czy jest tu pensja za każdą pensję oddzielnie? Czy jest jedna pensja miesięczna, obojętnie ile się wyjeździ? I jak jest to jazda przez te kraje, to umowa jest polska czy innego kraju?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Kierowca w Lux Trans Konrad Waszkiewicz?

Pracownik Nowy wpis

Wymagają jedynie rocznego doświadczenia w prowadzeniu busa. Doświadczenie jako kurier nie jest wymagane. Są szkolenia, które przygotowują do pracy.

Współpracę z Panem Konradem oceniam pozytywnie. Wypłaty zawsze na czas, w każdym temacie można się dogadać, nigdy nie było problemów opisanych przez innych byłych/obecnych pracowników. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z tym pracodawcą.

Sylwia

Bardzo fajnie się czyta takie pozytywne opinie o współpracy. Którego dnia firma Wam zawsze przelewała kasę i o co np można się dogadać, bo trochę ogólnikowo to brzmi? Idą na rękę odnośnie brania dni wolnych albo nagłych sytuacji gdy trzeba wyjść z pracy?

@Sylwia

Wypłatę otrzymuję zawsze tego samego dnia każdego miesiąca, zdarza się, że wcześniej. W kwestii urlopów oraz nagłych nieprzewidzianych sytuacji Pan Konrad nie robi problemów. Nie mogę wypowiadać się za wszystkich, ale ja nie mam żadnych problemów odnośnie współpracy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lux Trans Konrad Waszkiewicz? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Magda

Byłam w team Waszkiewicz jak to inni użytkownicy napisali. Wypłaty zawsze na czas, z racji, że byłam skoczkiem szef dorzucał premię za wyjazdy do innych miast. Żadnej kary nigdy nie zapłaciłam, bo wykonywałam dobrze swoją pracę. Dziewczyny w biurze zawsze pomocne, z szefem dało się dogadać z każdą sprawą. Jako pracownik polecam do współpracy. Pozdrawiam

@Magda

A jeździłaś własnym autem czy organizowali jakiś dojazd do innych miast? Chciałabym wiedzieć, czy oczekują prawa jazdy i własnego samochodu. A jak nie transport to czy chociaż dorzucają do paliwa?

Conio Krzysztof Tel. 69088830

UWAGA Ostrzegam wszystkich przed podejmowaniem współpracy oraz zawierania jakichkolwiek umów z panem Konradem Waszkiewiczem oraz jego firmą Lux Trans z Białego Stoku który jest (usunięte przez administratora) prowadzącym (usunięte przez administratora)działalność. (usunięte przez administratora)przedsiębiorców oraz osoby cywilne do swoich niecnych celów wprowadzając ich w błąd doprowadzając do niekorzystnego rozporządzania mieniem tych osób nie wywiązując się z zawartych obowiązujących umów jak również Pan Konrad Waszkiewicz dopuszcza się (usunięte przez administratora)finansowych i majątkowych. Zgłosiłem już ten fakt do odpowiednich organów ścigania. Wnoszę również pozew cywilny do Sądu o odszkodowanie oraz zwrot wynagrodzenia Jeżeli ktoś z poszkodowanych chciałby dołączyć do pozwu zbiorowego to zapraszam do kontaktu Tel 690888303 Krzysztof Conio

@Conio Krzysztof Tel. 69088830

Panie Krzysztofie rozpoczął Pan z nami współpracę w lutym z tygodniowym opóźnieniem. W ciagu 2-3 tygodni przez pana firmę przewinęło się kilku pracownikow- żaden bez pojęcia o kurierce. Pomijam inne mniejsze nieprawidłowości. Jeszcze nie wystawił Pan faktury za wykonana usługę. Jest jeszcze przed terminem zapłaty wiec pospieszył się Pan z jakimikolwiek oskarżeniami. Natomiast faktycznie za natychmiastowe zerwanie umowy z winy zleceniobiorcy mamy prawo nałożyć na Pana karę finansową.

Konrad waszkiewicz
@Konrad Waszkiewicz

Dodam tylko, ze opóźnienie rozpoczęcia realizacji było z pana winy bo pierwszy pracownik zwolnił się zanim zdążył doręczyć pierwsza paczkę- totalna amatorka, zero przyuczenia tylko „bierz 100 paczek i w rejon, nauczysz się na błędach”.

były podwykonawca z Poczty
@Konrad Waszkiewicz

Panie Konradzie nadal czekam na zapłatę zaległych 6000 złotych za grudzień 2021 oraz styczeń 2022 - twierdził pan, że przez moje działania Poczta Polska nałożyła na pana karę finansową, a po prośbie okazania jakichkolwiek dokumentów potwierdzających pana słowa więcej się nie odezwał nikt z pana biura poza jednym e-mailem, w którym było tylko ogólnie napisana pańska kalkulacja bez jakiegokolwiek potwierdzenia tych liczb - mało tego śmiał pan mi grozić, że nie wypłaci mi pan pieniędzy - i to jest jedyna w czym pańska firma była słowna. A odsetki lecą :)

Konrad waszkiewicz
@były podwykonawca z Poczty

Proszę podać imię i nazwisko to sprawdzę. mieliśmy kilku nierzetelnych wykonanawcow wiec nie przeczę ze mógł pan się wśród nich znaleźć. W tamtym roku doreczylismy ponad 2,5 miliona paczek, pracowało u nas i u naszych podwykonawców ponad 250 osób wiec siła rzeczy zawsze znajdzie się kilku problematycznych, ale nie chce się już powtarzać. Muszę Państwa zmartwić Lux Trans ma się dobrze a 2022 był najlepszy w naszej historii.

Były pracownik.
@Konrad waszkiewicz

Więc Poczta Polska zrezygnowała z waszych usług bo bardzo dobrze sobie pan radził ze wszystkim... poza tym teraz pan chce rozmawiać, gdzie jakoś 2 lata temu nawet nie miał pan odwagi odebrać telefonu.

@Conio Krzysztof Tel. 69088830

Cześć, przeczytałam tutaj komentarze i mam pytanie, czy on ci nie zaoferował żadnego przeszkolenia do obowiązków? Ciekawe, czy tak tutaj jest standardowo. I czy umowa jakaś jest i mówi o odpowiedzialności finansowej? Uprzedzał ktoś o takich sprawach?

R

Witam. Pozwałem Pana Konrada do sądu o nie wypłacanie wynagrodzenia mam już kilkanaście świadków ale może tu chciałby również ktoś wypowiedzieć się przed sądem o Panu Konradzie.

Były
@R

Chętnie opowiem o tej firmie. Również nie zostało mi wypłacone wynagrodzenie tylko straszenie karami

@R

Cześć, kiedy będzie coś wiadomo o wyniku? Jak tylko będziesz wiedział, to napisz tutaj proszę. Chciałabym być na bieżąco. Ile powinien zapłacić ogółem, jakie proponował stawki?

R
@Zuzanna

Uwierz nie warto rozmawiać z tym człowiek o ugodach bo to do niczego nie prowadzi szkoda czasu i nerw odrazu trzeba iść do sądu. Sąd nie nabierze się na jego gierki i będzie musiał zapłacić i dodatkowo pokryć wszystkie koszta związane z rozprawą + koszta prawnika. Mam nadzieje dwa trzy miesiące i się zobaczę z Panem Konradem na rozprawie.

@R

Naprawdę szkoda, a próbowałeś? Ciekawa aż jestem, jak to wyglądało. I co poobiecywali na rozmowach. Czy dużo ci jest winien? Nie odpowiedziałeś wcześniej.

Były

Jeszcze dziwne , że tym nikt się nie zainteresował. Czy ma takie plecy? Czy farta?

@Były

I plecy i farta bo młodych ludzi (usunięte przez administratora) ale juz nad nim zbierają się czarne chmury będzie pierdział w pasieki jeszcze trochę wszyscy muszą składać zawiadomienia na policję

@Były

Ku.... owocowe czwartki 40 dni urlopu catering co Ci przyjezdza na rejon. Do wyboru do koloru. Koleżanka chyba nie zna realiów kurierki.

Aleksander
@DK 90 RGZ

Aż tyle urlopu jest? Jak, czemu? Co to za umowa?

Tomson
@Aleksander

no coś dziwnie to wygląda

@Tomson

wyglądać sobie może i dziwnie, pytanie jak w praktyce to ostatecznie wychodzi? czy to praca na część etatu jest? jeśli tak o na ile z zarobkami ludzie tu ostatecznie wychodzą? są planowane podwyżki od kolejnego roku?

Kondrad

Zacznijmy od tego ze ci kurierzy czyli team Waszkiewicza nic zlego nie napisza dosc ze dawali w banie w wynajetych przez firme mieszkaniach to co dziennie szukali kogos kto z nimi pojedzie w trase i o 20 prosili zeby inni pomogli zrobic rejon Auto to tema rzeka dla swoich kierowcow czyli tema waszkiewicz wynajmyja eleganckie i dobre dla ludzi z terenu ktorzy chca pracowac sa przeznaczone szroty Koordynatorzy ehhh lepiej nic nie pisac szefowie nad szefami Pomocy praktycznie zadnych PIP nie wykryl nieprawidlowosci heheh ehhh co za klamca Wykonujac dobrze swoja prace z dobra skutecznoscia dostawalem 2700 zl Takze goraco polecam super firma :):)

Co wchodzi w socjal Lux Trans Konrad Waszkiewicz?

DK 90 RGZ

Co wchodzi w socjal w każdej firmie kurierskiej xddf

@DK 90 RGZ

To oznacza, ze niczego kompletnie nie macie? :(

Witam, gdzie mogę się skontaktować w sprawie pozwu zbiorowego przeciwko tym oszustom. 16 h pracy, wypłata 2000 i auto wzięte ma moje dane do tej pory nie zwrócone do wypożyczalni. Ludzie nie zatrudniajcie się w tym miejscu!

Skontaktuj się z panią A.D. z pewnego zagłębia węglowego. Pozdrawiam

Kierowca

O widzę że Waszkiewicz się rozkręcił. Przybyło mu znowu paru niezetelnych pracowników. Zaraz będzie się znowu rozpisywał jaki to on pokrzywdzony jest przez kierowcow. Zasowaj do inspekcji pracy potem na policję i do prawnika .to nie jego pierwszy taki numer

@Kierowca

Na wszystko Konrad nie ma wpływu. Nie przewidzisz ilości paczek ani widzimisię "firm globalnych".

Zniszczył gls bstk, a teraz zniszczy poczte. A pracowników straszy karami za wszystko

Kierowcakierowca

Szkoda tylko ludzi którzy ciężko pracowali i nie dostali wynagrodzenia. Ze jeszcze się tym procederem prokuratura nie zajęła.

@Kierowcakierowca

Nie długo zajmie się tym ;)

Kurier

No Ełk już zniszczył w 3 miesiące ???? ludziom nie po płacił , wybieramy się jutro do sądu pracy i oczywiście inspekcja :)

@Kurier

Inspekcja pracy nie pomoże wyślą to do białego stoku a tam ma swoją osobę co pomaga mu szybko naprostowac sprawę juz to przerabiali inni trzeba zgłaszać do prokuratury

@Kurier

Ciekawa jestem czy serio ktokolwiek się wybrał czy to tylko takie pisanie? ;p

Kurier

Omijać z daleka tą firmę, nie wyplacalni, właśnie parę osób wspólnie idziemy do sądu pracy złożyć papiery bo gość nie placi, pfu

U Konrada pracuję już kilka lat. Jeździłem w różnych miastach i wiem, że jeśli ktoś jest w porządku nigdy nie ma problemów z wypłatami, a nawet można liczyć na premie i zaliczki. Polecam w 100% porzadny pracodawca.

Konrad Waszkiewicz

Panie Były pracowniku dlaczego nie podpisze się Pan z imienia i nazwiska? Niestety w ostatnim czasie było kilku nierzetelnych wykonawców, którym z nich Pan jest? Firma jest rzetelna i doręcza kilkaset tysięcy paczek miesięcznie to, że trafiło się kilku nieudaczników którzy teraz próbują nas oczernić (anonimowo) nie znaczy, że (usunięte przez administratora)ludzi. Proszę podać swoje dane chętnie udostępnie całą dokumentację chyba , że ma Pan coś do ukrycia.

Byly
@Konrad Waszkiewicz

Pseudo biznesmenie pokrzywdzony przez niezetelnych pracowników .wszyscy cie pomawiają za niewinność a przypomnij sobie jak pomawiales tych niezetelnych pracowników to że okradł cie z paliwa a że paczki ukradł ty masz chyba rozdwojenie jaźni nagle piszesz tu że w ostatnim czasie było kilku nie zetelnych pracownikow za to ty byłeś rzetelny tak jak te twoje samochody które nie powinny poruszać się po drogach publicznych jestes żenujący

@Michał

Możesz dookreślić co znaczy 'byciem w porządku'? Dość enigmatycznie brzmi, a jako że jestem zainteresowana pracą to jest kluczowa rzecz. Opowiedz o tym

asd
@Konrad Waszkiewicz

Ejj, a moze wytlumaczysz co sie stalo z wyplatami kilku osob z poczty polskiej z bialegostoku? Ktorzy byli twoimi podwykonawcami? Gdzie sie podzialy ich ostatnie wyplaty kiedy konczyla ci sie umowa z poczta i sie zaczynal kolejny przetarg?

Zofia
@asd

Też jestem ciekawa. A wiesz może czy problemy pojawiły się tylko w Białymstoku czy w innym mieście też?

@Zofia

Ełk

@asd

Niewiesz gdzie wycieczki kosztują, nie tylko w Białymstoku bo w innych miastach tez nie powyplacal. Ze jeszcze ludzie dają się nabierać na tą firmę masakra

@Kierowca

Nie zapłacił ostatniej wypłaty czy zaległości są większe? Skąd to wiesz? Pracujesz w firmie i stąd takie info?

Bialystok

Na Olgierd pojawiają się ogłoszenia, ze firma luxtrans szuka przewoznikow i pracowników na pocztę polską. W ogłoszeniu jest informacja o wynagrodzeniu od 12 do 15 tys. Nie jest to w żaden sposób realna stawka i radze poczytać umowe jak da się ktoś nabrać zeby ja podpisac

@Bialystok

Oczywiście, że jest to realna stawka, nie na każdym rejonie ale mamy kilka dobrych rejonów gdzie możemy zaoferować takie pieniądze za doręczenia i odbiory, zapraszamy do współpracy :)

@Bialystok

Oczywiście że nie realna nawet jak zarobisz to i tak kasy nie dostaniesz .żeby dostać pierwszą wypłatę musisz praktycznie dwa miesiące przerobić. A na koniec powie ci ze miałeś 40%skuteczności i jego ulubione słowo może zaoferować 1400 złoty za cały miesiąc. (usunięte przez administratora)

@Kierowcakierowca

Aha? A tę skuteczność to jak tu się liczy takim razie skoro od tak można sobie podać ile wyszło

Grochu

Firma wypłaciła należność po wyjaśnieniu sprawy z zaginięciem paczki.z powodu niewiedzy zostały napisane wcześniejsze komentarze.

Grochu

@Zofia nie dostałem wypłaty za Maj. Znajomi z Elku też zostali (usunięte przez administratora) Nie jesteście sami

Bialy

Czy ktoś poszedl do sądu z nim.? Może jakieś grupowe pozwy jest parę osób których oszwabil

Admin(Szczecin)
@Bialy

Miałem ten sam problem, wystarczy dac wypowiedzenie w trybie natychmiastowym z powodu utraty zaufania do kontrahenta i po sprawie. Jak wręczyłem tej głupiej koordynatorce za 2 grosze to jeszcze pismami straszyła ale nic nie przyszło.

Byly
@Admin(Szczecin)

Pismami to straszy Waszkiewicz.a ta nieogarnięta pseudo kordynator podpisuje wypowiedzenia później mówi że są nie ważnie.do tego podkłada i zmusza pod pretekstem wypłaty należności do podpisania czystych kartek i blanko. Sprawa zgłoszona na policję bo niewiadomo czy później się nie okaże że mamy jakieś kredyty .bo Waszkiewicz ma wszystkie dane z dowodu uważajcie na tą firme

Admin( Szczecin M)
@Admin(Szczecin)

Jestem w podobnej sytuacji, tez zostałem oszukany i straszą, że jeśli dam wypowiedzenie to obciążą mnie kosztami. Na jaki czas miałeś umowę ? Czy jak podpisałeś umowę z „koordynatorka” to dostałeś drugi egzemplarz dla siebie ? Proszę kogokolwiek o odpowiedź

@Admin( Szczecin M)

Nie nie dostałem żadnej umowy .dajesz wypowiedzenie i tyle i zasuwasz do inspekcji pracy z tego co wiem. To już kilka osób zgłosiło się tam i mają swoich prawników bo (usunięte przez administratora) ich na wypłatach oferowali stawki po 3.60 za paczkę a co do czego przyszlo to płacili po 1.50 nie musisz się bać jego kar to (usunięte przez administratora) są jestes w takiej samej sytuacji jak większość osób pokrzywdzonych

@Admin( Szczecin M)

Popytaj o numer do Irka on cie pokieruje.gdzie to zgłosić jego adwokat prowadzi sprawy (usunięte przez administratora) ludzi przez panią Anne. Nie podpisuj żadnych czystych kartek bo będzie cie zmuszać pod pretekstem wypłacenia wynagrodzenia dla ciebie

@Bialy

Zapraszam do kontaktu próbujemy tutaj coś zdziałać jako byli pracownicy

(Szczecin M)

Jak się mogę z tobą skontaktować ?

Kazpll
@Bialy

Czyli nie tylko ja nie otrzymałem wypłaty ?

@Bialy

Proszę o informację jak się można z Tobą skontaktować.

Proszę o @ na pozewz@gmail.com Kazdego, kto ma problem z otrzymaniem od firmy swoich wyplat

@Bialy

Ciekawe dlaczego nikt nie poszedł do sądu? Prawdopodbnie łatwiej jest anonimowo napisać komentarz w internecie, w sądzie trzeba by było udowodnić swoja rację. Pozdrawiam

@Bialy

Czy ma Pan jakieś konkretne przykłady "oszwabienia" ? Jakim cudem z powodzeniem działamy tyle lat i doręczamy paczki niemal w całej Polsce? Prawdopodbnie dlatego, że każdy kto rzetelnie wykonuje swoją pracę dostaje wynagrodzenie i to nie małe. Niestety na kilkaset osób trafi się kilku takich jak Pan, którzy boją się podpisać z imienia i nazwiska i oczerniają w internecie bo tak jest najprościej. Proponuję udostępnić swoje dane i możemy przeanalizować Pana pracę w mojej firmie. Skuteczność doręczeń, liczbę skarg i reklamacji. Wszystkie dane są archiwizowane przez kilka lat na pewno nic nie zginie.

@Kazpll

Jak się Pan/ Pani nazywa? Proszę o podpis pod komentarzem, chętnie ustosunkuję się do "zarzutów"

@Admin(Szczecin)

Proszę o podanie imienia i nazwiska, większość tych fake komentarzy jest dodana przez 2-3 osoby. W Szczecinie jest bardzo trudny rynek pracowniczy i firma nie może sobie pozwolić na sytuacje , że pracownik zwalnia się z dnia na dzień nie podając konkretnej przyczyny i nie dając czasu na zrekrutowanie osoby na to miejsce. Wystarczy przyjść normalnie porozmawiać ustalić dogodny termin wypowiedzenia (definiuje z resztą to umowa) i na pewno nikt nie zostanie ukarany , a wynagrodzenie zostanie wypłacone.

@Kierowca

Dlaczego nie podpisuje się Pan z imienia i nazwiska? Proszę pochwalić się jaką skuteczność doręczeń Pan uzyskał, może wyjaśni się dlaczego spadła stawka? Czy podpisna przez Pana umowa nie definiuje sposobu wyliczania wynagrodzenia? Obniżanie stawki za niską skutecznośc doręczeń to normalna praktyka stosowana przez wszystkie firmy kurierskie, po to aby zmotywować kurierów do doręczania przesyłek a nie wystawiania awizo lub braku podejmowania próby doręczenia. Później klienci składają skargi i reklamacje co generuje koszty związane z wypłatami odszkodowań i negatywnie wpływa na renomę firmy kurierskiej. Właśnie zakończyła się kontrola PIPu i nie wykazała żadnych nieprawidłowości, chętnie udostępnie protokół z kontroli. To jak to w końcu jest?

Mietek

A w jakim mieście jezdziłeś dla Lux Transu ?

Iras

Niestety potwierdzam. Poza tym zaczynając pracę człowiek nie ma co liczyć na jakiekolwiek przygotowanie - radź sobie sam. Nie polecam

Prawda

@Iras

Każdy pracownik jest przeszkolony i znajduje się pod opieką koordynatora. W jakim mieście nie mógł Pan liczyć na pomoc ze strony firmy? Proszę o wskazanie konkretnych przykładów i podanie swoich danych z pewnością ułatwi to nam sprawę i wyeliminowanie takich problemów w przyszłości.

Robi

Niewyplaca pieniędzy nie polecam szantarzuje karami wymyślonymi

@Robi

Proszę o podanie imienia i nazwiska, chętnie udostępnie całą dokumentację. Wszystkie nieprawidłowości są w systemie i łatwo je udowodnić. Jeśli został Pan (usunięte przez administratora) przez moją firmę to dlaczego kontorole, które Pan na mnie nasyłał nie wykazały nieprawidłowości? Proszę o konkrety.

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Trans Konrad Waszkiewicz - Białystok

• Jak się pracuje w Lux Trans Konrad Waszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Trans Konrad Waszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Trans Konrad Waszkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lux Trans Konrad Waszkiewicz
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Pogodna 29B lok. 1
    15-365 Białystok