Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz w Białystok

łysy

pół roku jako ochroniarz w tym klubie uwazam za udane ;) dziewczyny ładne hehe

Fajna praca, atmosfera i Pracodawca ok! Polecam!

KW

Pracowałem 4 miesiące-fajna atmosfera,dobre pieniądze-grube napiwki:),brak monotonii,jedyny minus to praca na noc(ale można się przyzwyczaić).Pozdrawiam całą ekipę

jędruś21

dobrze was wspominam

Hostessa

,,Szukam uśmiechniętych hostess - praca od zaraz ! Stawka 300 dniówka plus wysokie prowizje. Mieszkanie służbowe oraz zwrot za dojazd ! Nie masz doświadczenia - nie szkodzi oferuję szkolenie. Nie czekaj aplikuj już dziś ." To ich ogłoszenie, które mogą sobie wsadzić... Hostessy nie mają nawet ani grosza od nich za dojazd do pracy i nawet na bułkę czy zupkę chińską ich nie stać! Proszą, dopytują o swoje wynagrodzenia i nie dostają, za to są wyśmiewane bądź straszone umowami, które też mogą sobie wsadzić... I że nic nie dostaną jesli nie przyjadą do pracy... Przyjadą? Zapomnij! Na bilet autobusowy nawet nie starcza. Mieszkanie rudera i brud za które hostessa ma płacić. Jeśli nie wywiązują się ze swoich obietnic to niech nie liczą, że ktoś normalny będzie u nich pracował co za tym idzie przyciągał klientów... Dlatego są pustki. hostessy mówią o tym horrorze i aż smutno Straciłem wiarę w dobry klub w Polsce dobrych i dla klientów i dla pracowników

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
hostessa kamila

to ze szef wymaga, nie znaczy ze jest ch^$em wystarczy wykonywac polecenia i kazdy jest wtedy ok

tancereczkaxd

smiesznie latwe do zarobienia pieniadze, trzeba tylko uwazac na kary ktore sa w tym lokalu

hostessa kamila

czasem nudno bo malo klientow w tygodniu, ale poza tym wszystko gralo jak nalezy

Barman

podobalo mi sie tam, moje klimaaatyy!

Karol W.

kolega Patryk przyprowadził mnie bo brakowało kelnerów, nie pożałowałem

emilka2131

przyjechalam tam z Poznania z wypłatami nie ma problemów da się nawet dogadać na dniówki pozdrawiam kierownika Czarka ????

adamek

Fajna praca, zajebiście się pracowało

Klaudia

NIGDY MI SIĘ LEPIEJ NIE PRACOWAŁO. Pracodawca super, nigdy nie poznałam tak zaangażowanego człowieka, który aż tak poświęca się swojej pracy. Tak samo ekipa w pracy. Nic więcej nie jest potrzebne do szczęścia.

emil

jeśli nie macie doświadczenia jako barman to polecam ten lokal wszystkiego mnie nauczyła cierpliwa Monika. Pozdro!

niski

dobrze wspominam pracę tam

Jacek

pozdrawiam super załogę z Prive. Jesteście najlepsi. Będę tęsknił za tym miejscem

Robert

Słyszał może ktoś o ewentualnej pracy? Jakie zarobki i atmosfera?

Aneta
@Robert

Atmosfera tragedia, a zarobków często się nawet nie zobaczy. Ucinane pod pozorem śmiesznych kar. Szef kantuje i obraża

jacek
@Robert

kelner ze 13 netto zarobi plus wysokie napiwki ;)

Andżela

Bardzo źle wspominam pracę tam, odeszłam po 2 tygodniach więcej nie byłam w stanie wytrzymać

Aneta

Super się z wami współpracowało. Pracowałam pół roku i nie było żadnych problemów z wypłatami. Pozdrawiam ;)

roksana85

mila atmosfera pracy, wyplaty na czas, polecam prace w tym lokalu ;)

Waldi

Bardzo niepokojące są te wasze opinie, miałem zamiar złożyć cv

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz - Białystok

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz