Opinie o Paweł Sawicki Sphinx Restauracja w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Paweł Sawicki Sphinx Restauracja. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paweł Sawicki Sphinx Restauracja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Sawicki Sphinx Restauracja w Siedlce

Administrator Nowy wpis

Paweł Sawicki Sphinx Restauracja chce zatrudnić na stanowisko Kierownik zmiany kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 5000 PLN będą osiągalne?

karolwojtyla

to prawda menago z rynkowej to spoko mordeczka ale niestety tylko on. Słaby hajs dają, często trzeba świecić oczami przed klientami, bo kilku rzeczy nie ma, opinie chyba kupują, żeby były pozytywne. chodzenie tam to jakaś treblinka. nie wspominam tego czasu za dobrze pomimo krótkiego czasu pracy. robienie za dwie osoby, może teraz coś się zmieniło ale wątpię. warto pójść na próbę, żeby docenić swojego byłego chlebodawcę xp klientom może wydawać się, że fajna atmosfera ale to tylko dobre aktorstwo kelnerów. niestety brak szacunku do pracowników, szef czasami jak miał dobry humor to był fajny do pogadania, szefowa udaje miłą ale później i gada na ciebie do kogoś innego, zależało im tylko na skłóceniu pracowników. a no i jeśli ktoś chce pracować (usunięte przez administratora) i wykończyć swoją psychikę to jest to idealne miejsce. drodzy klienci, zastanówcie się kilka razy czy chcecie na pewno tam wejść i coś zjeść. Bo niestety ale w tym miejscu cena ≠ jakość aaaa ciekawe co było w tych miejscach co usunął je administrator hmmm???

karolwojtyla
@karolwojtyla

a no jak niżej, napiwki potrafią być spoko +jest to raczej praca dorywcza na weekendy, czegoś brakuje w tej firmie, bo mogłoby być fajnie ;]

Dorotka
@karolwojtyla

Cały ten wpis to jedna wielka pomyłka, nie wiem skąd tyle jadu, ja pracowałam w tej restauracji i mam całkiem inną opinie. Ponadto jeśli coś ci nie odpowiada w tej firmie to trzeba porozmawiać z właścicielem, a nie hejtować w necie.

Cycu
@Dorotka

Najpierw trzeba umieć rozmawiać, potem możemy dyskutować…

Heh Nowy wpis
@Cycu

Gdyby "szef" potrafił rozmawiać z pracownikami (z szacunkiem) to owszem dałoby się dogadać. A jeżeli pan Paweł potrafi tylko krzyczeć a nie rozmawiać no to sorry.

Xoxo

Minęło sporo czasu od mojego zwolnienia się, ale nadal uważam tą pracę za najgorszą w moim życiu. Szefostwo nieudolnie próbuje manipulować pracownikami, pracując za mniej niż najniższa krajowa (10zł/h bez jakiejkolwiek umowy) potrafiłam słyszeć, że nawet na te śmieszne pieniądze nie zasługuję, mimo że byłam dobrym pracownikiem. Kucharze oprócz szefa kuchni mają ewidentny problem z używkami, zarówno kiedyś jak i teraz - taka już chyba tradycja. Dawny manager bardzo w porządku, ale zniszczony psychicznie przez szefostwo. Za to nowa pani manager to kompletny niewypał. Półprodukty, mrożonki, nieświeże produkty, wmawianie gościom że jest inaczej. Ciągle czegoś brakuje, czasami tylko dlatego ze kucharzom nie chce się robić albo zajęłoby im to za dużo czasu. Cała ta restauracja to kompletny niewypał, a ludzie którzy nadal tam pracują robią to tylko dlatego, że udają że w siedlach nie ma lepszych perspektyw-ale nie oszukujmy się wszystko jest lepsze niż praca tutaj…

@Xoxo

Myślę, że to bzdura

Ciekawski

Też tak myślę.

XDDD Nowy wpis

To chyba nie myślisz.

Edyta Nowy wpis
@Ciekawski

Jeśli uważacie że to bzdura to może podacie ku temu jakieś argumenty?

byly pracownik

pracowałem spory okres czasu, (usunięte przez administratora) robi się za kilka osób jednocześnie a wynagrodzenie jest bardzo słabe, o podwyżce nawet nie ma mowy, (usunięte przez administratora). Niby zaliczki spoko,można brać ale też nie zawsze, wypłaty lubią się przesuwać nawet o kilka dni. (usunięte przez administratora)Ogólnie nie polecam pracy tam, lepiej siedzieć na kasie w jakimś sklepie.

Młody
@byly pracownik

Nie zgodzę się z twoją opinią, ja pracuje tam nadal podwyżkę dostałem bez upominania się po 3 tygodniach. Szef porostu mnie zawołał i powiedział , że widzi iż dobrze pracuje i należy mi się wyższa stawka. A tak w ogóle skoro jest tak źle to czemu starzy pracownicy wracają do Pana Pawła. Myślę , że nie każdy nadaje się do gastro, bo często jest tabaka i to trzeba lubić.

@Młody

podwyżka z 10 złotych na 11 to nie podwyżka ;) a starzy pracownicy wracają, to pan paweł do nich wraca, bo gdyby nie oni to nikt by nie chciał tam robić. Tabaka? chyba tylko przez to, że wykorzystują każdego jak się da na każdym kroku i trzeba robić za kilka osób. Jak masz coś nie tak z głową i to lubisz to szczerze współczuję. A sphinx i gastro to dwie całkowicie różne rzeczy :)

Bartosz
@byly pracownik

Nie wiem czemu tak atakujesz każdą pozytywną opinię o tym pracodawcy, jeśli masz jakiś żal to lepiej załatwić to rozmową, a nie hejtem w internecie. Pozdrawiam i życzę ci żebyś zacząć pozytywnie odbierać otoczenie.

@byly pracownik

Wystarczy zmienić firmę :)

@Rafał

no i zmieniłem, napisałem to po to żeby nikt nie musiał się tak męczyć jak ja pozdro

Ciekawski

To prawda????

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Paweł Sawicki Sphinx Restauracja? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy pracodawca Paweł Sawicki Sphinx Restauracja motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak jak wyżej ktoś napisał że tym raczej zajmuje się szefowa.

Narciarz

Niestety pracodawca i cała ta praca motywują tylko do zmiany pracy(usunięte przez administratora)

@Narciarz

Czasami tak trzeba

Misiek

Bardzo długo pracowałem u Pana Pawła jako szef jest super, do dzisiaj jak jestem w Siedlcach to go chętnie odwiedzam. Szef, bo tak do niego mówię do teraz, nauczył mnie pracy. Aby tylko takich pracodawców spotykał w swoim życiu

Mart
@Misiek

Obym takich pracodawców tylko omijał w swoim życiu. Kto to pisał w ogóle? Szef czy szefowa? Czy któryś z kelnerów bo kazali mu pisać opinie kiedy nie było ruchu????

@Misiek

Też mam podobne zdanie

Tadeusz

Na poziomie

Matrix

Bardzo dobrze się pracuje u pana Pawła. Szew to bardzo dobry człowiek dbający o każdego ze swoich pracowników . Oby wszyscy pracodawcy byli tacy jak mój szef

Hanka
@Matrix

„Szew” chyba sam pisał tą opinię co?

Wojtuś

Bardzo polecam menago z rynkowej super gość, właściciel sympatyczny można się z nim dogadać, pensje przyzwoite

Mart
@Wojtuś

Dawny menago z rynkowej faktycznie bardzo w porządku, trochę wypalony i zniszczony psychicznie przez szefostwo. Zmiana managera niestety na minus bardzo w tej restaurą

Filip

Ale czy firma mimo lockdownu wydaje potrawy na wynos czy jest faktycznie zamknięta na głucho?

Bartosz
@Filip

Tak jestem stałym klientem tej restauracji, jedzenie na wynos trzyma poziom. Polecam

Ile jest kelnerów na zmianie ?

@Paweł

Panie teraz knajpy zamknięte są, nie ma kelnerów

@Paweł

jak masz farta to będzie dwóch ;)

Filip

Świetny pracodawca ale trzeba być równie świetnym pracownikiem, ja polecam.

Omnibus

Praca naprawdę spoko. Pensje zawsze na czas, a nawet jak toś potrzebuje to wcześniej. Szef to przyzwoity gość, jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi to polecam.

Dariusz
@Omnibus

Jak długo pracujesz już w Restauracji Sphinx i czym konkretnie się tutaj zajmujesz? Czy wymagania wobec pracownika są spore? Wspomniałeś że pensje są zawsze na czas, możesz mi powiedzieć coś o wysokości zarobków w tej firmie? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Daj znać!

Zacna

Polecam tego pracodawcę.

Świeżak
@Zacna

Nie wydaje mnie się

Zibi

W tej branży jeśli ktoś czuje się dobrze to z pewnością w firmie będzie zadowolony

Xxxx

Dobra praca w czasie studiów, elastyczny grafik i przyjazna atmosfera.

Grzesiu

Praca naprawdę spoko tylko klienci czasem dokuczają

Kasanowa

Super praca, pracowałem tu przez wakacje niestety wyjechałem na studia, później pracował w różnych innych gastro i nigdzie nie było tak zajefajnie jak u szefa.

Omo

????

Danielo

Mega robota

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Sawicki Sphinx Restauracja - Siedlce

• Jak się pracuje w Paweł Sawicki Sphinx Restauracja?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Sawicki Sphinx Restauracja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Paweł Sawicki Sphinx Restauracja
  • Rynkowa 24