Opinie o Pizzeria Laguna Konrad Okraska w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pizzeria Laguna Konrad Okraska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pizzeria Laguna Konrad Okraska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Laguna Konrad Okraska w Płock

Katarzyna

Najlepsza pizza w mieście, sympatyczna obsługa, fajny kącik dla dzieci. Duży wybór dań. Polecam

Oriana

Przydało by się wam czebki na głowie myślałam że wam przywiozę tą pizzę spowrotem do was z włosem ,niech kucharze założą czebki.

Luna

Nie polecam pizzy dziś zamówiłam i trafił mi się włos w pizzy aż obrzyda było jeść A co dopiero dziecku dać

Nie

Nie polecam pracy tam

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Pizzeria Laguna Konrad Okraska rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku SPRZĄTANIE W TYGODNIU 8h?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Czy pracodawca Pizzeria Laguna Konrad Okraska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie

Nie organizuje

Stefan

Ile trzeba mieć doświadczenia w gastronomii aby przyjęli na stanowisko kucharza?

Na stronie Nuzle.pl zamieszczono 18 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Pizzeria Laguna Konrad Okraska. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Recepcjonistka. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Praciwnics

Ciągle zmieniają kelnerki, ci trzy miesiące nowe ogłoszenie. Nie warto gdy szukasz stałej pracy. Z recepcjonistka pewnie tez tak bedzue, po 3 miesiącach nowe ogloszenie

Praciwnica

Niestety w tej pizzerii jest ciągła rotacja. Co 2 lub 3 miesiące szukają nowej kelnerki. Lepiej omijać jezeli szukacie stałej pracy

klient-zamówienie na dowóz

Pizza straszna, szynka najgorszego sortu, ciasto grube jak chleb, rozmoczone, ser stary o strasznym zapachu. Jednym słowem straszny wstyd dla właściciela, że firmuje się najgorszymi, najtańszymi produktami. Niestety widać to i czuć...... Moja ocena to niedostateczny 1!

Jasiek

Bardzo dobry pracodawca, jeśli ktos lubi tą branżę to polecam!!

Damian

Pizza od Laguny przyszła zimna, ser podeszwa, dowiedzieliśmy się od niemiłej Pani w lokalu że jest to gouda ser najprawdopodobniej jest nakładany w plastrach, pizza jest mdła w smaku podczas rozmowy przez telefon Pani zaczeła unosić głos. To nie wina dostawcy który ją przywiózł w ciągu 30 minu od złożenia zamówienia. Nie polecam tego ścierwa.

Nieznajomy

Jesteście tacy zalosni zadzwonilem czas przyjazdu miał być 50 min i wogule nie otszymalem pizzy to jest na prawdę żałosne dziekuje

Dziękujemy za wszystkie komentarze dotyczące usług świadczonych przez Pizzeria Laguna, znajdą się też na forum osoby, które są pracownikami? Z chęcią dowiemy się, jakim pracodawcą jest ta firma. Czy gwarantuje godziwe wynagrodzenie, zniżki pracownicze? Można liczyć na elastyczny grafik oraz rozwijać się w strukturach przedsiębiorstwa?

W lokalu Laguna odbywało się rodzinne spotkanie z okazji ślubu cywilnego mojego syna.Począwszy od podpisania umowy po organizację przyjęcia wszystko odbyło się profesjonalnie i bez żadnych problemów. Goście chwalili potrawy , dekoracje stołów i sali. Dzieci też miały swój kącik i zabawki . Polecam wszystkim pizzerię Laguna na organizację rodzinnych spotkań (tak do 30 osób). Dziękuję właścicielom lokalu , obsłudze za zorganizowanie tego przyjęcia. Będę polecała wszystkim zainteresowanym Waszą Lagunę????

Zniesmaczona

Kilka dni temu byłam w lagunie aby zjeść moje ulubione danie rigatoni e funghia. Za każdym razem był o pyszne ale nie tamtego wieczoru. Jako że byłam głodna starałam sie zjeść chodź trochę. Niestety nie dało się. Danie było za słone. Poprosiłam więc Panią o frytki,które niestety były suche... ostatecznir wyszłam głodna. Nie robiłam z tego awantury jednakże nie usłyszałam słowa przepraszam. W innym lokalu w podobnej sytuacji podano danie jeszcze raz a za poprzednie nie płaciłam. Tutaj natomiast zapłaciłam cała sumę. Nie jestem osobą awanturującą się ale czuje niesmak. W taki sposób trakcie klientów. Więcej już tu nie zajrzę.

Ozior

Byłem dziś w tym lokalu i zawiodłem się jak nigdy. Po ponad godzinie czekania okazało się, że jedzenie było wręcz makabryczne. Roladki suche jak wiór. Grilowana pierś ociekająca starym olejem?!?!?!? Ziemniaki grilowane ciemne jakby leżały na stole przynajmniej dzień. Sos dodany do dania zawierał tyle tłuszczu, że jak go trochę zjadłem to mnie zemdliło do tego stopnia że już nic więcej się nie dało zjeść. Najlepsze jednak było to, że w pizzerii nie mieli pizzy. Jednym słowem - TRAGEDIA, a nie restauracja.

imielnic@wp.pl

pizza jest okropna

reniek1237@wp,p
@imielnic@wp.pl

Zgadzam się z to opinią,zamawiałem do domu pizze z Laguny:niekształtna ,farsz niedoprawiony, dodatki nierówną ułożone nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Laguna Konrad Okraska - Płock

• Jak się pracuje w Pizzeria Laguna Konrad Okraska?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria Laguna Konrad Okraska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pizzeria Laguna Konrad Okraska
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Staromiejska 2 lok. 4
    09-400 Płock