Laguna Pizzeria Konrad Okraska

Płock

Opinie o Laguna Pizzeria Konrad Okraska

Zniesmaczona

Kilka dni temu byłam w lagunie aby zjeść moje ulubione danie rigatoni e funghia. Za każdym razem był o pyszne ale nie tamtego wieczoru. Jako że byłam głodna starałam sie zjeść chodź trochę. Niestety nie dało się. Danie było za słone. Poprosiłam więc Panią o frytki,które niestety były suche... ostatecznir wyszłam głodna. Nie robiłam z tego awantury jednakże nie usłyszałam słowa przepraszam. W innym lokalu w podobnej sytuacji podano danie jeszcze raz a za poprzednie nie płaciłam. Tutaj natomiast zapłaciłam cała sumę. Nie jestem osobą awanturującą się ale czuje niesmak. W taki sposób trakcie klientów. Więcej już tu nie zajrzę.

Ozior

Byłem dziś w tym lokalu i zawiodłem się jak nigdy. Po ponad godzinie czekania okazało się, że jedzenie było wręcz makabryczne. Roladki suche jak wiór. Grilowana pierś ociekająca starym olejem?!?!?!? Ziemniaki grilowane ciemne jakby leżały na stole przynajmniej dzień. Sos dodany do dania zawierał tyle tłuszczu, że jak go trochę zjadłem to mnie zemdliło do tego stopnia że już nic więcej się nie dało zjeść. Najlepsze jednak było to, że w pizzerii nie mieli pizzy. Jednym słowem - TRAGEDIA, a nie restauracja.

imielnic@wp.pl

pizza jest okropna

reniek1237@wp,p
@imielnic@wp.pl 29.12.2013 13:07
pizza jest okropna

Zgadzam się z to opinią,zamawiałem do domu pizze z Laguny:niekształtna ,farsz niedoprawiony, dodatki nierówną ułożone nie polecam.

Zostaw opinię o Laguna Pizzeria Konrad Okraska - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laguna Pizzeria Konrad Okraska