Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz w Białystok

Kasandra

Jak to wyglada w rzeczywistosci? Czy tancerki badz hostessy przystawiaja się do mezczyzn? Czy tylko wykonuja swoja prace czyli taniec i sprzedawanie alkoholu

Za co i komu nie płacą? Biorąc pod uwagę istotę GoWork domyślam się, że chodzi o wypłaty dla pracowników Exclusive? Czy się jednak mylę?

Eryk

Czy ciężko się dostać?

Róża

Super miejsce i super ludzie

Hostessa

,,Szukam uśmiechniętych hostess - praca od zaraz ! Stawka 300 dniówka plus wysokie prowizje. Mieszkanie służbowe oraz zwrot za dojazd ! Nie masz doświadczenia - nie szkodzi oferuję szkolenie. Nie czekaj aplikuj już dziś ." To ich ogłoszenie, które mogą sobie wsadzić... Hostessy nie mają nawet ani grosza od nich za dojazd do pracy i nawet na bułkę czy zupkę chińską ich nie stać! Proszą, dopytują o swoje wynagrodzenia i nie dostają, za to są wyśmiewane bądź straszone umowami, które też mogą sobie wsadzić... I że nic nie dostaną jesli nie przyjadą do pracy... Przyjadą? Zapomnij! Na bilet autobusowy nawet nie starcza. Mieszkanie rudera i brud za które hostessa ma płacić. Jeśli nie wywiązują się ze swoich obietnic to niech nie liczą, że ktoś normalny będzie u nich pracował co za tym idzie przyciągał klientów... Dlatego są pustki. hostessy mówią o tym horrorze i aż smutno Straciłem wiarę w dobry klub w Polsce dobrych i dla klientów i dla pracowników

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wiola

Nie wiem dlaczego moja opinia znikła, ale pofatyguje się jeszcze raz. Pracowałam kilka lat w tym klubie i radze omijać szerokim łukiem to miejsce, jak i szefa Michała... Do meritum :) Jeśli chodzi o atmosferę, to my jako personel byliśmy bardzo zgrani i do dzisiaj utrzymujemy kontakt prawie z całym byłym personelem ;) Nie wiem kto wam te pozytywne opinie pisze, ale wiem kto wam to zlecił :D (usunięte przez administratora) O wypłaty trzeba bylo się prosić, nigdy nie dostawało się całości, a jedynie grosze i to raz, dwa razy w miesiącu. Byłam jedna z lepiej zarabiających dziewczyn i żeby dostać wypłatę musiałam straszyć Michała odejściem. Do dzisiaj jestes mi winien ok 10tys. Celebruję ten dzień kiedy powiedziałam dosyć, odeszłam bo dzięki temu znalazłam klub gdzie pieniądze były na czas i dostawałam co do grosza wypłatę, co tydz na konto. miałam umowę, premie za utargi, elastyczne dni pracy, a przede wszystkim spokój psychiczny. Nie zostałam zwolniona,a wręcz przeciwnie przez długi okres szef prosił żebym wróciła i zachęcal zwrotem winnych mi pieniędzy, co było stałym chwytem Michała, a na co dwa razy mnie nabrał, a później śmiał mi się w twarz, że jak mogłam pomyśleć, że wypłaci mi moje pieniądze jeśli wrócę.... Totalnie żałosne i mam nadzieję, że to przeczytasz, a na pewno mnie pamiętasz ;) Przez lata mojej pracy w Polsce poznałam setki dziewczyn, które miały nieprzyjemnośc współpracować z nim i wszystkie mają tą samą opinie. Cały Białystok wie kim jesteś, cała stara ochrona, bar, kelnerzy, tancerki, kierownicy... WSZYSCY Jakim miejscem pracy może być lokal, do którego cały czas poszukuje się całego składu personelu?! To samo mówi za siebie. Mogłabym napisać jeszcze więcej, ale pozostawie resztę dla siebie, ale Ty wiesz ze zrobiłeś wiele złego w swoim życiu i widzę karma do Ciebie wracam. Pozdrawiam Cię Michale - Wiolka :)

goska85

pracowalam u pana Michała jako kelnerka 4 miesiace zeby nie to ze moj narzeczony musial wyjechac do pracy za granica a ja z nim to pewnie pracowalabym duzo dluzej fajna ekipa na barze smieszne tancerki ciagle usmiechniete no i bardzo milo wspominam prace w tym lokalu :))) pozdrawiam wojtka barmana i kelnerke magde. :)) milo bylo z wami spedzic te kilka miesiecy mysle ze jak tylko zjade do polski to wroce was odwiedzic a moze nawet znow z wami zaczne pracowac :D pozdrowionka

Kamila
@goska85

@goska85 Świetnie, że praca w tej firmie pozostawiła Tobie tak miłe wspomnienia. Liczę jednak, że napiszesz nam coś więcej o warunkach zatrudnienia, jakie przy zatrudnieniu oferuje ta firma. Większość użytkowników pisze o dobrej atmosferze. Mnie natomiast ciekawi na jaką umowę zatrudnia ten pracodawca? Jest to umowa o pracę czy zlecenie? Dzięki.

Praca w biurze w tym lokalu to super sprawa, wysokie wynagrodzenie i dobre godziny pracy

Iwona
@Marta

Dziękuję za Twoją opinię. Widzę, że nie jesteś jedyną osobą, która pozytywnie ocenia pracę w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz. Może chcesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Czy poza wysokim wynagrodzeniem pracownicy otrzymywali benefity? I jak wygląda atmosfera w miejscu pracy?

smieszne

chyba chodzi o te pozytywne. bo nie znam nikogo kto by byl zadowolony, a jesli chodzi o pokrzywdzonych to lista jest dluga.

doswiadczony

nie polecam. negatywne opinie sa zgodne ze stanem faktycznym,

Palina aa

Pracowalam w klubie kilka miesiecy i bylam bardzo zadowolona. Mila atmosfera ludzie pozytywnie nastawieni I zawsze usmiechnieci, pieniadzie bardzo dobre I zawsze na czas. Pracodawca godny polecenia! ????

Adrianna F

Pracowalam w Priv ponad 8 miesiecy jako hostessa i moge smialo powiedziec ze warto. Fajna atmosfera, fajni ludzie i super zarobki. Uwazam ze osoby ktore pisza zle komentarze sa poprostu nieuczciwe. Naprawde warto tam pracowac :)

DobraBejb

Ani pieniędzy ani szacunku tyle z tego miałam

Alamakota

Nie życzę tam pracy najgorszemu wrogowi

Roberto M

Super club the owner the most positive and energetic businessman I ever met knows what he wants super club super ladies super high high class ladies

Klaudiahos

Jestem tam hostessa któryś miesiąc i fajnie mi się tu pracuje polecam dziewczynom dobre zarobki ????

Żagieladam

Uważam, że temu lokalowi nie ma nic do zarzucenia pieniądze wypłacane w terminie, dobre napiwki i po krótkim czasie pracy dostałem podwyżkę ;)

Misia

Miałam zdecydować się na pracę tutaj, ale jednak opinie mnie martwią

Squirrel
@Misia

Mam iść na rozmowę próbną ale też się boję

Mariola

Żałuję że tam pracowałam.

Aleksandra ola

Fajnie mi się tu pracowało, miła ekipa, przyjemna atmosfera :) polecam t

Sandy

Jestem tancerka od wielu wielu lat i kocham to co robie pracowałam w różnych klubach i mogę śmiało stwierdzić ze ten klub jest najbardziej przyjazny dla nas tancerek W innych klubach ciagle kary ciagle potrącanie czegoś z wypłaty a tutaj nie, tutaj jest spoko polecam innym tu pracować

Magdaszoka

Pracowałam ponad rok w prive nic złego powiedzieć nie mogę, fajne zarobki dużo nowych ludzi poznałam teraz wyjeżdżam do Anglii mam nadzieje ze jeszcze tu wrócę :))

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz - Białystok

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz