Opinie o Coltel w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coltel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Łódź

pracuje

Pracuje tutaj wystarczająco długo, może dłużej od niektorych wypowiadających się tutaj. Przecież to od razu widać kto może te rzeczy tu wypisywać. Co do[usunięte przez moderatora]? Jeśli widzi, że nie jest lubiana i czyta te bzdury, to też bym nie zachowywała się lepiej. Gadacie na [usunięte przez moderatora], a może chcecie zmiany szefa? Myślę, że szybko byście zrezygnowali bo on dużo potrafi zrozumieć, ja jakoś problemu z dniem wolnym nie mam, idę mowię, że potrzebuję, dostaję. Trzeba odpracować? to jest wasza praca.. wazsze pieniądze jakie są takie są, ale wasze, i nie wiem po co każdy się cieszy, że będzie wolne, każdy chce wolną sobote, poniedziałek, a potem tu wypisujecie, że zarobić nie pozwalają tym wolnym.. jakas masakra i totalne zaklamanie. Jeśli już tak dowaliliście się do cv [usunięte przez moderatora]to może nauczcie się wyciągać z takich miejsc wszystkie szczegóły.. [usunięte przez moderatora] a zajmowała się obsługa klienta i nie tylko. Poza tym uważam ją za inteligentną dziewczynę do której warto się uśmiechnąć i naprawdę można z nią porozmawiać od razu widać, że jest pracowita, wymagająca i co z tego? taki musi być kierownik! a jak czegoś nie potrafi napewno szybko się nauczy, [usunięte przez moderatora] dal jej szanse,a wy chcielibyście być na jej miejscu ! zazdrośnicy . Nie uczyli mnie rodzice takich odzywek, a nawet jesli to nie wasza sprawa pracuje tam i widze nygusami jest część z nas :) a moze tak interesować się czyimiś tyłkami, obgadywaniem, aczniecie interesować się swoimi wynikami? :) i mi też nie wszystko w firmie się podoba, ale jeśli coś będzie naprawdę nie halo to ja pójdę do kierowniczek liderek, albo[usunięte przez moderatora] który może coś poradzić, bądź odpowiedziec na moje pytania, a jak nie to wtedy będę robiła co moge, żeby uzyskać odpowiedź. Piorąc brudy tutaj nic nie zyskacie !

Tuptus

DOKŁADNIE TAK!

!

Premia jest ale jak ją otrzymasz to zmieścisz się akurat w minimalnej krajowej, bo podstawa jest poniżej minimalnej. Poza tym jest ona inaczej wyliczana dla każdego pracownika. Każdy w umowie ma inne rzeczy. Jeśli chcecie porównać to przynieśmy umowy do pracy i zobaczymy jak jest. Poza tym są cały czas dni wolne - bo nie ma projektów, co też obniża wypłatę. Dziwne to zarządzanie projektami.. Natomiast jak zachorujesz to musisz przedstawić zwolnienie, a jak Ci babcia umrze to nie pójdziesz na pogrzeb.. chyba, że złożysz wypowiedzenie, ale wtedy masz 3 dni wypowiedzenia, więc to też wymaga planowania.

:DDD

pracuje - 2012-02-25 01:03:03 Ludzie jesteście nie poważni! Praca jaka jest taka jest, ale po co tu jeszcze siedzicie skoro wam, aż tak nie odpowiada?! skoro macie problem czemu nie zawitacie u [usunięte przez moderatora]? Pisząc między sobą, nic nie zdziałacie! Nie wierzę, że z tymi samymi ludźmi którzy tu siedzą i piszą te bzdury pracuję na codzień i pewnie rozmawiam... źle wam to dawajcie[usunięte przez moderatora]wypowiedzenia i skoro ta praca jest taka fee to z pewnością znajdziecie coś lepszego. Ja pracuje, nie będę wybrzydzać ponieważ szanuje [usunięte przez moderatora]który mimo wszystko stara sie nas rozumieć, a sam jest tylko człowiekiem i może mieć gorszy dzień popełnić błąd. A o co tyle afer, wymyslania, obrabiania tyłków? Piszecie jakieś niepotwierdzone rzeczy które moga nie jedną osobę obrazić, urazić itd a się dziwicie, że usuwają wpisy... wiem! oczekujecie, że przyjdziecie do roboty, pogadacie między sobą będzie fajnie, lizać (usunięte przez administratora) y będziecie liderkom i kierowniczkom, a na koniec miesiąca 3 kola na koncie, [usunięte przez moderatora] będzie was witał i żegnał z kwiatami przy drzwiach i uściskał dlonie, że w ogóle u niego pracujecie, że robicie jakąś łaskę! Powinniście w połowie przynajmniej osób.. dziękować, że jeszcze was nie wywalił. To nie jest przedszkole - tylko zakład pracy. Umowa zlecenie - czyli wymagają od was, wy macie do powiedzenia mało...zgadzaliście się na to przy podpisaniu umowy? na stawkę, na dni wolne które są nie platne, na określoną średnią? to zamknąć się i do roboty nygusy ! :)to ostatnie zdanie to rozumiem że mamusia z tatusiem tak do Ciebie mówią :)))) i to się nazywa wychowanie :D tylko im pogratulować wychowania córeczki :DDDDDDDD i pewnie dlatego tak samo się zachowujesz w pracy koleżanko .... :)))

Konsultant Telefoniczny

Rozmowa była prowadzona w sposób miły i kulturalny. Osoba prowadząca zadała mi kilka pytań o studia, o zainteresowania, o doświadczenie.

1. Wymień 10 zastosowań grzebienia. 2. Zareklamuj mi swoją siłownię.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Nick*

Krótko pracujesz i mało wiesz. Nie pisz takich bzdur bo tylko się ośmieszasz dziewczyno.Zapewniam Cię że ludzie nie pracują w tej firmie dla przyjemności ale po to by zarobić na życie.Pracują, starają się więc chcą godnie zarobić i być godnie traktowani! Liderki śmie (usunięte przez administratora) warte laski które o tej pracy nie mają zielonego pojęcia, a awansu na pewno nie dostały za dobre wyniki.I jeszcze jedno lizaniem zajmują się raczej osoby twojego pokroju a nie starzy wyjadacze!!!

:]

pracuje - 2012-02-25 01:03:03 Ludzie jesteście nie poważni! Praca jaka jest taka jest, ale po co tu jeszcze siedzicie skoro wam, aż tak nie odpowiada?! skoro macie problem czemu nie zawitacie u [usunięte przez moderatora]? Pisząc między sobą, nic nie zdziałacie! Nie wierzę, że z tymi samymi ludźmi którzy tu siedzą i piszą te bzdury pracuję na codzień i pewnie rozmawiam... źle wam to dawajcie[usunięte przez moderatora]wypowiedzenia i skoro ta praca jest taka fee to z pewnością znajdziecie coś lepszego. Ja pracuje, nie będę wybrzydzać ponieważ szanuje [usunięte przez moderatora]który mimo wszystko stara sie nas rozumieć, a sam jest tylko człowiekiem i może mieć gorszy dzień popełnić błąd. A o co tyle afer, wymyslania, obrabiania tyłków? Piszecie jakieś niepotwierdzone rzeczy które moga nie jedną osobę obrazić, urazić itd a się dziwicie, że usuwają wpisy... wiem! oczekujecie, że przyjdziecie do roboty, pogadacie między sobą będzie fajnie, lizać (usunięte przez administratora) y będziecie liderkom i kierowniczkom, a na koniec miesiąca 3 kola na koncie, [usunięte przez moderatora] będzie was witał i żegnał z kwiatami przy drzwiach i uściskał dlonie, że w ogóle u niego pracujecie, że robicie jakąś łaskę! Powinniście w połowie przynajmniej osób.. dziękować, że jeszcze was nie wywalił. To nie jest przedszkole - tylko zakład pracy. Umowa zlecenie - czyli wymagają od was, wy macie do powiedzenia mało...zgadzaliście się na to przy podpisaniu umowy? na stawkę, na dni wolne które są nie platne, na określoną średnią? to zamknąć się i do roboty nygusy ! :) :)Wiesz co chyba na serio krótki czas tam pracujesz i mało wiesz :] widocznie nie masz tak bliskiego kontaktu z [usunięte przez moderatora] jak miały osoby które tu się wypowiadają,były osoby które pracowały za siebie, [usunięte przez moderatora] i innych a i tak było źle i be i wiecznie jakieś pretensje ze strony [usunięte przez moderatora] i wcale nie dostawały 3000zł wypłaty...więc zanim zaczniesz coś pisać zastanów się i porozmawiaj z osobami które już tam nie pracują..owszem byli tacy co im się nie chciało i przychodzili z łaski ale były tez osoby które pracowały bardzo ciężko a i tak dostawały po (usunięte przez administratora) ie.

pracuje

parafianin

No właśnie nie jeszcze,ale to już chyba czas najwyższy żeby wysłali...niby mają czas do końca lutego więc jeśli w przyszły czw nie będzie w skrzynce PIT'a nie omieszkam zadzwonić do W-wy i zrobić z nimi porządek...

jołek

dostaliśta PIT-y ?

Tajemniczy Don Pedro :]

xxx - 2012-02-21 16:10:47 i na www[usunięte przez moderatora] tam też nie kasują wpisów bo się dzieciak skarży hi hi. Sam tego chciał cwaniaczek ha ha kto mieczem wojuje od miecza ginie :DŚwięte słowa :]

xxx

:}

Nie wiem czy zauważyliście ale wszędzie gdzie zostały użyte skróty typu B, B,D. itd zostały zastąpione nawiasami z wpisami że usunięte przez moderatora...masakra co się wyprawia tutaj :/

Tajemniczy Don Pedro :]

O widzę że coraz więcej postów znika...zniknął cały zeszły tydzień opinii...hmmm...bardzo dziwne :][usunięte przez moderatora]aż tak bardzo Cię denerwuje że ludzie krytykują Twoje zachowanie i działania w firmie??Wstydź się..zachowujesz się jak rozpieszczony malutki chłopczyk który zatupie nóżkami bo coś mu się nie podoba i "biegnie" do moderatora i każe usuwać wpisy...nie bez przyczyny one się tu znajdują....Widzę że tak jak miałeś tak i masz zdanie innych gdzieś i wolisz prowadzić swoją dziwną i beznadziejną politykę...ale rób tak dalej a zobaczysz że kiedyś przyjdzie czas na Ciebie i wywiozą Cię na "taczce" nogami do przodu :] P.S.Zobaczymy ile mój post wytrzyma :}

x

Tak,nikt z osobna nie powinien się pytać jakie są zasady premiowania,bo tutaj i tak prawie nikt ich nie zna ,więc może przeróbmy to jeszcze raz i wyjaśnijmy wszystkim? A od jakości rozmów te premie zależą tylko w 30%,reszta to jakość "gadania " handlowca na spotkaniu.

!!!!!!!!!!!!!!!

? - 2012-02-11 22:47:42 Nic z tego nie rozumiem.To sa tutaj te premie czy ich nie ma. Kiedyś słyszłam ,że osoby z największa ilością zaproszeń nie dostają premi. Teraz słyszę ,że zgarniają po 5 tysięcy.Wiesz co powiem tak są osoby które tam pracowały bardzo długo,miały świetne wyniki a i tak nie dostawały premii.Jak masz chody u(usunięte przez administratora) to masz premie(usunięte przez administratora)decyduje czy Ci dać czy nie...a wystarczy małe przewinienie i podpadasz (usunięte przez administratora)i nie masz premii...Niestety :/Także nie ma co się nastawiać na premie :]

?

trallalalalala

hihihi - 2012-02-02 18:06:04 No a ta nowa Pani (usunięte przez administratora)to chyba wygrała te rozmowy przez swoja głupotę bo raczej kryteriów jakie były w ogłoszeniu to ona nie spełniła :) a po wypowiedziach widać że jest prostą dziewuchą z(usunięte przez administratora)ha ha żeby nawet z przeglądarki internetowej nie umieć korzystać (a każdemu pracownikowi musi pokazać jaka to jest Pani) to już zakrawa na kpinę :D no (usunięte przez administratora)bi mieć współpracowników nie koniecznie z dużym ilorazem inteligencji ^^ zamiast pokazać się ludziom od dobrej strony to ona pokazuje jak świnia wygląda :DNo wiesz cel jest jeden (usunięte przez administratora)chce mieć ludzi o niskim ilorazie inteligencji by mieć nad nimi przewagę i żeby mógł nimi manipulować jak się da.Znalazł sobie kolejną marionetkę,jak mu się znudzi to zacznie szukać sobie kolejnej i kolejnej...i tak w nieskończoność...niestety on ma taki sposób działania.Bardzo dziwne jest też to że nagle najlepszy przyjaciel czyli (usunięte przez administratora)jest mu już niepotrzebny..a takie papużki nierozłączki były..fajeczki razem,plotki razem...tzn zdawanie relacji o pracownikach żeby(usunięte przez administratora) wszystko wiedział i żeby go nic nie ominęło :]A co do PIP to warto tam iść bo oni zaraz reagują i się nie pierniczą,dowalają takie kary że klękajcie narody :] ale po to jest kodeks pracy i przepisy żeby je przestrzegać....

nieznajoma

w końcu ma [usunięte przez moderatora]to topografie miast i wszystkie ulice w Polsce ma w małym paluszku ha ha ha ale zapomina że kij ma zawsze dwa końce :D jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie :)

hihihi

No a ta nowa(usunięte przez administratora) chyba wygrała te rozmowy przez swoja głupotę bo raczej kryteriów jakie były w ogłoszeniu to ona nie spełniła :) a po wypowiedziach widać że jest prostą dziewuchą z(usunięte przez administratora)k ha ha żeby nawet z przeglądarki internetowej nie umieć korzystać (a każdemu pracownikowi musi pokazać jaka to jest Pani) to już zakrawa na kpinę :D no(usunięte przez administratora)ubi mieć współpracowników nie koniecznie z dużym ilorazem inteligencji ^^ zamiast pokazać się ludziom od dobrej strony to ona pokazuje jak świnia wygląda :D

byłyPRAC.

A więc zacznijmy od tego,(usunięte przez administratora) otoczył się teraz babskim gronem. (usunięte przez administratora) było to do przewidzenia hihii Tak na marginesie to kazdy z Was za takie traktowanie powinien podac firme do PIP! Już pare osób to zrobiło i firma poniosła kary!. Szkoda że ja tego nie zrobiłem odchodząc!

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel